muskarci

Boze Divka, sta ti bi da otvoris ovakvu temu, u rangu tucanja razvedenih zena. Pa nisi siparica, prosla si u zivotu sito i reseto, takvi koji ne ispoljavaju negativne emocije mogu se naci samo na groblju, ili mozda u zatvoru, ko moze da u Serbistanu zivi bez histerisanja.
Ona ne zna ništa drugo da radi nego da otvara teme po ovom forumu. A jedino što, u stvari zna da radi, jeste da ne gubi razum i histeriše. Eto, to je jedino naučila tokom svog boravka na ovom svetu.
 
meni nije jasno sto se vi nalazite prozvanim za te histericne piskutave muskarce :lol:
ima jos nesto sto mi odmah podigne zid - depilirane obrve na zenski nacin
 
Meni je jedna rekla da ona pada samo na pametne muskarce.a znam trojicu sa kojima je bila.iskreno nemam pojma za dvojicu sta je podrazumevala pod tu pamet? Mozda im je zadavala neke rebuse i zadatke,pa su brzo i tacno resavali,posto su u razgovoru bili sasvim obicni i prosecni,nista spec.

- - - - - - - - - -

A za treceg mislim da je sarmantan.za pamet nemam pojma :)
 
Meni je jedna rekla da ona pada samo na pametne muskarce.a znam trojicu sa kojima je bila.iskreno nemam pojma za dvojicu sta je podrazumevala pod tu pamet? Mozda im je zadavala neke rebuse i zadatke,pa su brzo i tacno resavali,posto su u razgovoru bili sasvim obicni i prosecni,nista spec.

- - - - - - - - - -

A za treceg mislim da je sarmantan.za pamet nemam pojma :)

Kokoska-nosilja-jaja-pare-670x447.jpg
 
Dive jedina otvara dobre teme. Cak i kada se na prvi pogled cine naivne ili „obicne“ Dive to tako dobro sroci i postavi prava pitanja da se na temi uvek razvije ziva diskusija. A izgleda da ce tako biti i sa ovom temom. :)
Ja stvarno ne mogu da izdvojim nikog drugog osim nje.
Sve ostalo se svelo na chat i na nabrajanje sta smo kupili, pojeli, skuvali, obukli, radili.

Chichi je ranije isto imala dobre teme, u smislu da su bile intrigantne i izazivale ljude da iznose svoje misljenje (citaj - objasnjavaju se sa Chichijem :D), ali sada je vise nigde nema, tako da koristim ovu priliku da je „zestoko“ (vrlo moderan novonovinarski izraz) iskritikujem. :D
 
Ne volim kad je muško stipsa i kad je feminiziran
Takođe ne volim zenomrsce i kad mnogo pije
Ne volim muško koje se kocka, pije, neuredan je i svaka žena mu je zanimljiva kad trci na sve žensko
Pivski stomak i zadah na pivo ili rakiju su mi def out totalno
 
meni nije jasno sto se vi nalazite prozvanim za te histericne piskutave muskarce :lol:
ima jos nesto sto mi odmah podigne zid - depilirane obrve na zenski nacin

Dobro je da si priznala da si temu otvorila da bi prozivala, s tim ciljem. A neugodno je pratiti teme sa bilo kakvim prozivanjima, pa se tako nakače likovi sa pričom o gnjiloguzim polovnjačama i krene lavina šita. Takve teme baš i nisu smislene, niti korisne.
 
Dobro je da si priznala da si temu otvorila da bi prozivala, s tim ciljem. A neugodno je pratiti teme sa bilo kakvim prozivanjima, pa se tako nakače likovi sa pričom o gnjiloguzim polovnjačama i krene lavina šita. Takve teme baš i nisu smislene, niti korisne.

pa kako proziva time sto kaze sta nju odbija kod suprotnog spola?
koga proziva tako?
 
Pa onda se nadovežu i drugi koji istaknu šta se njima ne dopada, i krene lavina šita koju spomenuh, svakodnevno to viđamo na forumu. Ta forma nedopadanja može da se eksploatiše, ali obično izmakne kontroli.
 

Back
Top