AKO MI OPET POBEGNEŠ SA DUELA DESIĆE TI SE OVO: Šapić izaziva Radulovića

комшија

Stara legenda
Poruka
91.031
РАДУЛОВИЋУ НЕ БЕЖИ СА МЕГДАНА!!






https://www.espreso.rs/bg-izbori-2018/227085/ako-mi-opet-pobegnes-sa-duela-desice-ti-se-ovo-sapic-izaziva-radulovica

AKO MI OPET POBEGNEŠ SA DUELA DESIĆE TI SE OVO: Šapić izaziva Radulovića

Nastavlja se obračun Šapića i Radulovića

336921_aleksandar-sapic-fonet-fonetizborni-tim-aleksandra-ap_ff.jpg


Aleksandar Šapić je Sašu Radulovića upozorio da ako i ovaj put pobegne sa megdana da će ostati i bez glasova najbližih saradnika.



On je lideru "Dosta je bilo" poručio da bi ga bežanje koštalo glasa i poslanice tog pokreta Branke Stamenković



- Gdin-e Raduloviću, pošto me nazivate kukavicom odlučio sam da Vas se opet "uplašim". Mediji Vas ovih dana baš vole, pa najmanje očekujem za duel TV sa nacionalnom frekvencijom. Vi, voditelj i ja. Javite kad i gde. Dolazim. Ako i sad ne dođete, neće ni Branka glasati za Vas - napisao je Šapić na svom nalogu na društvenoj mreži Tviter.


1
 
Pa Gangulu bi pomeo u duelu bilo ko, a kamoli Radulović.

Nemojte da ste naivni. Duel Radulovića uživo sa bilo kim se neće dogoditi pre ovih izbora.

Uz onakvo demoliranje Šešelja od strane Boška, Radulovićevo demoliranje Gangule bi stavilo DJB-Dveri na između 15 i 20%

A njih se AV najviše plaši. Sa Gangulom SNS može uvek lako da se dogovori. Taj nema ni ideologiju a ni pamet.
 
Pa Gangulu bi pomeo u duelu bilo ko, a kamoli Radulović.

Nemojte da ste naivni. Duel Radulovića uživo sa bilo kim se neće dogoditi pre ovih izbora.

Uz onakvo demoliranje Šešelja od strane Boška, Radulovićevo demoliranje Gangule bi stavilo DJB-Dveri na između 15 i 20%

A njih se AV najviše plaši. Sa Gangulom SNS može uvek lako da se dogovori. Taj nema ni ideologiju a ni pamet.

sumnjam da je uopste bitan broj ljudi pogledao debatu seselj-bosko, politicka apatija je velika u srbiji
i tako ce verovatno biti za svaku drugu debatu sem ako nije na RTS / Pink
 

Back
Top