Osecate li se cesto kao cudak?

Ја сам мало чудна персона; могу се уклопити ако баш морам. Углавном гледам их са висине и мени супер. :manikir:

Zasto bi ikog gledala sa visine? Da li znas da je to bas lep indikator za neki tvoj nedostatak? Psihicke prirode naravno.... Takva razmisljanja i radnje su ti kandidatura za narcisoidni poremecaj licnosti.

Moras to da menjas kod sebe. Prosto je nezdravo nekog gledati nadmeno s visine. Cemu to...Ako si na vecoj visini - jesi, i nemas potrebu da to prozivljavas, naglasavas ili uveravas sama svoj ego, tj self. o tome. Ako nisi na visini - okej je i to, ti bi trebalo da se lepo fino i ugodno osecas tu gde si, jer ako ti treba ta visina i zelis da se penjes, to je opet indikator nezrelosti licnosti i nekih potisnutih slabosti, lose samopouzdanje i sl.

Cak i laici intuitivno znaju da osobe koje druge osobe "gledaju sa visine" nisu bas normalne i da im puno toga fali, te zbog toga i primenjuju takve mehanizme odbrane sopstvene licnosti. I to i jeste ziva istina.

Obrnut slucaj je kada osoba nema samopouzdanja i samopostovanja, dakle isti razlog ali se bihejvioralno suprotno ispoljava od tvog ponasnja - osoba previse sumnja u sebe, previse je samokriticna, ima nestabilan identitet, nekada je veoma i sugestibilna, posebno na lose stvari, sklona je depresivnim reagovanjima i razmisljanjima, nema sigurnost u sebe i tesko joj je da ostvari svoje zacrtane ciljeve jer na tom putu poklekne misleci da ne vredi dovoljno.
 
Da li se cesto osecate kao cudak? Kao da ste daleko od "normalne" osobe? Sta cini sa se tako osecate? Hajde da navedemo neke situacije u kojima se osecamo kao cudaci. Sta uopste drugi podrazumevaju pod recju "cudak" "osobenjak", "ekscentrik' i slicno kada tim recima nazivaju druge? Kakva su vasa merila "normalnosti"? Dobrodosli su komentari svih 'cudaka' i onih koji druge smatraju 'cudacima'!

Осећам да ме други сматрају чудаком.

Hajde da navedemo neke situacije u kojima se osecamo kao cudaci.

Када је средина ускогруда, са ограниченим погледима, а ми смо млади и у прекој потреби за узорима, редом и спокојем, па нам је претешко да прихватимо да су наша средина и њен ред и мерила ... дубоко НЕсавршени.
Онда нас туђе оцене да смо ми ненормални, особени, ... фасцинирају.
И постављамо себи питања као у овој дискусији.

Лакше нам је да се бавимо њима, него да признамо колико је ствари изван свог места.

Треба уочити да се све дешава у току историје. Наратив о особењаку се може претворити у наратив о јунаку ...

Околина ме је одавно видела као особеног, и требале су ми деценије да у себи прихватим да се ради о њеној затуцаности, и да сам у позицији црнца на америчком Југу некад или Палестинца у Израелу данас.
 
Zasto bi ikog gledala sa visine? Da li znas da je to bas lep indikator za neki tvoj nedostatak? Psihicke prirode naravno.... Takva razmisljanja i radnje su ti kandidatura za narcisoidni poremecaj licnosti.

Moras to da menjas kod sebe. Prosto je nezdravo nekog gledati nadmeno s visine. Cemu to...Ako si na vecoj visini - jesi, i nemas potrebu da to prozivljavas, naglasavas ili uveravas sama svoj ego, tj self. o tome. Ako nisi na visini - okej je i to, ti bi trebalo da se lepo fino i ugodno osecas tu gde si, jer ako ti treba ta visina i zelis da se penjes, to je opet indikator nezrelosti licnosti i nekih potisnutih slabosti, lose samopouzdanje i sl.

Cak i laici intuitivno znaju da osobe koje druge osobe "gledaju sa visine" nisu bas normalne i da im puno toga fali, te zbog toga i primenjuju takve mehanizme odbrane sopstvene licnosti. I to i jeste ziva istina.

Obrnut slucaj je kada osoba nema samopouzdanja i samopostovanja, dakle isti razlog ali se bihejvioralno suprotno ispoljava od tvog ponasnja - osoba previse sumnja u sebe, previse je samokriticna, ima nestabilan identitet, nekada je veoma i sugestibilna, posebno na lose stvari, sklona je depresivnim reagovanjima i razmisljanjima, nema sigurnost u sebe i tesko joj je da ostvari svoje zacrtane ciljeve jer na tom putu poklekne misleci da ne vredi dovoljno.

Како да не гледам са висине када сам 1.8 хаха.

- - - - - - - - - -

Знаш како, цијеним труд али требали би се познавати па да онда кажеш шта ми је, ако ми је.
 
Poslednja izmena:
Mislim da smo malo skrenuli sa teme ili nisam dovoljno 'precizno',ako je to uopste moguce objasnila temu. Ne mislim da je neko cudak ako se oblaci drugacije ili upada u oci zbog svog imidza. Mislim prvenstveno na to kako se osoba oseca u dodiru sa okolinom i kako ona sama reaguje na to i kako je okolina dozivljava. Imala sam situacije da su me druge osobe smatrale cudakinjom i osobenjakinjom i puno puta onaj osecaj kao da sam 'pala sa Marsa' kad razgovaram sa drugima, a pri tom ni ne kazem sve sto mi je na umu. Ne oblacim de nista upadljivo, vec naprotiv, isuvise jednostavno, ne mislim da privlacim narocito paznju okoline, samo se nekad zapitam zasto me ljudi dozivljavaju cudnom i ne samo mene, vec I druge. Volela bih da cujem i tudja iskustva. I, definitivno se ne bih podsmevala Van Goga. Nekako uvek posmatram coveka kroz njegova dela i zadivim se mnogim ljudima koji odluce da zive nekim nesvakidasnjim tipom zivota. Medium, ne ubrajam sebe u iste, naprotiv zivim prilicno izolovano i neupadljivo. Da li i vi cesto osecate da vas sredina ne razume? Mislim pod tim na krug ljudi koji vas okruzuje i sa kojim se srecete, bez obzira koliko su ucestali ti kontakti.

nisi posebna ni po čemu osim u komunikaciji koju verovatno trebaš da vežbaš....zato si im bila čudna
nisi posebna ponavljam
druži se s ljudima, to se uči kao i sve drugo na svetu

- - - - - - - - - -

Lepa tema, da se raspišem. Ne znam da li imate osećaj (neko od vas) da će glava da vam ekslopdira :D Budimo realni, ljudi kada su sami, na primer u sobi, kući, stanu, ponasaju se slobodnije. Još ako rade nešto zanimljivo na kompjuteru, pa često ako urade nešto lepo i zanimljivo, ispolje usklik radosti. Ja na primer trljam ruke, pevam pesme naopako i pištim kao ker :D kad na primer provalim kako neki programski kod radi. Pa često i popričam i otklonim neke nedoumice. I desi se da posle toga izadjem na ulicu i još me drzi neki lep osecaj. I onda dozivim dezavu, pa se pitam jel ja to po ulici pricam sam sa sobom, ili je to samo u glavi. Čudan osecaj. Ja znam kad sam bio mali, bilo je ljudi koji setaju ulicom i pricaju sami sa sobom. I ako sam ih poznavao, siguran sam u to da im to nikad niko nije rekao. Na primer: "Ej čoveče, pričaš sam sa sobom" :) Tako da se sad i ja pitam, jer to moje misli kuljaju po glavi, ili stvarno pravim kerefeke po ulici.

drogiraš se

- - - - - - - - - -

Ne vidim velike prednosti u potpunoj socijalizaciji...Sloboda uma se time zatvara kao tema!
Valja pomalo biti "iščašen"-neusklađen s društvenom sredinom...Čisto malo da ih nerviramo,da se ne opuste
previše...:mrgreen:

slobodan um nije lišen socijalizacije i hendikepiran, naprotiv
to što se neko ne uklapa ne znači da je vanserijski nego prosto - ne uklapa se, odbačen je, izolovan zbog nečega što radi
nije ništa strašno, to je sve deo odrastanja, svaki čovek uči kako da interakcijom sa drugima dobije ono što želi, a da ih po mogućnosti ne uvredi/povredi. Širokoumni to umeju; odlični su u tome.
Ovde se meša posebnost i izopačenost ja bih rekla

Prolazno neuklapanje nije strašna stvar, ali ne valja terati inat. Čovek jeste društvena životinja.
 
Mislim da smo malo skrenuli sa teme ili nisam dovoljno 'precizno',ako je to uopste moguce objasnila temu. Ne mislim da je neko cudak ako se oblaci drugacije ili upada u oci zbog svog imidza. Mislim prvenstveno na to kako se osoba oseca u dodiru sa okolinom i kako ona sama reaguje na to i kako je okolina dozivljava. Imala sam situacije da su me druge osobe smatrale cudakinjom i osobenjakinjom i puno puta onaj osecaj kao da sam 'pala sa Marsa' kad razgovaram sa drugima, a pri tom ni ne kazem sve sto mi je na umu. Ne oblacim de nista upadljivo, vec naprotiv, isuvise jednostavno, ne mislim da privlacim narocito paznju okoline, samo se nekad zapitam zasto me ljudi dozivljavaju cudnom i ne samo mene, vec I druge. Volela bih da cujem i tudja iskustva. I, definitivno se ne bih podsmevala Van Goga. Nekako uvek posmatram coveka kroz njegova dela i zadivim se mnogim ljudima koji odluce da zive nekim nesvakidasnjim tipom zivota. Medium, ne ubrajam sebe u iste, naprotiv zivim prilicno izolovano i neupadljivo. Da li i vi cesto osecate da vas sredina ne razume? Mislim pod tim na krug ljudi koji vas okruzuje i sa kojim se srecete, bez obzira koliko su ucestali ti kontakti.

da, i mislim da su postojale sredine gde je to bilo manje izraženo, al opet da ne upadam ni u zamku idealizacije
nekad imam OK štit pa me čak pomalo i zabavlja što sam kao čudak, nekad mi se čini da tripujem, a nekad mi to deluje realno i čak me i boli-bolucka
valjda u stvari treba da se oslobodiš da komuniciraš tj da napraviš neki korak iz zone komfora i da te situacija ne vuče dole... možda se nekom prosto nešto ne sviđa kod tebe pa kao dogovorite se
u stvari šta ima da me razumeju, to mi treba nekad u nekim trenucima očaja... ali dolazi do konfliktnih situacija koje treba rešiti
nekako kao igra nerava
 
nisi posebna ni po čemu osim u komunikaciji koju verovatno trebaš da vežbaš....zato si im bila čudna
nisi posebna ponavljam
druži se s ljudima, to se uči kao i sve drugo na svetu

- - - - - - - - - -



drogiraš se

- - - - - - - - - -



slobodan um nije lišen socijalizacije i hendikepiran, naprotiv
to što se neko ne uklapa ne znači da je vanserijski nego prosto - ne uklapa se, odbačen je, izolovan zbog nečega što radi
nije ništa strašno, to je sve deo odrastanja, svaki čovek uči kako da interakcijom sa drugima dobije ono što želi, a da ih po mogućnosti ne uvredi/povredi. Širokoumni to umeju; odlični su u tome.
Ovde se meša posebnost i izopačenost ja bih rekla

Prolazno neuklapanje nije strašna stvar, ali ne valja terati inat. Čovek jeste društvena životinja.
ili ne radi
a mozda i ne zeli nista da dobije
 
slobodan um nije lišen socijalizacije i hendikepiran, naprotiv
to što se neko ne uklapa ne znači da je vanserijski nego prosto - ne uklapa se, odbačen je, izolovan zbog nečega što radi
nije ništa strašno, to je sve deo odrastanja, svaki čovek uči kako da interakcijom sa drugima dobije ono što želi, a da ih po mogućnosti ne uvredi/povredi. Širokoumni to umeju; odlični su u tome.
Ovde se meša posebnost i izopačenost ja bih rekla

Prolazno neuklapanje nije strašna stvar, ali ne valja terati inat. Čovek jeste društvena životinja.

a kako ti onda imaš problema s tim mušterijama

- - - - - - - - - -

ili ne radi
a mozda i ne zeli nista da dobije

pa nekad se namesti da želi hteo ne hteo, obične neke stvari
 
Predlazem da se napravi freakparty, pa ko ne izdrzi on je normalno cudan...

cakana za DJ, a hirka da zabavlja goste...a kobaja moze da plese...

e meni bolje ide davljenje gostiju, pa pošto je freak party onda se to slaže

kao ima zla masa i taj neki pojedinac, i pravi ostane pojedinac, a neki se prikloni masi... a možda i nisu zli

mada sve to varira, danas si ti jadan a sutra nekog maltretiraš :think: danas si kao bolji od grupe a sutra im se umiljavaš ne bi li te makar kako prihvatili

ali svet je velik valjda, čudaci negde nisu čudaci a negde jesu, samo možda nije potvrđeno u praksi :think:
 
Poslednja izmena:
ne mogu da ti dajem vise repki

- - - - - - - - - -

a kako ti onda imaš problema s tim mušterijama

- - - - - - - - - -

pa iz istih razloga iz kojih i drugi a vec sam ga spomenula - problem u komunikaciji
tako je svima
samo se ja ne tripujem da sam neshvacena :)

- - - - - - - - - -

iko da valja ne bi bio na ovom forumu

- - - - - - - - - -

samo cu jos da dodam da mrzim babe i dede
 
Poslednja izmena:
ne mogu da ti dajem vise repki

- - - - - - - - - -



pa iz istih razloga iz kojih i drugi a vec sam ga spomenula - problem u komunikaciji
tako je svima
samo se ja ne tripujem da sam neshvacena :)

- - - - - - - - - -

iko da valja ne bi bio na ovom forumu

- - - - - - - - - -

samo cu jos da dodam da mrzim babe i dede

pa da odemo na neki kurs možda ga drže ti širokoumni

- - - - - - - - - -

mada odlažem te kurseve
 
da se podsetimo malko proslosti :malav: :zcepanje:


Prijatelji. Poslednjih para dana odvijao se veliki eksperiment na chatu (IRC)
Serbiana i Krstarice.

O chemu se radi. Poznato je da na pomenutim kanalima u svako doba dana ima od
500 do preko hiljadu chatera u odnosu 4:1 u korist mushkih chatera. Ogromna vecina
(prvenstveno chaterki) tvrdi da nisu tu da bi se upoznavali, udavali, sexali ili
dozhivljavali neke romanse i ostalo, vec su tu da bi 'chatovali, zbavili se i
prekratili' vreme. Naravno, ova demagogija ne pije vodu kod iskusnog MACHO chatera,
crni pojas - 4. dan! shto sam i eksperimentalno dokazo na primerima ispod.

Naime, poznato je da ta vecina chatera startuje chaterke i trudi se da se prikazhe
u najboljem mogucem svetlu, ne bi li se ogrebala za snoshaj i shta sve vec ne. Devojke
su te koje su uvek startovane i one su naviknute na tu ogromnu pazhnju koju dobijaju
svaki put kada se nakache na neki od kanala. Skoro nikada ne startuju mushke nikove,
chak moraju vecinu onih koji ih startuju da iskuliraju da bi mogle normalno da chatuju.

Uljuljkane chinjenicom da ce ih gomila chatera startovati samo zato shto imaju zhenski
nick dovela je do toga da im je smisao za startovanje mushkih nickova totalno
atrofirao i svodi se uglavnom na cao. Medjutim, chak i kada tako startuju neki mushki
nick uvek dobiju pozitivan feedback od chatera kome se posrecilo da ga startuje
potencijalna zhenka. On je sa njom dobar, on se trudi, uvlachi se i radi sve ostalo
shto treba da bi dobio snoshku. Ona to zna, ali se pravi luda jer to je klasika
male-female igra. U medjuvremenu dok ugovara kres shemu za interesantnim likom ostalim
chaterima pricha da je tu naravno zbog chata. Medjutim! Shta se desi kada chaterka
naviknuta da joj se uvlache, klikne na super hladnog i surovog experimentatora
ochekujuci od njega da ce se povinovati obrascu? Posle surovog odjebavanja u cilju
nauchnog experimenta od strane SUPER_MACHOA ona se nadje i shoku, a vecina njih se
ne znajuci shta ih je snashlo u roku od par minuta od sramote shto su provaljene
diskonektuje sa kanala.

Da podsetim. Ja nikoga nisam startovao. Chekao sam da one kliknu mene. Nisam se
svadjao sa njima, a svima sam davao istu shansu tako shto sam koristio par termina.
'odjebi, pedala, droljo' koje sam kombinovao. Samo sam par njih od 77 pokushao malo
vishe da isprovociram. Cilj je bio videti kako ce da reaguju na neochekivano
odjebavanje i ignorisanje (njihovo oruzhje), a reakcije su veoma razlichite.
Molim vas da obratite pazhnju na tajminge tj. u kojim su razmacima kucane poruke

Prijatelji i prijateljice, vash zadatak je da u maksimalno 10-15 redova
prokomentarishete ovaj eksperiment uzimajuci u obzir i vashe prethodno chat iskustvo.
Zhelim da kroz komentare date odgovore na pitanja:

- Zashto chaterke ne klikcu nickove poput Dragan_21, Dejan_BG, Vesh_mashinerija,
Grof_DrKula, Lamperija_uzvraca_udarac, Ruzhan_komunalno i ostale nickove.
- Zashto klikcu na macho_bogat_romantichan_lep_sponzor i ostale obrasce?
- Zashto se diskonektuju sa kanala kada budu napushene?
- Zashto pokushavaju nekom liku koga ne poznaju, a koji je uz to krajnje drzak i
nekulturan da objasne da nisu drolje i sponzorushe?
- Zashto misle da si *****, ako ih ne jebesh ni 5%
- Zashto te pitaju odakle si?
- Zashto pominju MACHOVU kevu?
- etc etc

Podsecam. Vashi komentari treba da budu izmedju 5-15 redova, a bilo bi dobro da
ovaj email prosledite najblizhim (ali iskusnim) net prijateljima chaterima i
chaterkama da daju svoj komentar. Svi komentari ce biti apsolutno anonimni i
jednobrazni tipa:

<seka_1> komentar...... (5-15 redova)

<bata_1> komentar......

<bata_2> Komentar......


Poshaljite mi najkasnije do utorka da sve to lepo slozhim pa cemo vec u petak ovu
malu chat studiju odaslati na hiljade email adresa shirom srbije i shire.
Jednostavno udarite reply ili pishite na: nknight.rulez@gmail.com

U planu je josh eksperimenata, ali o tome cete biti obaveshteni kasnije

pozdrav i budite azhurni










[20:19] <jasnaa> ja sam ruzna a siromasna
[20:20] <MACHO_BOGAT> kakav je to krivi spoj?
[20:20] <MACHO_BOGAT> '-)
[20:20] <jasnaa> pa dopunjavamo se
[20:20] <jasnaa> mislim
[20:20] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[20:21] <jasnaa> ala si i nekulturan to si zaboravio da dodoas
[20:21] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[20:22] <jasnaa> pa nemoras da ponavljas
[20:22] <MACHO_BOGAT> e... ajde keve ti iskuliraj me i trazhi ***** na drugom mestu
[20:23] <jasnaa> a ko ti kaze da ga vec nisam nasla
[20:23] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[20:24] <jasnaa> pa popusi konju nadrkani
[20:24] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[20:24] <jasnaa> pa ti ne znas da pises pa zato ponavljas
[20:25] <jasnaa> polako naucices
[20:25] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[20:26] <jasnaa> pa da ti kazem los ti je jezik
[20:26] <jasnaa> slabo ucis
[20:27] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[20:27] <jasnaa> jako lose
[20:34] <jasnaa> da li si naucio nesto novo da napises
[20:34] <MACHO_BOGAT> odjebi dropljo!!!
[20:35] <jasnaa> a ima razlike ili je greska samo u kucanju
[20:36] <MACHO_BOGAT> chatusho.. pali...
[20:36] <jasnaa> a ti znas i strane jezike
[20:38] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[20:38] <jasnaa> ala si mi uporan
[20:40] <jasnaa> kazi mami da te je jako lose vaspitala




[20:50] <natasica> lep i bogat,PA MNOGO JE:)
[20:51] <natasica> dovoljno je samo dobar
[20:51] <MACHO_BOGAT> odjebi *****!!!
[20:51] <natasica> odjebi i ti seljacino
[20:51] <natasica> pederska
[20:51] <MACHO_BOGAT> odjebi *****!!!
[20:51] <natasica> *****




[00:08] <plavusice> koliko bogat?
[00:08] <MACHO_BOGAT> koliko ti treba?
* Looking up plavusice user info...
[00:09] <plavusice> mnogo ima nas dve
[00:09] <MACHO_BOGAT> onda drolje... odjebite lagano! pedala...
[00:10] <plavusice> znaci tropa si
[00:10] <plavusice> ne mozes ni jednu a kamoli dve
[00:11] <MACHO_BOGAT> pedala drolje...
[00:11] <plavusice> sanjaj nas
[00:11] <MACHO_BOGAT> pedala drolje...
[00:12] <plavusice> mmmmm
[00:12] <plavusice> umes li nesto drugo?
[00:13] <MACHO_BOGAT> na spavanje *****...
[00:14] <plavusice> bravo jadnive


[00:17] <Plavusha_______> uh, pa ti sigurno nemas vremena za sve nas?
[00:17] <MACHO_BOGAT> mozda.. napisi mi par redova o sebi
[00:18] <Plavusha_______> ne, znas kako cemo
[00:18] <Plavusha_______> ti meni posaljes svoju sliku da je ocenim
[00:18] <MACHO_BOGAT> odjebi droljice...
[00:18] <Plavusha_______> a moju dobijes u svakom slucaju
[00:20] <Plavusha_______> sjebbbbbbbboo si se
[00:21] <MACHO_BOGAT> pedala kurvice...



[00:15] <D-A-N-Y> hy
[00:16] <MACHO_BOGAT> cao
[00:16] <D-A-N-Y> ko so?
[00:16] <D-A-N-Y> kako si
[00:16] <D-A-N-Y> ?
[00:16] <MACHO_BOGAT> fino.. kak oi treba da bude..
[00:16] <MACHO_BOGAT> reci mi nesto o sebi..
[00:16] <MACHO_BOGAT> ko si, sta radis i sta trazis u zivotu?
[00:17] <D-A-N-Y> zovem se danijela,a ti?
[00:17] <MACHO_BOGAT> Nenad
[00:17] <MACHO_BOGAT> sta radis i sta trazis u zivotu?
[00:19] <D-A-N-Y> ne radim nista
[00:19] <D-A-N-Y> i ne trazim nista hehe
[00:20] <MACHO_BOGAT> onda odjebi droljice! pedala..
[00:21] <D-A-N-Y> opaa



[00:59] <MACA_> jako ti je bezveze nik
[01:00] <MACHO_BOGAT> :)
[01:02] <MACA_> to sam samo htela da ti kazem
[01:03] <MACHO_BOGAT> odjebi droljice!! pedlaj lagano..
[01:04] <MACA_> majmune
[01:04] <MACA_> majmune



[01:00] <Sandra_Bg> cao
[01:01] <MACHO_BOGAT> cao
[01:01] <Sandra_Bg> sta radis
[01:02] <MACHO_BOGAT> ko si ti?
[01:02] <Sandra_Bg> ja sam ja
[01:03] <MACHO_BOGAT> odjebi droljice
[01:03] <Sandra_Bg> jaoj a otkud znas da sam drolja
je poslednji put vidjen iskljucujuci se sa #18+ pre 16 sati 4 minuta (11.09. 00:02) nakon provedenih 9 minuta.



[16:33] <maWa_maWecka> cao :)
[16:34] <MACHO_BOGAT> cao
[16:34] <maWa_maWecka> shta ima?
[16:34] <MACHO_BOGAT> pa.. shta mislish da ima? '-)
[16:35] <maWa_maWecka> pa.. shta mislish, da li bih te pitawa da znam? :)
[16:35] <MACHO_BOGAT> odjebi droljice! ajmo pedala...
[16:35] <maWa_maWecka> jadan si...
maWa_maWecka (~glembay@3340A9A9.593C50AF.49476009.IP) je poslednji put vidjen napustajuci #25+ pre 34 minuta (11.09. 15:31), nakon provedenih 4 minuta.



[18:42] <IVENA> cao
[18:42] <MACHO_BOGAT> cao.. cudno ime?
[18:42] <IVENA> DA NEOBICNO I RETKO
[18:43] <MACHO_BOGAT> cime se bavis?
* Looking up IVENA user info...
[18:43] <IVENA> radim preko
[18:44] <MACHO_BOGAT> gde? i sta?
[18:44] <IVENA> puno pitas za pocetak
[18:45] <MACHO_BOGAT> odjebi DROLJO!! pedala...
[18:46] <IVENA> i ti MAMLAZE
[18:46] <IVENA> nevaspitani

- - - - - - - - - -

ovoga ima za 6 postova pa ako otjete... :hahaha:
 
ajmo lagano jos malkice :))

[18:48] <Gost_669> cao
[18:49] <MACHO_BOGAT> cao
[18:49] <Gost_669> koliko lepi osobina na 1 mestu to nesme
[18:49] <Gost_669> da se propusti
[18:49] <MACHO_BOGAT> kako se zoves?
[18:49] <Gost_669> tanja ti
[18:49] <MACHO_BOGAT> Vuk
[18:50] <MACHO_BOGAT> odakle si?
[18:50] <Gost_669> leskovac
[18:50] <Gost_669> ti
[18:50] <MACHO_BOGAT> odjebi DROLJICE!! ajmo pedala lagano...
[18:51] <Gost_669> moze i brzo aa



[18:57] <maja_26> cao
[18:57] <MACHO_BOGAT> cao Majo
[18:58] <maja_26> pa cao
[18:58] <MACHO_BOGAT> :)
[18:58] <MACHO_BOGAT> odjebi DROLJICE!! ajmo pedala....
* Looking up maja_26 user info...
[18:59] <maja_26> sto si nekulturan
[18:59] <MACHO_BOGAT> ajmo droljo! pedaliraj se vec jednom...
[19:03] <maja_26> ne stoji ti nik nikako seljacino




[19:15] <_I_V_A_83_> cao
[19:15] <MACHO_BOGAT> cao Iva
[19:16] <_I_V_A_83_> cao
[19:16] <_I_V_A_83_> sta ima
[19:16] <_I_V_A_83_> koje si god?
[19:16] <MACHO_BOGAT> odjebi DROLJICE!! ajmo pedala...
[19:17] <_I_V_A_83_> droljica ti keva
[19:17] <MACHO_BOGAT> pedala DROLJICE!! ajmo lagano..
[19:18] <_I_V_A_83_> vazi
[19:18] <_I_V_A_83_> srce
* Looking up _I_V_A_83_ user info...
[19:20] No such nick/channel




[21:23] <smizla________> odlican nik
[21:24] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!



[21:47] <macki> gde si macho
[21:48] <MACHO_BOGAT> hehe
[21:48] <macki> sta ti to znaci, ja sam plavusa i to kakva...
[22:00] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[22:01] <macki> pogresnoj si se obratio, bez psovanja molim


[22:25] <elliza> cao
[22:25] <elliza> god?
[22:25] <MACHO_BOGAT> ODJEBI DROLJO!!!
[22:26] <elliza> vrlo pametno


[22:30] <Anabella> cao
[22:30] <MACHO_BOGAT> cao
[22:30] <Anabella> odakle maco
[22:32] <MACHO_BOGAT> AJMO PEDALA DROLJO!!!



[23:18] <Sneza79> dobro vece
[23:18] <MACHO_BOGAT> cao
[23:19] <Sneza79> sta se radi?
[23:20] <MACHO_BOGAT> Ajmo pedala droljice
[23:20] <Sneza79> da li ti je stvarno romantika jaca strana?


[23:27] <Sharmantna> uau...kakav nick:)
[23:27] <MACHO_BOGAT> '-)
[23:27] <Sharmantna> zar to postoji?:)
[23:28] <MACHO_BOGAT> ajmo droljice... pedala...
[23:28] <Sharmantna> pa da...nisam ni sumnjala...
[23:28] <Sharmantna> seljak koji lose procenjuje...
[23:28] <Sharmantna> inace bi znao...
[23:29] <MACHO_BOGAT> pedala droljice...
[23:30] <Sharmantna> :)
[23:30] <Sharmantna> ne znas nista bolje?:)



[23:56] <PersidaSimonida> caoooo
[00:00] <MACHO_BOGAT> cao cao
[00:01] <PersidaSimonida> cao cao cao cao
[00:01] <MACHO_BOGAT> ajmo lagano.. pedala droljice..
[00:01] <PersidaSimonida> lipar tebra



- 20 -



[00:31] <Lucia> cao
[00:33] <MACHO_BOGAT> cao
[00:33] <Lucia> znamo li se ?
[00:34] <MACHO_BOGAT> Verovatno si mi par puta popushila i zavukao sam ti ga u guzu..
[00:34] <MACHO_BOGAT> droljice
[00:35] <Lucia> medju ovim redovima niti ima romantike, a daleko si i to jako od maco frajera..
[00:36] <Lucia> pusacu *****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[00:37] <MACHO_BOGAT> ajmo lagano droljice.. pedala!
[00:38] <Lucia> sisaj ga, smrdljivi
[00:38] <Lucia> ili neka ti ga mama poduva, kad je toliki smrdljivi ***** rodila
[00:39] <MACHO_BOGAT> ajmo ajmo.. pedala droljo!




[03:35] <jelenaa82> cao
[03:35] <jelenaa82> ime/
[03:35] <CHAT_is_all_you_need> u ****** al si direktna :)
[03:36] <CHAT_is_all_you_need> odjebi droljo!!!!
[03:36] <jelenaa82> e pa to ti nije treba;o druskane
[03:36] <jelenaa82> seljacini!!!
[03:36] <CHAT_is_all_you_need> pedala droljice




[21:53] <HellenaBg> cao
[21:54] <MACHO_BOGAT> cao
[21:55] <HellenaBg> odakle si
[21:55] <MACHO_BOGAT> '-) a sto?
[21:56] <HellenaBg> pa da vidim koliko si bogat'
[21:56] <HellenaBg> '-)
[21:56] <MACHO_BOGAT> odjebi droljice!! pedala...
[21:57] <HellenaBg> droljica ti keva luzeru
[21:58] <MACHO_BOGAT> odjebi udavacho!!
[21:59] <HellenaBg> ja mogu da te kupim maco a i nisam u fazonu da se udajem salila sam se ali ti si glup pa ne shvatas cao mace
[21:59] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!!
[22:03] No such nick/channel




[22:28] <Nevidljiva_____> pa ti si idealan
[22:28] <Nevidljiva_____> cao
[22:29] <MACHO_BOGAT> cao
[22:29] <Nevidljiva_____> reci mi ime
[22:29] <Nevidljiva_____> odakle kucas
[22:29] <MACHO_BOGAT> odjebi droljice!! pedala..
* Looking up Nevidljiva_____ user info...
[22:30] <Nevidljiva_____> ha ha
[22:30] <Nevidljiva_____> al si glup
[22:30] <MACHO_BOGAT> pedala droljo!
[22:30] <Nevidljiva_____> duvaj
[22:31] <Nevidljiva_____> seronjo sumnjam da imas i za kafu
[22:31] <Nevidljiva_____> bogati ne vise ovde
[22:31] <MACHO_BOGAT> pedala droljo sponzorska!!
[22:31] <Nevidljiva_____> da da
[22:31] <Nevidljiva_____> ti me izdrzavas drkadzijo
[22:31] <Nevidljiva_____> izvedi sebe
[22:32] <MACHO_BOGAT> ne smaraj droljice!
[22:32] <Nevidljiva_____> pali bre
[22:32] <Nevidljiva_____> mislis da sii faca
[22:32] <Nevidljiva_____> tuki malo
[22:32] <Nevidljiva_____> da si to sto jesi ne bi vbio ovde
[22:32] <Nevidljiva_____> pricaj pricu nekom drugom
[22:33] <Nevidljiva_____> fuj
[22:33] <MACHO_BOGAT> haha... droljice ruzhnjikava!
[22:33] <Nevidljiva_____> ha ha
[22:33] <Nevidljiva_____> polizes mi
[22:33] <MACHO_BOGAT> pedala droljo!!
[22:33] <Nevidljiva_____> da kresnuo si me mozda
[22:34] <Nevidljiva_____> ha ha




[22:49] <klaudija> ja da sam bogata nebi pricala nikima
[22:49] <klaudija> znaci nisi
[22:49] <MACHO_BOGAT> pedala kurvice!!
[22:50] <klaudija> wath
[22:51] <klaudija> do you spike inglish
[22:52] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!
[22:52] <klaudija> he
[22:53] <klaudija> prebrzo sudis dragi
[22:53] <klaudija> moj
[22:53] <klaudija> neznas ni sa kime pricas
[22:53] <klaudija> a ti tako
[22:53] <klaudija> ok je
[22:54] <klaudija> mozda si me pogresno svatila kada sam ti prvu recenicu napisala
[22:54] <klaudija> ja da sam bogata to nebi nikima pricala da sam , na to sam mislila
[22:54] <MACHO_BOGAT> pedala droljice!!
[22:55] <klaudija> izvini ne zivim u srbiji slaba sam sa srbski
[22:55] <MACHO_BOGAT> lagana voznja kurvice.. prashina...
[22:56] <klaudija> prvo ja nisam ***** , ali ok mozda imas lose iskustvo u tvoj zivot
[22:56] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!
[22:56] <klaudija> necu ti smetati nisam milila nesto lose cao




[22:51] <cokoladica> caoo
[22:52] <MACHO_BOGAT> o cao
[22:52] <cokoladica> sta se radi, koje si god, odakle si
[22:53] <MACHO_BOGAT> c.c.
[22:53] <MACHO_BOGAT> odjebi droljetino!!
[22:53] <cokoladica> drolja ti mama
[22:53] <cokoladica> glupane
[22:53] <cokoladica> klinjo
[22:54] <MACHO_BOGAT> pedala droljice!!
* Looking up cokoladica user info...
[22:57] No such nick/channel




[22:56] <BURZUJKA> CAOO
[22:57] <MACHO_BOGAT> hehe... cao
[22:57] <BURZUJKA> STA JE SMESNO
[22:57] <BURZUJKA> NASLI SMO SE ZAR NE
[22:58] <MACHO_BOGAT> odjebi droljice!!!
* Looking up BURZUJKA user info...
[23:01] No such nick/channel




[22:52] <yooooo> e cao odakle si
[22:53] <MACHO_BOGAT> cao
[22:53] <MACHO_BOGAT> sta ima kod tebe.. ko si?
[22:59] <yooooo> pa evo ....... nista Dijana a odakle si
[22:59] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!
[23:04] <yooooo> OK pederu
[23:05] <MACHO_BOGAT> pedala droljice!
[23:08] <yooooo> pa ja mislim da bi ti vise jurio za moje pare!!!!!!
[23:09] <MACHO_BOGAT> pedala chatusho!
[23:18] <yooooo> kako je mali opasan!
[23:18] <MACHO_BOGAT> pedala droljice!
[23:21] <yooooo> znas samo to da kazes?
[23:22] <MACHO_BOGAT> prashina kurvice...
[23:25] <yooooo> e aj samo reci odakle si
[23:26] <MACHO_BOGAT> odjebi jebuljo chaterska!! pedala...
[23:33] <yooooo> dobro musko *****!!!!!!
[23:34] <MACHO_BOGAT> pedala udavacho!




[23:33] <Time_to_win_again> jesi bio blizak sa strunjacom?
[23:38] <MACHO_BOGAT> ?
[23:38] <Time_to_win_again> pa kad si tako prokleto neodoljuiv...morao je neki ljubomorni tip da te malo ...
[23:39] <Time_to_win_again> ...propusti kroz ruke
[23:39] <MACHO_BOGAT> hehe
[23:39] <MACHO_BOGAT> ja sam no1
[23:40] <Time_to_win_again> pa dobro, znaci najvise si
[23:41] <MACHO_BOGAT> ajmo pedala droljice!
[23:41] <Time_to_win_again> ja idem samo na kurblu
[23:44] <Time_to_win_again> sta je..nece a....ti ni na parno ne kreces?!
[23:44] <MACHO_BOGAT> odjebi droljo!
[23:44] <Time_to_win_again> pa to je tvoj posao
[23:45] <Time_to_win_again> ne moj, a ja nesto ne vidim trud na licu?!!!




[11:33] <Jelena74> dobar dan
[11:33] <Jelena74> ili jutro
[11:34] <LEP_MACHO_BOGAT> pa... noc >'-)
[11:34] <LEP_MACHO_BOGAT> pretpostavljam da si Jelena i da si '74
[11:34] <LEP_MACHO_BOGAT> odakle si?
[11:37] <Jelena74> da
[11:37] <Jelena74> ja sam iz juzno afr rep
[11:37] <Jelena74> a ti
<........ide navlachenje i kilo smor texta.....>
[11:53] <Jelena74> imala sam u podsvesti kakav si karakter
[11:53] <LEP_MACHO_BOGAT> ma nisi
[11:53] <LEP_MACHO_BOGAT> '-)
[11:53] <Jelena74> ali sam se i uverila u to da sam bila u pravu
[11:53] <LEP_MACHO_BOGAT> odjebi droljo!!
[11:53] <Jelena74> ih
[11:53] <LEP_MACHO_BOGAT> pedala kurvice..
[11:53] <Jelena74> strasno
[11:54] <Jelena74> ***** ti mater
[11:54] <Jelena74> koja te vaspitala takvog
[11:54] <LEP_MACHO_BOGAT> odjebi droljo!
[11:54] <Jelena74> svaka cast
[11:54] <LEP_MACHO_BOGAT> pedala kurvice..
[11:54] <Jelena74> **** u
[11:55] <Jelena74> pussy
[11:55] <LEP_MACHO_BOGAT> odjebi droljo!
[11:55] <Jelena74> to jedino i znas
[11:55] <Jelena74> da vredjas
[11:55] <LEP_MACHO_BOGAT> pedala kurvice..
[11:56] <Jelena74> ali ima boga dao bog da ti se sve to vrati
[11:56] <Jelena74> 3 puta
[11:56] <Jelena74> nevaspitani
[11:56] <LEP_MACHO_BOGAT> pedala kurvice..
[11:57] <Jelena74> ima boga sve on vidi
[11:57] <LEP_MACHO_BOGAT> vidi kurvu chatushu
[11:58] <LEP_MACHO_BOGAT> koja je doshla da trazhi ***** ovde
[11:58] <LEP_MACHO_BOGAT> pedala kurvice..
 

Back
Top