Koliko je brojan elektra sindrom u Srbiji?

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.076
Moje godisnjakinje jos i nisu pod tim sindromom, jes poneka, ali ne puno....
ali 5 godina kasnije....valjda ona kriza, pajseri , nasilje u nezgodnom trenutku i tako se formirale cerkice...
Tajo tajo...moj tajo , moj tajo..
5 godina dalje, jos gore...ili bolje, sad kazem bolje, jer onda sam ja +10 u odnosu na njih pa sam ja tajo tajo...gledano s ledja...
Ali bez zezanja, kako vreme odmice, sve vise otvorenih i cak i bez ustezanja elektra sindroma...tj ljubavi koja bas nije porodicna prema ocu...
Ne kazem da je bilo incesta, ali da ima i cistih incestoidnih misli i da ima i onih koje su na granici, znaci samo se varkaju da to nije to...ali je to...

U brakovima poznanika, iako su slicno godiste, ne da imam nos za elektra sindrome, nego jos malo pa 75%, sto nije lose..
Nije kao za neke druge stvari, da se ne hvalim sada tim stvarima...ali nije ni tesko, jer ex lolita uvek ili pokloni skeniranje ili i poke da vidi kako dishesh na tu temu...ne znaci da hoce ici do kraja, ali ko zna...za pocetak...i tebi sa strane je lako da uocis kad prodje neki Samardzic pored vas kao grupe...i inace je lakse posmatrati kao neupleteno lice...ne pale maske kad si treci posmatrac...

Neko iskusniji sa njima i pametniji je vec rekao , lolita ide sa nedostatkom samopouzdanja i samosazaljenjem...
Bez razloga...znaci ne da neko kinji nego kao sto neka forumashica voli da mastari a ima priliku u realu, ali vise voli net mastarenje nego real zastrasujuci razvoj istog...

Nezreli su decaci na forumu, inace bi tema bila vise za muski kutak...
Posto je u trendu, danas to cak nije ni stigma, trend Samardzic jos zivi....

Za pocetak ovoliko, da ne opisujem varijante...
 
Suviše proizvoljne i procene i zaključci, a najviše sopstvene projekcije.

Arhaičan je i sada već smešan naziv za matore devojke i matore momke,
koji u sve većem broju odlažu stvaranje sopstvene porodice,
ali ne zbog elektra i edip kompleksa, nego zbog nemogućnosti da se osamostale na vreme,
iz ekonomskig razloga.
Mladost je produžena do četrdesetih godina, deca se rađaju kada je vreme za unuke.

Retki su roditelji koji mogu biti idoli svojoj deci i ko je taj ko može prebrojati elektre i edipe?
U današnje vreme i roditeljima i deci jedini idol je - novac.
I naravno što lagodniji život sa što manje napora i sa što manje obaveza. :)
 
nisi lepo pitao :lol:

Ih...Veca mi bila Elektrica kad smo se upoznali,ali sam je izšarmirao da je pojurila na sudar i kad je Tito umro! Brat njen
hteo da je leši šo je tako luda...Brzo je taticu zaboravila jer sam joj rekao da sam joj ja odsad i tata i mama i brat i sve...z;)
Ybg vredelo truda...
A ša je s tobom? Je li ti naišao s kojim si zaboravila ćalca?Naravno,dok si s njim...:zelenko3:
 
Ih...Veca mi bila Elektrica kad smo se upoznali,ali sam je izšarmirao da je pojurila na sudar i kad je Tito umro! Brat njen
hteo da je leši šo je tako luda...Brzo je taticu zaboravila jer sam joj rekao da sam joj ja odsad i tata i mama i brat i sve...z;)
Ybg vredelo truda...
A ša je s tobom? Je li ti naišao s kojim si zaboravila ćalca?Naravno,dok si s njim...:zelenko3:

neću više da se družim z:((

- - - - - - - - - -

ako si to nefigurativno napisao..

- - - - - - - - - -

evo našla tatu u dečku mlađem 10god sebe hahahahah
 

Back
Top