Devojke, dajte mi savet!

O

Ogi_77

Gost
Stariji sam od devojke osam godina, naucio sam je svemu u sexu, dala mi je svoju nevinost, ali zbog velicine penisa ne mogu da prodrem bezbolno u njenu vaginu. Nju boli kada vodimo ljubav. Bojim se da idem do kraja, volim je i ne zelim da je povredim. Molim devojke da mi odgovore da li je bol koji moja devojka oseca tokom odnosa normalan za mlade devojke, jeste li i vi imale takvo iskustvo? Imam 26 godina, nisam ranije bio sa tako mladom devojkom
 
Meni je bilo isto tako.Malo duze vreme nakon prvog odnosa,imala sam bolove,peckanja i nije mi bilo prijatno.Posle je sve doshlo samo po sebi...sve manje i manje...i na kraju potpuna uzivancija.Moguce je da ti je devojka "suva",pa probaj shto vishe da se potrudish u predigri...
samo opushteno... :wink:
 
pa to je normalno.i zavisi od "konfiguracije"vagine i velichine i duzine penisa,i dok se njoj ne "rashiri"-a to moze da potraje bolece je.anyway nadam se da cete jednom uzivati 8)
i da oko 20 % devojaka i zena ne uziva i samom cinu sexa,i ne dozivi prilikom njega orgazam ,,...tako da...
i da treba posetiti ginekologa!
i jos jedn astvar :mora dovoljno ovlaziti(pomozi joj,lizi ....i nalozi je MNOGO,verovatno ce upaliti/
sa srecom.
 
Hvala na iskrenim savetima, ima puno onih koji se uopste ne zanimaju time sta njihova devojka oseca tokom odnosa i onda se cude sto se devojke okrecu od njih. Ljudi su skroz neobavesteni, ipak mislim da ce svaki pravi muskarac voditi racuna o tome da zadovolji svoju zenku. Verujte, bez obostranog zadovoljstva nema dobrog sexa. Iz vasih ljubaznih saveta zakljucujem da je ipak pored svega najbitnije da devojka ode kod ginekologa. Sve ostalo stoji hvala jos jednom na savetima. :wink:
 

Back
Top