Sta trenutno radis 8

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nie bitno to sam doživeo pre 11 godina, mada je bio zajeb što smo se viđali mnogo pa je bilo teško da se sve to slegne, nisam znao gde bijem uf kad se setim fuj

pa i mi se vidjamo svakodnevno, jer situacija to nalaze
ja ovo istinski nisam imala jos od srednje skole...da nemam pojma dal se ja njemu djam, da nemam pojma sta da radim kako da se postavim, da pojma nemam kako da citam neke poteze...znaci kao da sam pala sa marsa hbt...brate ja sam gospodza razvedena polovnjaca bre a ne siparica od 15 god, ovo mi je totalno cudno sve :rotf:
ne znam dal kapiras smejuriju cele situacije
odvikla sam se od tih stvari...nekako je sve to islo zadnju deceniju mnogo cistije i konkretnije...

a jesi to realizovao u vezu ili nisi ...?

- - - - - - - - - -

Ako ti se svidja i ti njemi ja ne vidim.prepreku...ne radite na istom mestu

ma i da se ja njemu svidjam ne bi smeli da od prijateljstva idemo u nesto vise, to bi bio tezak zajeb trast mi
 
pa i mi se vidjamo svakodnevno, jer situacija to nalaze
ja ovo istinski nisam imala jos od srednje skole...da nemam pojma dal se ja njemu djam, da nemam pojma sta da radim kako da se postavim, da pojma nemam kako da citam neke poteze...znaci kao da sam pala sa marsa hbt...brate ja sam gospodza razvedena polovnjaca bre a ne siparica od 15 god, ovo mi je totalno cudno sve :rotf:
ne znam dal kapiras smejuriju cele situacije
odvikla sam se od tih stvari...nekako je sve to islo zadnju deceniju mnogo cistije i konkretnije...

a jesi to realizovao u vezu ili nisi ...?

ma nisam ali bilo je hevi jedno godinu dana
 
pa i mi se vidjamo svakodnevno, jer situacija to nalaze
ja ovo istinski nisam imala jos od srednje skole...da nemam pojma dal se ja njemu djam, da nemam pojma sta da radim kako da se postavim, da pojma nemam kako da citam neke poteze...znaci kao da sam pala sa marsa hbt...brate ja sam gospodza razvedena polovnjaca bre a ne siparica od 15 god, ovo mi je totalno cudno sve :rotf:
ne znam dal kapiras smejuriju cele situacije
odvikla sam se od tih stvari...nekako je sve to islo zadnju deceniju mnogo cistije i konkretnije...

a jesi to realizovao u vezu ili nisi ...?

- - - - - - - - - -



ma i da se ja njemu svidjam ne bi smeli da od prijateljstva idemo u nesto vise, to bi bio tezak zajeb trast mi

Mozes nekad i da se zaebes.:lol:

- - - - - - - - - -

Ja bih se zaebala :lol:
 
Mozes nekad i da se zaebes.:lol:

- - - - - - - - - -

Ja bih se zaebala :lol:

al cuj NEKAD :rotf: a sta sam do sad radila no se zajebala :lol: od muke se smejem
mani me sa tim zajebima vise

- - - - - - - - - -

ali i korisno, prosvetlilo me

- - - - - - - - - -

imam napadaj za nikotinom koji bi bio ugušen nečim slatkim, al nemam ništa od toga

idi kupi nesto slatko
mada ti nije neko resenje da jedan porok menjas drugim...
 
ne želim da pušim a volim

sutra prvi dan bez pljuga, peti na Tabexu, drugi pokušaj ove jeseni, nadam se uspešan

pre toga nisam pušio 4 godine ali sam počeo zadnjih godinu dana

nema meru, kad pušim to je tri pakle na dan i mnogo kafe, prosto je idiotski da na to dajem više nego na hranu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top