Kada ce zene poceti da gledaju bitne stvari kod muskaraca?

Dugo sam kao klinac razmisljao zasto zene imaju pogresne prioritete. Zasto se spanjdjaju sa debilima, sa muskarcima koji su intelektualno oskudni, zasto ne mogu da prepoznaju muskarca sa velikim kolicnikom inteligenvcije i zasto izbegavaju muskarce koji su nadprosecno inteligentni.

Medjutim nije mi trebalo mnogo vremena da skapiram da u stvari i te zene nisu bas sa zavidnom inteligencijom.

Posle toga sam poceo da razmisljam ok zasto prirodno genetski nije se razvio kod zena instinkt da uoce bar podzvesno ko je muskarac inteligentniji i da to bude kljucno i prioritetno u odabiru partnerta za nastavak vrste. Ali eto priroda je tu zakazala pa danas zene iskljucivo prioritetno biraju musklarce po fizickim izgledom a njihovo zdravstveno stanje je nebitno i njihov kolicnik inteligencije. Zato se nasledne bolesti ne mogu iskoreniti ili bar umanjiti i zato je broj inteligentnih ljudi jako mali na planeti.

Ja sam pravi dokaz ovoga gore sto tvrdim Zavrsio sam dva fakilteta u roku jos u vremenu kad su fakulteti bili pa minimum 10 puta tezi nego danas, proso mensin test inteligencije. Kao dete odrastao sam u jako siromasnoj porodici a sam organizovao svoj zivot i danas zaradjujem od 10 do 15 hiljada evra mesecno u Srbiji, i poso iz godine u godinu stalno se razvija a svi znamo kakvi su potencijali biznisa u Srbiji narocito izvan Beograda u juznoj Srbiji. I eto ja se nisam ozenio. Umesto da za ovakvog snalazljivog coveka i inteligentnog stoji citava povorka zena i da se malte ne biju za moju paznju one i kad se sastanem sa nekom ne prepoznaje ko sam i sta sam. Jedino sta gledaju to je izgled muskarca fizicki.

Jedna od najbitnijih stavki zena je visina muskarca i fizicka snaga u smislu da je kao medved glomazan i zadrigao. To je nekad u kamenom dobu mozda i bilo vazno kad je fizicka znaga i bila bitna da se valja neki ogroman kamen, da se nosi neki ogroman teret, da se brzo trci za nekom divljom zivotinjom, da se bori sa vukom ili medvedom ali danas je to toliko nebitno i toliko prevazidjeno da je smesno.

Zene danas vide ocima da je neko 2 metra a neko 170cm u visini ali ne mogu da vide nekog ko je "2 metra i 30 cm" u intelektualnoj visini kao sto sam ja u odnosu na prosek koji je "170cm" po inteligenciji.

Da li ce se u buducnosti to promeniti da konacno zene pocnu podsvesno da gledaju prave i bitne stvari kod muskarca za produzetak vrste a ne nebitne? Da li treba da prodju jos milion godina da se to u njihovim glavama promeni?

могу ја, бебо мала?
исто имам 2 факултета, коефицијент интелигенције 160, а 160 сам и висока, јесу океј параметри??

- - - - - - - - - -

добро, океј, 159 сам висока : (
 
Sve ti je to hemija, genije moj!
I nacin koji izmislis da privuces zenku i dokazes joj da ces joj osigurati zdravo potomstvo i sigurnu buducnost!
Kao kod lavova. :)

Nisi ni ti bas bistrija od ovog primerka...
Ta hemija brzo izvetri, kao i parfem...
A sto se tice ovog drugog idiotluka, nema te garancije da ce ti dete biti zdravo, da li ce se roditi potpuno zdravo ili sa vecim ili manjim bolestinama, to samo Ljubav i Mudrost zna...Bog...

- - - - - - - - - -

Izvini ako sam ti povredio osecanja, ali glupostima se mora stati na kraj.. :)
 
Cudan naslov."Kad ce zene poceti da gledaju bitne stvari kod muskaraca.? Pa kako kada ce.? Oduvek su ne bitne,nego najbitnije stvari kod muskaraca,bili njegovi
finansijski rezultati.Dakle,to najbitnije,kao sto rekoh,to je debljina novcanika ili jos bolje,savremenije receno,stanje njegovog tekuceg racuna u bz:mrgreen:anci.! Ako taj uslov
muskarac ispunjava,i najveca muska rugoba,i najveci muski tupander,moze da ima skoro (ne svaku lepu devojku) sve najlepse,sto se nalazi na trzistu zenske lepote.
Kada pogledamo neke Folk pevace,kojima covek ne bi ni ruku pruzio,zabezekne se kada vidi,koju prelepu "macku" vodi za ruku.!!!
 
Tačno, zato je hemija dar privilegovanih...nemaju svi tu privilegiju da se poklope kao dva hemijska elementa u jedno jedinjenje. :heart:

Svi ti sto su mislili na pocetku da su privilegovani, zavrse brzo razvodom braka, ili trpe...zato sto ne znaju pra pra tajnu...

- - - - - - - - - -

I daj bre, ne duri se kao malo dete generacijo, kad znas da sam pravu..:))))
 
гледстоне, морам да ти одговорим на репутацију
баш зато што, како кажеш, мушкарци не воле паметне жене, зато већ годинама имамо епидемију вас који пишете да жене трче само за "финансијским резултатима"
зато што не волите паметне, зато и налазите такве, слични ментални склопови се сличнима радују.

сори ту брејк ит ту ју, озбиљно паметне жене нађу озбиљно паметне мушкарце, и обрнуто.
 
Nisi ni ti bas bistrija od ovog primerka...
Ta hemija brzo izvetri, kao i parfem...
A sto se tice ovog drugog idiotluka, nema te garancije da ce ti dete biti zdravo, da li ce se roditi potpuno zdravo ili sa vecim ili manjim bolestinama, to samo Ljubav i Mudrost zna...Bog...

- - - - - - - - - -

Izvini ako sam ti povredio osecanja, ali glupostima se mora stati na kraj.. :)

@ Sime, ljubavi, kako bi ti mogao da mi povredis osjecajcice! :)
Ako podjemo od pretpostavke da zeljeno dijete roditelja koji, zajedno, nisu stariji od 80 godina, jeste zdravo..gdje nam je kraj?
Ja uzivam u prelijepom, sarmantnom i pametnom stvorenju...sta ce od njega biti...to zavisi od odgoja, gena i, mozda...ne znam..neke druge sile! :)
 
Što bih se ljitila? Pa ja verujem u ljubav. :)

Razvod je privilegija civilizacije, inače bi žene i dalje trpele neandertalce i balvane celog života.
Ovako nema garancije, zato i jeste panika na sve strane, pogotovo kod muškog pola. :)

A muskarci ne trpe?
Bracala sta se desilo sa tobom, odkud ova ogorcenost na muski rod i generalizovanje..?
Nisi ti pre takva bila...:)

- - - - - - - - - -

Brate, koliko ružan treba da budeš, pa da ribi ne vredi ni to što zarađuješ 150 hiljada evra godišnje? Neki ljudi provedu maltene ceo radni vek pokušavajući da zarade te pare.

Mislim, treba da budeš ono baš ružan. Ali baaaaaaaš ružan.... treba da budeš toliko ružan da bi ti dozvolili da parkiraš na mestu za hendikepirane.

Ma mislio je na dinare, zabunio se...:))

- - - - - - - - - -

@ Sime, ljubavi, kako bi ti mogao da mi povredis osjecajcice! :)
Ako podjemo od pretpostavke da zeljeno dijete roditelja koji, zajedno, nisu stariji od 80 godina, jeste zdravo..gdje nam je kraj?
Ja uzivam u prelijepom, sarmantnom i pametnom stvorenju...sta ce od njega biti...to zavisi od odgoja, gena i, mozda...ne znam..neke druge sile! :)

Jesi ti iz Like srculence? Te su tvrdoglave...

- - - - - - - - - -

Ili jos gore, iz Dalmacije..
 
Tek sad vidim i ovaj post

Donosis zakljucke bez cinjenica. Neko ko je inteligentan ne moze da bude balvan, nije logicno. Ali ne znaci da neko ko je zanimljiv i ima sarma da je i inteligentan.

Kad upoznam devojke preko interneta one su jako zainteresovane i mnoge i ljubav izjave ali posle toga kad se vidimo uzivo prvi put to uvek bude i zadnji put. Znaci njihove odluke da nemaju nista samnom nemaju veze sa mojim sarmom i sa mojim mozgom i sa balvanom vec iskljucivo sa mojim fizickim izgledom. A nisam ja ruzan u licu, nemam nikakvu fizicku manu, imam ok lice cak i lepse od mnogih muskaraca ali moj problem sto sam 170cm i sto nisam debeo. Dobro danas i moje godine su vec postale realno problem, imam 45. Ima muskaraca koji su i nizi od mene koji imaju zene i brak ali te zene nisu sa tim muskarcima jer su im lepi i da ih vole. Te zene su sa nizim muskarcima zbog nekih drugih stvari a ne iz ljubavi. Naravno ja ne otkrivam zenama moj materjalni status jer ne zelim da neka bude samnom u braku zbog materjalnih stvari vec zelim da nadjem devojku koja ce zeleti da bude samnom zbog mene samog. Na kraju ako se i ne ozenim platicu nekoj zeni da mi rodi dete e i ta zena ce plivati u zlatu i bogatstvu ali ona nece ziveti ni samnom ni sa mojim detetom niti ce dete ikad vise videti u zivotu.

Izvini, ali čovek bi pomislio da bi, s obzirom na tvoje psihofizičke predispozicije, možda trebalo da ponovo razmisliš o toj strategiji.
 
A muskarci ne trpe?
Bracala sta se desilo sa tobom, odkud ova ogorcenost na muski rod i generalizovanje..?
Nisi ti pre takva bila...:)

Zašto ogorčenost? To je istorijska činjenica, emancipacija nije pogodila muški pol već ženski :)

Ako govorimo o polnoj tj rodnoj ravnopravnosti.

Naravno da postoje odnosi u kojima više ispašta muškarac, ali u globalnom smislu i dalje su žene te koje više vuku i trpe od muškaraca, koje imaju manje slobodnog vremena, koje obavljaju više posla.
Nema to veze sa ogorčenošću već sa činjenicama. :)

- - - - - - - - - -

Svidja mi se mala skroz :D

Nema tu zezanja ::manikir:

:D
 
A muskarci ne trpe?
Bracala sta se desilo sa tobom, odkud ova ogorcenost na muski rod i generalizovanje..?
Nisi ti pre takva bila...:)

- - - - - - - - - -



Ma mislio je na dinare, zabunio se...:))

- - - - - - - - - -



Jesi ti iz Like srculence? Te su tvrdoglave...

- - - - - - - - - -

Ili jos gore, iz Dalmacije..

Naravno da sam iz Like..moj i njegov genetski kod ne mogu da omase1 :)
 
I ja sam, msm nadje se i medju ženama pokoja aždaja, ali to je retkost. Mi smo uglavnom plahe, nežne i krhke. :manikir:

Eh pa promene se ljudi, dug je život, opuste se ljudi, zapuste, raspuste pa pomisle da je sve zdravo za gotovo...svega ima na ovom svetu.

Uostalom ko je naše babe pitao za mišljenje? :flert:

Bome, ne znam za tvoju, ali moja se pitala i te kako...bila je mlađa 20 godina od djeda i prilicno ga dovela u red..:))
Nije volio da radi, bio je onako kao neki gospodski tip, pa je ona isla na njivu i radila, a on joj donosio rucak, rakiju, vino...ziva istina...
 
Bome, ne znam za tvoju, ali moja se pitala i te kako...bila je mlađa 20 godina od djeda i prilicno ga dovela u red..:))
Nije volio da radi, bio je onako kao neki gospodski tip, pa je ona isla na njivu i radila, a on joj donosio rucak, rakiju, vino...ziva istina...

A šta se ona to pitala, šta će mu kuvati sutra da bi imao šta da joj donese pa da se ne muči jadan? :mrgreen:

Mani te priče, svi znamo da je do 20 veka vladao teški patrijarhat, i dalje je većinski rasprostranjen na Balkanu.
Činjenica je da su žene postale ekonomski nezavisne sve više i da je to donelo probleme u odnosima medju polovima, za čega se masovno okrvljuju upravo žene.
Klasična zamena teza :)
 
A šta se ona to pitala, šta će mu kuvati sutra da bi imao šta da joj donese pa da se ne muči jadan? :mrgreen:

Mani te priče, svi znamo da je do 20 veka vladao teški patrijarhat, i dalje je većinski rasprostranjen na Balkanu.
Činjenica je da su žene postale ekonomski nezavisne sve više i da je to donelo probleme u odnosima medju polovima, za čega se masovno okrvljuju upravo žene.
Klasična zamena teza :)

Oo ti neverni Tomo, kazem ti...pitala se...on je radio, a ona je upravljala jednim delom te plate, da uradi nesto korisno..jer je bio onako malo raskalašan...

- - - - - - - - - -

A radila je i ona kao crnac...nije da nije...
 

Back
Top