Kako se osećate danas?

Pospano ceo dan,nizak pritisak.
Ja imam nizak pritisak i isto se osećam pospano kad mi pritisak padne.

Nisam lekar i ne želim da pišem o niskom pritisku..ali mogu da pomognem iz ličnog iskustva.

Kada mi padne pritisak pojedem nešto slano ( ponekad i pola kašičice začina C ), popijem bar jednu čašu vode..i bude mi bolje. I skuvam kafu.

srce.png

ovako danas i svih ostalih dana.. eto upisala sam se na temu jednom zauvek.. :lol:

Nervozna sam. Momak koji je instalirao Win 11 nikako nema vremena da dođe..a sećam se da je rekao da lako može da instalira Win 10 ako Win 11 bude pravio probleme.

I sada koristim stari laptop jer je novi pun trojanaca.

Generalno, nisam baš ok ovih dana. Jako mi smeta ovo vreme.

Nervozna sam. Momak koji je instalirao Win 11 nikako nema vremena da dođe..a sećam se da je rekao da lako može da instalira Win 10 ako Win 11 bude pravio probleme.

Citiram samu sebe :dash: Našla majstora u pravom servisu,nije skup, treba samo da mu napišem koje programe hoću.

Treba tamo da nosim lap i biće gotov za par sati.

Ako zanemarim da mi je leva ruka sve veći problem ( neću da vas gnjavim sa detaljima a ima ih ), znači, ako zanemarim ruku i levo koleno, dobro sam.

Ocena 6-

Preplavljena mislima o svemu onome što već duže vreme pokušavam da potiskujem, ćutim, pakujem u neke rafove svoje duše, istovremeno trenirajući osmeh, u nadi da će se primiti, jer će se ono što ga briše rešiti.
A onda je dovoljan jedan detalj da pokrene lavinu iz duše...
Jutros je taj detalj bio plavo uokvireni papir na vratima firme, sa imenom i fotografijom mladog kolege, koji će ostati zauvek da se osmehuje na toj slici...

Back