Horarna astrologija

https://imgur.com/a/piUfADE ako nekog ne mrzi da baci pogled :) vladar sata je sunce. pitanje je-da li cu opet uspostaviti kontakt sa momkom kojeg sam nedavno upoznala? ja sam ve u devici dok je on ma u vodoliji u aplikaciji (trigonu)... vr jedinica je 10 pa 10 sati, 10 dana... mislim da hocu :)

Pitaš li to za istu osobu za koju smo gledali da li će se javiti ili za onu drugu što si u medjuvremenu upoznala?
 
Prije 6 dana poslala sam puruku mom dragom prijatelju iz srednjoškolskih klupa, a pitanje je hoće mi odgovoriti na puruku? On mi još nije odgovorio na puruku. Asc 18* 11. Lav. Ja sam predstavljena Suncem. Sunce se nalazi na 12 st. 12 min. Škorpiona, on Saturnom u Jarcu. Na samem descedentu je Mjesec u vodenjaku. Kako tumačiti Mjesec na 17 45 vodenjaka u sedmoj kući? Pitanje je bilo postavljeno 4.11.2019, 23:28h, Umag

Može li netko pomoći oko analize horarne karte, molim? Unaprijed hvala.

astro_2gw_hoe_mi_odgovoriti_na_puruku.70196.12000 [1600x1200].png
 
Ja bih ovde gledala 3. kuću, jer je u horarnim pitanjima ova kuća povezana sa komunikacijom, kao i kraćim putovanjima.
Mesec je signifikator pitanja uz vladara ASC, tj Sunce, i to su signifikatori pitača.
Krećemo od analize snage Sunca: Sunce je peregrinirao, van sekte, ispod horizonta, ali na donjem uglu, što govori o tome da si ti u pogledu ovog pitanja nesigurna, pomalo si mu poslala poruku ne znajući za ishod ni njegovo raspoloženje po tom pitanju, ali sa velikim očekivanjima i željom da do njegovog ostvarenja dodje ( Mesec u VII tj u kući predmeta pitanja ).

Sunce ima aplikacioni aspekt seksitila sa Saturnom koji je u domicilu, ali je i on van sekte, i u VI polju je, koje je malefično, mračno i povezano sa slobošću ili sa nekim lošim prilikama, možda i zdravstvenim tegobama.
U 3.polju je debiltirani Mars koji nema baš veliku snagu da dovede do ostvarenja pitanja ali ima trigon sa Mesecom na uglu, Sunce i Saturn su takodje u sekstilu, zbog postojanja dobrih aspekata i orbisa od 3* ovo može da ukaže na vremenski okvir od 3 dana, nedelje..mada ne vidim svrhu da neko odgovori za 3 nedelje na poruku?

4. polje govori o ishodu nekog pitanja i ovo je polje kraja, Mars je u 3. Sunce na IC, kao da ćeš ti staviti tačku zbog nečega...Mars ume dovesti i do svađe ili rasprave, prekida ili nezadovoljavajućeg odgovora na tvoju poruku..

Hajde baš javi kako je prošlo :)
 
Vidim da ovde takve teme nema.
Ovde mozete postavljati svoja horarna pitanja,za to je potrebno ostaviti datum,tacan minut i sat i mesto u trenutku postavljanja pitanja.
Ako zelite sami da uradite kartu trenutka kada ste postavili pitanje,vazno je samo koristiti regiomontaus sistem kuca.
Pitanja trebaju biti sto odredjenija i jasnija.Kratko i jasno.
Pa izvolite..
Može li pitanje hoće li mi on prići 05.08. 14:58 Osijek.Zadnji puta sam ga srela 22.07. u 12:35 Osijek
 

Back
Top