Koji tip devojke je najbolji za seks?

Mrsave ali ne anoreksicne nego onako normalno koje nemaju kim kardasijan dupe ko auija i velike kukove na dupetu i butinama, takodje ako nemaju kratke ratnicke debele noge i muska ramena.Faca takodje treba da bude normalna bez tri kila sminke i izcrtanih ku.rvinskih obrva i ravnoh siski kose, znaci sto normalnije prirodno lice koje ne podseca na vesticu tj siljavo i to je to...

Sad ne postoji totalno ispravan model jer svakom nesto drugo pase pa ja sad pricam onako kako ja volim i iz iskustva pa sad kako kome odgovara.
 
Dakle, pitanje za muski deo. Da li su to mrsave, debele, zgodne (obline na maks), gde vam je bio najjaci nadrazaj? Pitam ovo jer planiram za koju godinu da platim prostitutku pa reko da znam koja je najbolja (da ne bacam pare bezveze). 😁
Nasmejanu lujku. Te su 10 u krevetu. Nikako ostrokondzu. A to kakvo dupe i sise volis imas u katalogu.
1708512800137.jpeg
 
Dakle, pitanje za muski deo. Da li su to mrsave, debele, zgodne (obline na maks), gde vam je bio najjaci nadrazaj? Pitam ovo jer planiram za koju godinu da platim prostitutku pa reko da znam koja je najbolja (da ne bacam pare bezveze). 😁
што се форумашке популације тиче или ти већег дјела, најбољи тип је - РАДОДАЈКА
 

Back
Top