Zasto mediji cute? Vlada drzave Samoe povukla sve vakcine MMR jer su bebe umirale

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto sad mediji cute u Srbiji? Vlada SAMOE je zabranila MMR vakcinu jer su bebe umrle odma nakon vakcinacije. Evo link koji govori o tome sa renomiranog sajta za imunizaciju:

http://www.immune.org.nz/hot-topic/...dministration-mmr-vaccine-under-investigation

Sa iste stranice:
----------------------
A very rare genetic immune disorder is expected to have contributed to the death of the second sibling, who died in New Zealand. It is suspected that the first sibling had the same disorder. The family are undergoing genetic testing.
----------------

  • MMR vaccines have been used for decades all over the world including New Zealand and there is a long track record of safety.
  • The vaccine used in New Zealand and Samoa is extremely safe.
  • There has never been a death associated with the administration of this vaccine in New Zealand.
Rarely a tragic event such as the one on 6 July in Samoa occurs. There are two main reasons why something like this might happen:


  • Medical error, where the vaccine is prepared for injection incorrectly and the wrong substance is injected.
  • Contamination of the vaccine due to leaving it at room temperature for a long period of time.
.....................
Until the investigation is complete, it is premature to speculate on the cause of this tragedy.

 
Ovo pokazuje koliko je slepo poverenje u vakcinaciju pogresno. Dali su nekoliko glavnih razloga zbog kojih se mogla desiti tragedija, a zar nije to DOVOLJAN razlog da se uspanicite i zelite bolji uvid i odgovornost za propuste u manipulaciji vakcinama. Nemate nikakav uvid, nemaju odgovornost pred zakonom, a vi morate u svoju decu vakcine da ubrizgavate.

Ocigledno nije u redu.
 
Ovo pokazuje koliko je slepo poverenje u vakcinaciju pogresno. Dali su nekoliko glavnih razloga zbog kojih se mogla desiti tragedija, a zar nije to DOVOLJAN razlog da se uspanicite i zelite bolji uvid i odgovornost za propuste u manipulaciji vakcinama. Nemate nikakav uvid, nemaju odgovornost pred zakonom, a vi morate u svoju decu vakcine da ubrizgavate.

Ocigledno nije u redu.

1. Da li si ti primila nekada neku vakcinu?
2. Da li si ili bi vakcinisala svoju decu da je odluka 100% na tebi?
 
to je formular koji razdvaja moderno doba od srednjeg veka. Jednostavno je, samo ga popuni i priloži.

Pa to ti mozda tako mislis, ali svejedno ga necu popuniti jer to nema veze sa temom ili sa onim o cemu sam pricala. Vi ste programirani da klimate glavom i upisujete nesto u svoje kolone i sad ti hoces da me ubacis negde i onda da ukljucis onaj program. E, slikaj se jbt, ja sam tvoja nocna mora. Proganjacu te sa svojim recima zauvek... videces. Od sada pa nadalje reci mog zdravog razuma su ti istetovirane i vratice se svaki put dok ti se taj program konacno ne pokvari.
 
I jopet o vakcinama i jopet ravnozemljaši preuzimaju primat.

Odlicno, dakle ti mislis da ja imam primat i da sam ravnozemljas. U pravu si da imam primat, donosim sama svoje odluke i misljenje, a to za ravnu zemlju nisam spominjala tako da ako si mislila da si vidovita moram te razocarati.

Ne mogu vise da se igram, moram da radim. Moj posao nije kao vama da sirim propagandu nego moram nesto stvarno da uradim.
 
Pa to ti mozda tako mislis, ali svejedno ga necu popuniti jer to nema veze sa temom ili sa onim o cemu sam pricala. Vi ste programirani da klimate glavom i upisujete nesto u svoje kolone i sad ti hoces da me ubacis negde i onda da ukljucis onaj program. E, slikaj se jbt, ja sam tvoja nocna mora. Proganjacu te sa svojim recima zauvek... videces. Od sada pa nadalje reci mog zdravog razuma su ti istetovirane i vratice se svaki put dok ti se taj program konacno ne pokvari.

Ima veze sa temom.
Tema je vakcinacija, da li je vakcina lose da se sazna tokom proizvodnje.
Pise i da je razlog smrti vezan sa genima koja su deca imala i da se to ispitije.

Medicina se svodi na pokusaje i greske dok ne postane uspesna.
U srednjem veku su imali drugacije metode nego danas.
 
Ima veze sa temom.
Tema je vakcinacija, da li je vakcina lose da se sazna tokom proizvodnje.
Pise i da je razlog smrti vezan sa genima koja su deca imala i da se to ispitije.

Medicina se svodi na pokusaje i greske dok ne postane uspesna.
U srednjem veku su imali drugacije metode nego danas.

Sta su vakcine? Koja je pravna definicija? Vakcine se pojavljuju u srpskom pravnom sistemu, zar ne?

Mene medicinska nauka ne zanima u ovom slucaju tj na ovom nivou komunikacije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top