glasanje za naj ljisovku!

naj ljisovka 2017. godine


  • Ukupno glasova
    57
  • Anketa je zatvorena .

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
Glasamo za naj ljisovku 2017. godine!
Lista je sastavljena na osnovu vaših predloga, a s obzirom na to da anketa ne može imati više od 15 opcija, žiri se pre svega na osnovu broja nominacija, ali i učestalosti pojavljivanja na ljisu, broja postova na ljisu i kvaliteta postova, odlučio za sledeću listu (modovi su izbačeni, jer tako smo se dogovorili):

hirajgoagain
Mačka Zagrebačka
хероина
petunija_love
Cakana Andjelic
Ankora
-Jelena-
mizaca
PerfectOne
Fineti
Dragisha
RužnaKoLopov
Schatzi
Jennifer Jennin


Anketa je javna (hohoho z:mrgreen: ) i možete glasati za više kandidata.
Glasanje traje do 8.januara, a ukoliko imate nekih primedbi obratite se na pp moderatorima (nećete valjda meni z:mrgreen:).

Let the party begin! :zskace:


p.s. i sama sam primetila da ovo nije najbolji sistem i da ljudi uglavnom predlažu one koje ovih dana sreću po temama na ljisu, a zaborave na neke koji su bili aktivni ranije tokom ove godine.. (sledeće godine neka modovi naprave bolji sistem takmičenja :zgrudvanje: ).. iz tog razloga nemojte ovo shvatiti previše ozbiljno, bitno je da mi imamo neku zanimaciju i da možemo iza kulise da trgujemo glasovima, otvorimo kladionicu ili se bavimo nekim sličnim mutnim radnjama, a sve u duhu predstojećeg najvećeg hrišćanskog praznika.. :zblesav: živi bili i srećna vam nova godina.. :babamrazica:
 
Poslednja izmena:

Back
Top