1, 2, 3, 4, 5... BOOM!

teardrop:
Bilo kako bilo, svi vaši odgovori na ovoj temi idu u prilog mom ubedjenju da su žene solidarnije od muškaraca ;)
Cilj postignut :) Volim vas :)

Zene su super a mushkarci ne valjaju...?!?!?! Dokle bre vishe da slusham ovo.
Pa niste deca valjda, bre.
Sve je individualno, ne moze se tako generalizovati.
Uostalom [ako bash hocete], zene su inferiornije od mushkaraca zbog toga shto usled nedostatka kastracionog kompleksa ne mogu da razviju super ego.
Znachi, zene su bez super ega, i ponashaju se u skladu sa ovim neostatkom.
 
NaraYan:
Zene su super a mushkarci ne valjaju...?!?!?! Dokle bre vishe da slusham ovo.
Pa niste deca valjda, bre.
Sve je individualno, ne moze se tako generalizovati.
Uostalom [ako bash hocete], zene su inferiornije od mushkaraca zbog toga shto usled nedostatka kastracionog kompleksa ne mogu da razviju super ego.
Znachi, zene su bez super ega, i ponashaju se u skladu sa ovim neostatkom.

******, ne lupaj :roll: Super ego je nevezan za pol... Svašta... Mrzi me da elaboriram.
 
NaraYan:
Zene su super a mushkarci ne valjaju...?!?!?! Dokle bre vishe da slusham ovo.
Pa niste deca valjda, bre.
Sve je individualno, ne moze se tako generalizovati.
Uostalom [ako bash hocete], zene su inferiornije od mushkaraca zbog toga shto usled nedostatka kastracionog kompleksa ne mogu da razviju super ego.
Znachi, zene su bez super ega, i ponashaju se u skladu sa ovim neostatkom.

Hej, pssss! Dodji da ti šapnem nešto ;)

Samo sam se igrala ;) Da, priča je istinita, a razlog što sam je temu postavila na forum je taj što sam htela da dokažem sebi da su žene solidarnije. Moguće je da u nekim situacijama nismo, da se gledamo kao prirodni neprijatelji u lovu na isti plen, ali... Ako je bilo kojoj od nas potrebno tešenje ili podrška... Ma, video si i sam :)
Navedi mi, molim te, rečenicu u kojoj sam tvrdila da muškarci ne valjaju. U pričici se pominje samo individua koja mi je par dana jela džigericu velikom kašikom, a ne ceo muški rod.
 
Da li bi mogli nastaviti diskusiju na neku sličnu temu? Mislim, baš me zanima nešto...
Kako čovek postane namćorasti ćutolog? Zašto neko nema hrabrosti da izgovori nešto, ali to isto sroči u bedni SMS? Nema ovo veze sa polom, verujem da i žene rade slične stvari.
Iskreno, izludjuje me ćutanje. Draža mi je verbalna "pesnica", makar posle nje sela na doope. Otvorenost, pre svega.
 
teardrop:
Da li bi mogli nastaviti diskusiju na neku sličnu temu? Mislim, baš me zanima nešto...
Kako čovek postane namćorasti ćutolog? Zašto neko nema hrabrosti da izgovori nešto, ali to isto sroči u bedni SMS? Nema ovo veze sa polom, verujem da i žene rade slične stvari.
Iskreno, izludjuje me ćutanje. Draža mi je verbalna "pesnica", makar posle nje sela na doope. Otvorenost, pre svega.

Zanimljivo pitanje.
Moja proshla cura je bila takva. Nema shanse da ti kaze neshto a chim se rastavimo stigne tuce smsa sadrzaja: ti si meni to i ovo i ono.... ja tebe blabla i sl.
 
Užas! Pazi, ne vredi ni da postavljaš pitanja tipa "Šta ti je? Šta te muči?", jer ćutolog sedi iza svog zida i mrgodi se. Nervira me to, jer čak i ako napravim neku grešku nemam šansu da je makar priznam, a ne i da ispravim.
Glasam za diplomatiju samo u poslovnim odnosima, a privatno samo otvoreno i direktno.
 
teardrop:
Užas! Pazi, ne vredi ni da postavljaš pitanja tipa "Šta ti je? Šta te muči?", jer ćutolog sedi iza svog zida i mrgodi se. Nervira me to, jer čak i ako napravim neku grešku nemam šansu da je makar priznam, a ne i da ispravim.
Glasam za diplomatiju samo u poslovnim odnosima, a privatno samo otvoreno i direktno.

Zato sam je i ostavio, previshe je blokirana a ne mogu da odblokiravam opet! :lol:
 
UH :cry:
27.gif


znaš, tear, kad živiš zajedno sa izabranikom (-icom), ondaK nema onoga svako svojoj kući posle fajta, pa durenje na duge staze...:D
Ali - to znači da si već ODRASLA ondaK :P
 
teardrop:
Da li bi mogli nastaviti diskusiju na neku sličnu temu? Mislim, baš me zanima nešto...
Kako čovek postane namćorasti ćutolog? Zašto neko nema hrabrosti da izgovori nešto, ali to isto sroči u bedni SMS? Nema ovo veze sa polom, verujem da i žene rade slične stvari.
Iskreno, izludjuje me ćutanje. Draža mi je verbalna "pesnica", makar posle nje sela na doope. Otvorenost, pre svega.
postane pre svega u kucnom okruzenju. mama tata i rodbina. usput, godinama, kapira da je bas super biti namcor, jer to pali kod nekih nebuloznih pripadnika ljudske vrste.onda omrzne samoga sebe, ali to nikada ne prizna, pa zuri da gde god moze to izbaci, naravno na one iz okruzenja. pa gde prodje.hrane se patnjom koju izazivaju. to su sitne krvopije, bedni crvi, misije groznice...ne vrede ni ovih ispisanih slova.
 
Ne bih da otvaram novu temu, a sad sam se setila da vam ovo nisam pričala :)
Bridžet Džouns ne bi bila to što jeste, odnosno agresivna udavača, kad bi sedela u kući kao svaka dobra devojka ;)
Elem, pre desetak meseci sam se upoznala sa jednim tipom, nije iz Beograda. Dopisivali se mesecima, a onda razmenili brojeve telefona. Pozove me on, da mi čuje glas. Kaže da mu se svidja. (Ma, da! Mogla bih na hot-line da radim. Dobro, de.)
"Šta radiš?"
"Upravo sam skuvala kafu. Sačekaj tren, da zapalim cigaretu."
"Cigaretu? O, to ti je veeeeliki minus kod mene!"
(Keve ti, ko si ti da mi beležiš minus?)
"Minus? Zašto?"
"Nepušač sam, zato minus"
(A-ha. Doooobro.)
"Ma'ni taj minus, bolje mi pričaj kako si i šta radiš" – kažem ja da bih promenila temu. Nastavimo razgovor, dogovorimo se da popijemo kafu kad dodje u Beograd. Kaže da je naručio sto za PC, opisuje kakav. Smejem se i kažem da sam imala problem da pronadjem dovoljno mali računarski sto da bih ga udenula u svoju "kutiju šibica", kako od milja zovem svoj stančić. Čudi se što sam iznajmila stan, kad mogu lepo da uštedim novac od kirije i da budem kod roditelja. (Čoveče, plaćam svoj mir! Nema smisla da u ovim godinama živim sa roditeljima, ako već mogu da pokušam drugačije!) On živi sa majkom, a stan koji je dobio od firme je izdao. (Stipsa? Ziheraš? Keva kuva, pere, pegla, a on šteka parice za crne dančiće.)
Posle nekoliko dana, tip došao u Beograd. Spremam se pažljivo, da ne bude da sam se napirlitala baš za njega, ali nema šanse ni da idem kao Kalamiti Džejn. Stižem na vreme u kafić gde me on već čeka. Pozdravljamo se, sedam i naručujem dupli espresso, bez mleka, i čašu obične vode, bez leda.
"Wow! Kako to zvuči!"
"Kako?" – pitam.
"Kao da komanduješ vojskom! Jasno, odsečno."
Smejem se. Konobar donosi račun, a tip čita stavku po stavku i povremeno podiže obrve. (Da, moja kafa je skuplja od tvog sokića! Pa, šta?!)
"I, da li ti je stigao naručeni kompjuterski sto? Kakav je? Zadovoljan si?"
"Naravno da sam zadovoljan. Jeste, koštalo me je više nego što sam mislio, ali je to dobra investicija."
"Investicija? Pa, računar koristiš samo za chat i mail, čini mi se?"
"Da, ali je taj sto ipak investicija."
"Moram i ja tebi da se pohvalim" – kažem, smeškajući se zadovoljno – "Konačno sam kupila Chanel no.5! To je moja investicija"
"Za to se u mom rečniku kaže da je trošak. Dobila si još jedan minus kod mene! Sto za računar je investicija, a parfem je čist trošak."
(Stipso jedna!)
"Vidi, da ti objasnim nešto... Prvo, računar koristiš samo za zezanje, tako da ni sto za njega NIJE investicija. Drugo, kupovina parfema JESTE investicija, ali u moje dobro raspoloženje. Treće... Koji si ti faktor da mi beležiš minuse?!"
Ustajem, uz "drago mi je što sam te upoznala" (Srećom, imala sam prilike da upoznam jednu pravu stipsu!) i odlazim kući.
Sad se pitam da li je on stipsa ili sam ja raspikuća? ;)
 
cale da ti kaze tvoja drugarica struja nesto. citam te, slusam uz neku kafu senkvence i sve nesto mislim da bi mogla da investiras svoju sklonost ka savrsenim defektima (ne krivim tebe, da se ne uvredis, lol) u jednu lepu zensku knjigu. imas dara, da svoja poznanstva, simpaticno preneses u pricu.sto da te ne citaju zenice diljem nase lijepe? umesto onih americkih snobova koje od besa ne znaju sta ce pa pisu prirucnike za lov, ribolov i ostale ekstremne sportove.
 
Mota mi se ideja o tome po glavi, danima, nedeljama. Ne znam. Pokušaću. Nisam za neke dubokoumne i visokoparne reči, ali ako sam uspela da nasmejem makar jednu osobu odavde zadovoljstvo mi je :)
(pazi kad je crno, najcrnje, što je sve istina u pričicama)
 

Back
Top