Šta pokloniti voljenoj za 8. mart?

Neno

Elita
Poruka
20.451
U srcu svakog muškarca, leži želja da obraduje svoju ljepšu polovinu, da joj pokaže koliko je posebna i nezamenljiva, a 8. mart je svakako savršena prilika za to.
Sigurno nam neće biti teško da im poklonimo nešto lijepo, jer njena sreća je i naša.. Važno je da poklon bude od srca, naravno, shodno našim finansijskim mogućnostima.
Svakako da to ne treba da bude ograničeno samo na ovaj dan već na cijeelu godinu, ali ovaj dan predstavlja posebnu priliku kada našoj djevojci, ženi, sestri, mami ili nekoj drugoj osobi treba pružiti više pažnje jer, 8 mart je poseban dan.

Ako već znamo šta naša voljena osoba voli, onda nije teško odabrati adekvatan poklon, ali ako iz odredjenih razloga nismo sigurni, pokloni u vidu odabranog cvijeća, odgovarajući parfem, lančić ili narukvica (ili prsten :)), ili neki lijep ručni sat.. su sasvim prikladni i pristojni pokloni.
Sve to možemo upotpuniti sa romantičnom večerom ili čarobnim vikendom samo za (nas) dvoje, jer lijepe uspomene se pamte za čitav život.

Znam i za one koji nisu baš romantični ali to nadoknade (pozamašnim) kešom, a mnoge žene su tada i najsrećnije jer će kupiti baš ono što vole i žele.
 
pa sad..ako treba samo za 8.mart ( koji je usput prevazidjen praznik)
ili za nekakve kvazi druge praznike da mi kupi poklon a ostalih 364 dana u godini mu ne padne na pamet
ni jedan jedini cvet da mi pokloni,ne treba ni za 8 mart i jos sta znam kojih sve praznika
 
U srcu svakog muškarca, leži želja da obraduje svoju ljepšu polovinu, da joj pokaže koliko je posebna i nezamenljiva, a 8. mart je svakako savršena prilika za to.
Sigurno nam neće biti teško da im poklonimo nešto lijepo, jer njena sreća je i naša.. Važno je da poklon bude od srca, naravno, shodno našim finansijskim mogućnostima.
Svakako da to ne treba da bude ograničeno samo na ovaj dan već na cijeelu godinu, ali ovaj dan predstavlja posebnu priliku kada našoj djevojci, ženi, sestri, mami ili nekoj drugoj osobi treba pružiti više pažnje jer, 8 mart je poseban dan.
:dash::dash:
 
U srcu svakog muškarca, leži želja da obraduje svoju ljepšu polovinu, da joj pokaže koliko je posebna i nezamenljiva, a 8. mart je svakako savršena prilika za to.
Sigurno nam neće biti teško da im poklonimo nešto lijepo, jer njena sreća je i naša.. Važno je da poklon bude od srca, naravno, shodno našim finansijskim mogućnostima.
Svakako da to ne treba da bude ograničeno samo na ovaj dan već na cijeelu godinu, ali ovaj dan predstavlja posebnu priliku kada našoj djevojci, ženi, sestri, mami ili nekoj drugoj osobi treba pružiti više pažnje jer, 8 mart je poseban dan.

Ako već znamo šta naša voljena osoba voli, onda nije teško odabrati adekvatan poklon, ali ako iz odredjenih razloga nismo sigurni, pokloni u vidu odabranog cvijeća, odgovarajući parfem, lančić ili narukvica (ili prsten :)), ili neki lijep ručni sat.. su sasvim prikladni i pristojni pokloni.
Sve to možemo upotpuniti sa romantičnom večerom ili čarobnim vikendom samo za (nas) dvoje, jer lijepe uspomene se pamte za čitav život.

Znam i za one koji nisu baš romantični ali to nadoknade (pozamašnim) kešom, a mnoge žene su tada i najsrećnije jer će kupiti baš ono što vole i žele.
ovo zadnje ja cesto koristim, ne zato sto nisam romantican vec zato sto moju zenu veoma raduje da sama bira poklon a ja samo odaberem gde ce da kupi.
 
1709807896409.png
 

Suprug ubrao negdje komunalni cvjetić :hahaha:

Dame su otkrile koji je to najoriginalniji, a koji najodvratniji poklon koji su dobile za 8. mart, a odgovori su od onih stvarno tužnih, do urnebesno smiješnih.
cvijece.jpg
Budimo sretni da imamo nekog ko se potrudio pokloniti nam znak pažnje, pa makar to bilo i cvijeće ubrano s polja. Najlepši poklon koji sam dobila jeste rođenje moje ćerke 8.marta!”

“Najljepši poklon je moj prvi sin, sutra slavi 28 godina – neka mi je živ i zdrav!”

“Ja sam jedna od onih žena kojoj sitnice predstavljaju cijeli svijet, dovoljan je i najmanji znak pažnje da budem puna sreće!”
“Ako te se neko sjeti i da ti jednu ružu, važno je da se sjetio”.

“8 mart nikada nisam držala, ne očekujem ništa. Budi dobar čovjek drugim danima.”

“Ne volim ukrasne predmete, jer rijetko odgovaraju mom ukusu.”

“Kesica kamenja iz žuči, možda djeluje odvratno ali u tom trenutku najljepši poklon-riješila se belaja!”

“Najljepši je bio od mog bivšeg djevera – cvijeće Bendžamin u saksiji. Tri dana ranije mi je rekao da će mi donijeti poklon za 8. mart, a ja da razmislim šta je i da pogađam uz smjernicu da je živo ali da ne kaki…”
“Nikad nisam rekla nijednom lošem poklonu ništa uvijek sam primila od srca je li znam da je toliko mnogo neko priuštiti poklon i znam da je isto kupljen od srca…”

“Da čitaju ovo, Klara Cetkin i Roza Luksemburg, prevrnule bi se u grobu.”

“Svaki dan treba kao da je 8.mart realnost, razumijevanje, uzajamno poštovanje, to je najbolji poklon i ljubav koju čine male stvari bez interesa”, prenosi Stil.
 

Back
Top