Ustase spasle Republiku Srpsku

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Ni koridor, ni Ratko Mladic ni Radovan Karadzic, ni avioni, ni tenkovi ni bilo ko drugo danas nije spasio Republiku Srpsku do dva Hrvata sto su glasali protiv amandmana.

Ustase mrzim iz dna duse. Nista lepo o njima nemam da kazem, ali dok se Srbi i Hrvati, ma koliko neverovatno zvucalo ne dogovore.

glasalo se za manadmane koji be republiku srpsku sveli na autonomnu pokrajinu.
Muslimani, naravno listom glasali ZA
Srbi vecinom PROTIV, ali deo ZA
I DVA HRVATA GLASALA PROTIV

I tako su ustase spasle Republiku Srpsku...

Kakva ironija...
 
Alekasandar2:
Ni koridor, ni Ratko Mladic ni Radovan Karadzic, ni avioni, ni tenkovi ni bilo ko drugo danas nije spasio Republiku Srpsku do dva Hrvata sto su glasali protiv amandmana.

Ustase mrzim iz dna duse. Nista lepo o njima nemam da kazem, ali dok se Srbi i Hrvati, ma koliko neverovatno zvucalo ne dogovore.

glasalo se za manadmane koji be republiku srpsku sveli na autonomnu pokrajinu.
Muslimani, naravno listom glasali ZA
Srbi vecinom PROTIV, ali deo ZA
I DVA HRVATA GLASALA PROTIV

I tako su ustase spasle Republiku Srpsku...

Kakva ironija...

Sale, nisu svi Hrvati usashe (mada su sve ustashe bili Hrvati) :shock:
Ako su ova dva Hrvata spasla Republiku Srpsku, ne treba ih nazivati ustashama :twisted:
Mislim da oni nisu toliko ljubitelji RS, koliko su protiv muslmanske dzamahirije :razz:
Da i mene ne ubije prejaka rec :confused:
Pozdrav :-P
 
Pozdrav:)
Ovo je bio naslov da vam privuce paznju i uspeo sam u tome :)

pazite, i ta dvojica nas verovatno mrze, ali stvar je sledeca. da razjasnim

Vecina je glasala da se usvoje amandmani koji od Bosne prave Federaciju, a od republike Srpske Autonomnu pokrajinu.
Svi muslimani, velika vecina Rvata (sem dvojice) i nekoliki Srba su glasali "ZA" a vecina Srba i ona dva Hrvata "Protiv" i spasli da ne bude izglasana, trebala je 2/3 vecina, ali nije ostvarena.



imamo zajednicki cilj sa Hrvatima, odvajanje od tamnice naroda sa centrom u Sarajevu
moramo da saradjujemo
 
Alekasandar2:
Pozdrav:)
Ovo je bio naslov da vam privuce paznju i uspeo sam u tome :)

pazite, i ta dvojica nas verovatno mrze, ali stvar je sledeca. da razjasnim

Vecina je glasala da se usvoje amandmani koji od Bosne prave Federaciju, a od republike Srpske Autonomnu pokrajinu.
Svi muslimani, velika vecina Rvata (sem dvojice) i nekoliki Srba su glasali "ZA" a vecina Srba i ona dva Hrvata "Protiv" i spasli da ne bude izglasana, trebala je 2/3 vecina, ali nije ostvarena.



imamo zajednicki cilj sa Hrvatima, odvajanje od tamnice naroda sa centrom u Sarajevu
moramo da saradjujemo

Ja to upravo i rekoh,nije to zbog ljubavi prema RS 8-)
Ali, ako cilj opravdava sredstvo, hvala im na sredstvu :razz:
 
Opet mi pojasni.............
Zasto su neki Srbi glasali ZA ??
Koji su to Srbi??

Zasto su samo dva Hrvata glasala PROTIV??
Da vas mrze, i oni bi glasali ZA....logicno..

Zar ti ne mozes da svaris nikako da , recimo postoje Hrvati koji ne mrze Srbe, i obrnuto?????
 
Ma malo mi je nejasno, doduse cijeli dan nisam u toku.. Za Ustavne promjene ucestvovale su i stranke iz RS-a i dogovoreni su neki amdandmani, bas onako kako je receno u prvoj fazi, i sto je najsigurnije je da bi trebalo svi srbi u parlamentu BiH da glasaju za iste sem jednog poslanika iz Radiklane stranke, koja je inace bila protivnih ovih amandmana, bas kao i stranka za BiH Harisa Silajdzica, pa mi nelogicno da je vecina srba glasala PROTIV, jer pitanje je bilo dvotrecinske vecine i trojice nezavisnih poslanika, na kojima se izgleda koplje lomilo za sta ce da glasaju..
Cak oni su bili odlucujuci faktor usvajanju ili neusvajanju amandmana...
Dakle nezavisni su jedan, bosnjak, i dva hrvata..
Po do sada recenom samo je jedan srbin trebao biti protiv u postupku usvajanja ovih amandmana..

Sta ce sad da bude to samo Bog zna...
 
Alekasandar2:
Da, objavite brojeve telefona i kucne adrese!
I gde im deca idu uskolu..
I gde zeka pije vodu!

Salis se..
Svi poslanici u Skupstini BiH nisu anonimusi a vjerujem da ce BHT1 veceras da kuka u 22 na zadnjem dnevniku i opet ce da okrvave i srbe i RS zbog neuspjeha..

Inace kad pomenuh BHT1 po njihovoj logici izvjestavanja i po onoj narodnoj
"da se djavo za morem *ebe srbi bi morali biti KRIVI"

Sad?????
 
Plava Bilja:
Alekasandar2:
Da, objavite brojeve telefona i kucne adrese!
I gde im deca idu uskolu..
I gde zeka pije vodu![/QUOTE

Pa,nisam na to mislila,nego, ako bih znala imena recimo, mozda bih znala i zasto su tako glasali :shock:

Znam sekice, ali JA sam mislio:)

P.S.
Jeli znate da je danas ubijen policijski zvanicnik sa dva metka u glavu? Bio je sef pilicije u mestu u kome su se sklonile Arkanove ubice nakon ubistva u Interkontinentalu....

Olovo je cement patriotizma...
:lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top