Koji tip veze volite?

Mene jako privlače odnosi za koje znam da su unapred osuđeni na propast, u kojima će biti mnogo svađanja, dramatičnosti i strasti, ali najviše od svega ko će koga više jebati u glavu i onda se to završi tako strašnom mržnjom koja posle mnogo vremena pređe u ravnodušnost. :(

Bože, kako tužno.

Ali ključno - bitno mi je da znam da neće trajati!
 
Mene jako privlače odnosi za koje znam da su unapred osuđeni na propast, u kojima će biti mnogo svađanja, dramatičnosti i strasti, ali najviše od svega ko će koga više jebati u glavu i onda se to završi tako strašnom mržnjom koja posle mnogo vremena pređe u ravnodušnost. :(

Bože, kako tužno.

Ali ključno - bitno mi je da znam da neće trajati!



što mrzim ovakva preispoljna baljezganja kojima je jedina svrha da prikažu autora kul i nesvakidašnjim, kao ona je vrlo specifičnog mentalnog sklopa i to joj je teret u životu. a u stvari je sasvim prosečna dosadnjakovićka
 
što mrzim ovakva preispoljna baljezganja kojima je jedina svrha da prikažu autora kul i nesvakidašnjim, kao ona je vrlo specifičnog mentalnog sklopa i to joj je teret u životu. a u stvari je sasvim prosečna dosadnjakovićka

što mrzim ovakva preispoljna baljezganja kojima je jedina svrha da prikažu autora kul i nesvakidašnjim, kao on je vrlo specifičnog mentalnog sklopa i intenzivno masturbira pred spavanje hejtujući mlade devojčice, a u stvari je sasvim prosečan matorac koji ne ejbe i zbog toga je besan na žene jer su sve kurwe koje ne daju
 
i jako smarate sa takvim klasičnim hejtovanjima ''opićena umetnica'', ''basic bitch''... jesam... i? poenta? ne poričem ništa, odgovorila sam na temu iskreno, ne znači da imam zrela razmišljanja, emocionalno nestabilno žensko sam ali bukvalno me šokira ovakva negativnost na ovom pdfu
 
neću da se vratim zato što je taj tvoj prvi post gomila baljezgarija sa ciljem da bezuspešno ponizi moju fenomenalnu ličnost i da mi dira ego koji ne sme da se dira pa makar i bilo preko neta!!!! jebi se docta mrzim te pozdrav
 

Back
Top