Kada ce konacno poceti rat?

Bix

Aktivan član
Poruka
1.580
Mislim na bas rat, rat, u pravom smislu te reci,,,, ono pravo Nuklearni, kako je receno i zapisano kada ce 2/3 populacije nestati..? Hmmm:think:
kazite mi vase osecaje i prognoze ?
Ako mene pitate, po mom misljenju samo sto nije , na samom pragu je.
Necu da duzim ovaj uvodni deo,,, mene prvenstveno smara kad neko oduzi pocetni post ;) :mrgreen::D;)
 
Albert Pajk u pismu Djuzepu Mancijiju
15. avgust 1871


Prvi svetski rat treba izazvati sa ciljem stavljanja Rusije pod neposrednu kontrolu. Rusija treba potom da služi kao bauk za ostvarivanje ciljeva u celom svetu
Drugi svetski rat treba da bude rezultat ideološkog sukoba izmedju nemačkih nacopnalista i političkih cionista. Iz toga treba da proizadje širenje ruskog uticaja i osnivanje države Izrael u Palestini.
Treći svetski rat treba da proistekne iz ideološkog sukoba koji ćemo mi izazvati izmedju cionista i Arapa. Planiramo da se ovaj sukob proširi na ceo svet.
Sastavni deo ovog trećeg rata biće da sukobimo ateiste i nihiliste medju sobom, i da time stvorimo takav haos koji po svojoj brutalnosti i bestijalnosti još nikada nije vidjen.
Tada, kad uništimo Hrišćanstvo i Ateizam podarićeno čovečanstvu istinsku „Doktrinu“ i time dve muve jednim udarcem ubiti.

Pogledati link:
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Scenario za prva 3 svetska rata.
Za prva dva sve bilo po scenariju.

Zatim sledi Novi Svetski Poredak.
http://www.threeworldwars.com/new-world-order.htm
 
Poslednja izmena:
Albert Pajk u pismu Djuzepu Mancijiju
15. avgust 1871


Prvi svetski rat treba izazvati sa ciljem stavljanja Rusije pod neposrednu kontrolu. Rusija treba potom da služi kao bauk za ostvarivanje ciljeva u celom svetu
Drugi svetski rat treba da bude rezultat ideološkog sukoba izmedju nemačkih nacopnalista i političkih cionista. Iz toga treba da proizadje širenje ruskog uticaja i osnivanje države Izrael u Palestini.
Treći svetski rat treba da proistekne iz ideološkog sukoba koji ćemo mi izazvati izmedju cionista i Arapa. Planiramo da se ovaj sukob proširi na ceo svet.
Sastavni deo ovog trećeg rata biće da sukobimo ateiste i nihiliste medju sobom, i da time stvorimo takav haos koji po svojoj brutalnosti i bestijalnosti još nikada nije vidjen.
Tada, kad uništimo Hrišćanstvo i Ateizam podarićeno čovečanstvu istinsku „Doktrinu“ i time dve muve jednim udarcem ubiti.

Pogledati link:
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Scenario za prva 3 svetska rata.
Za prva dva sve bilo po scenariju.

Zatim sledi Novi Svetski Poredak.
http://www.threeworldwars.com/new-world-order.htm

Naravno, ide sa ka smanjenju populacije, to je vladarima iz senke plan... naravno Novi svedski poredak,, antihrist,,, sve je to samo niz dogadjaja...
neki dan sam citala starca jednog Pravoslavnog gde kaze januara 2017 god, ovo je poslednji Bozic koji ce mo doziveti u Miru... Znaci blizu je pocetak zvanicni,,koji ce trajati 5 meseci al za to vreme 2/3 ce ubijeno biti,,, kako je receno ovo je rat sa one koji veruju za spasenje i za one koji ne veruju za pogibiju dusa... Ovo nije rat za spasenje,,, ovo je rat, bez obzira kakav je ko,,, tako ce mu i biti...
 
Naravno, ide sa ka smanjenju populacije, to je vladarima iz senke plan... naravno Novi svedski poredak,, antihrist,,, sve je to samo niz dogadjaja...
neki dan sam citala starca jednog Pravoslavnog gde kaze januara 2017 god, ovo je poslednji Bozic koji ce mo doziveti u Miru... Znaci blizu je pocetak zvanicni,,koji ce trajati 5 meseci al za to vreme 2/3 ce ubijeno biti,,, kako je receno ovo je rat sa one koji veruju za spasenje i za one koji ne veruju za pogibiju dusa... Ovo nije rat za spasenje,,, ovo je rat, bez obzira kakav je ko,,, tako ce mu i biti...

i šta ako ne bude to ,hoće li taj starac podneti ostavku ili se izviniti što loži ljude ???
 
Koje ako ne bude??? :D
Bice ga, u to ne sumnjajte :) Ljudi i dalje sanjaju bajke da samo misle da ce ziveti u harmoniji sveopseg ususkanog ludila mozga.... anarhije u koju su navikli...
Ne vide prstom do nosa,,, a sve je blizu,,ne vide znake zadnjih vemena,,,

Preživio sam već pet-šest smakova svijeta pa ću da preživim i trabunjanje
pravoslavnog starca koji se vjerovatno ne sjeća ni šta je juče jeo .
 
Naravno, ide sa ka smanjenju populacije, to je vladarima iz senke plan... naravno Novi svedski poredak,, antihrist,,, sve je to samo niz dogadjaja...
neki dan sam citala starca jednog Pravoslavnog gde kaze januara 2017 god, ovo je poslednji Bozic koji ce mo doziveti u Miru... Znaci blizu je pocetak zvanicni,,koji ce trajati 5 meseci al za to vreme 2/3 ce ubijeno biti,,, kako je receno ovo je rat sa one koji veruju za spasenje i za one koji ne veruju za pogibiju dusa.

:D
Znači, vladari iz senke imaju nameru da ubiju tačno dve trećine čovečanstva? I ti se ipak nadaš da ćeš biti u onoj jednoj trećini preživelih?
Šta ćemo sa onima koji nisu izgradili verovanje u spas duše.. Sa malom decom, na primer?
 
:D
Znači, vladari iz senke imaju nameru da ubiju tačno dve trećine čovečanstva? I ti se ipak nadaš da ćeš biti u onoj jednoj trećini preživelih?
Šta ćemo sa onima koji nisu izgradili verovanje u spas duše.. Sa malom decom, na primer?

Ne ocekujem da budem medju tom 1/3 ,,, vidis moj i tvoj mozak ne funkcionise na isti nacin,,, ne razumes ti to... dzaba da ti pricam...
Najveci razlog u tekstu nalova rec "konacno" je zbog toga jer su ljudi zli,,, okrenuti djavolu, lazima ,,ne vide istinu i Ne tvore dobro... Za normalan narod rat mu dodje kao spas.
Ali opet kazem postoje ljudi koji bi da zive samo da s ezove da zive pa makar to bio i pakao na zemlji,,ali dzaba pricam,,to ne mozete vi razuemti.

- - - - - - - - - -

Nece biti rata uskoro, a onaj ko to prizeljkuje bi trebao malo da razmisli o nekim stvarima, pre svega u sebi.

a ovo sto slueduje je istina od koje niko nece pobeci ma koliko zeleo.
 
Ne ocekujem da budem medju tom 1/3 ,,, vidis moj i tvoj mozak ne funkcionise na isti nacin,,, ne razumes ti to... dzaba da ti pricam...
Najveci razlog u tekstu nalova rec "konacno" je zbog toga jer su ljudi zli,,, okrenuti djavolu, lazima ,,ne vide istinu i tvore dobro... Za normalan narod rat mu dodje kao spas.
Ali opet kazem postoje ljudi koji bi da zive samo da s ezove da zive pa makar to bio i pakao na zemlji,,ali dzaba pricam,,to ne mozete vi razuemti.

Onda, kaži tako da možemo razumeti.
 

Pišeš na forumu Psihologija.
Kakve veze ima ovaj članak iz Webtribune, sa postavljanjem tvoje teme na forumu Psihologija?

Ej! Priželjkivati rat, da bi se razdvojila i pročistila verujuća od neverujuće populacije, kao i ono što ti, svojim uskim zapažanjem, razdvajaš na dobro i zlo, nije baš normalna stvar!
O tome bi se moglo ovde pisati.
To i jeste posao za psihologa.
 
Poslednja izmena:
Albert Pajk u pismu Djuzepu Mancijiju
15. avgust 1871


Prvi svetski rat treba izazvati sa ciljem stavljanja Rusije pod neposrednu kontrolu. Rusija treba potom da služi kao bauk za ostvarivanje ciljeva u celom svetu
Drugi svetski rat treba da bude rezultat ideološkog sukoba izmedju nemačkih nacopnalista i političkih cionista. Iz toga treba da proizadje širenje ruskog uticaja i osnivanje države Izrael u Palestini.
Treći svetski rat treba da proistekne iz ideološkog sukoba koji ćemo mi izazvati izmedju cionista i Arapa. Planiramo da se ovaj sukob proširi na ceo svet.
Sastavni deo ovog trećeg rata biće da sukobimo ateiste i nihiliste medju sobom, i da time stvorimo takav haos koji po svojoj brutalnosti i bestijalnosti još nikada nije vidjen.
Tada, kad uništimo Hrišćanstvo i Ateizam podarićeno čovečanstvu istinsku „Doktrinu“ i time dve muve jednim udarcem ubiti.

Pogledati link:
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Scenario za prva 3 svetska rata.
Za prva dva sve bilo po scenariju.

Zatim sledi Novi Svetski Poredak.
http://www.threeworldwars.com/new-world-order.htm

Moguće,,, medjutim kada imaš para da platiš prodavca magle svašta može da piše
Ja sam nekim spletom okolnosti zaključio sledeće:

- I Svetski rat
Nemačka je forsirala Austromadjarsku da nas napadne po svaku cenu, to mora da je neko prvo ubedio Nemce
Medjutim Habsburškoj monarsiji to matematički nije odgovaralo
Nikako
Znali su da će njihov uticaj nestati bude li se uključila Rusija

- II Svetski rat
Pošto su postigli cilj uklanjnanja izuzetno jake habsburške familije prešli su na sledeću etapu
Očigledno im se žurilo jer nije prošlo mnogo vremena
Ponovo je Nemačka aktivirana ovaj put uz materijalno tehničku podršku
Mada možemo čuti mantru da je Nemačka bila jako tehnički napredna ne uklapa se sa ekonomskom krizom
Kao da ste rekli - bio sam sa dve ženske istovremeno jednu sam karo a druga mi pušila
Nemoguće je u istom momentu i razvijati se i nemati para i ovo sa ženskama


Tim pre što su tu tehnologiju imale samo Amerika i na neki čudn način Nemačka - nuklearno oružje npr,
Rusija i Kina nisu
To je zaista čudno jer su ipak svi imali neka druga dostignuća poput genetskih laboratorija npr.
Tako da imamo čudan disbalans u celoj priči

Pošto je posle II Svetskog rata PRIVATNI DOLAR vaspostavljen kao kontrolna valuta "da bi se sprečile oscilacije u neodgovornim društvima koje dovode do fašizma" a gle mjku mu mislilo se na hiperinflaciju u Nemačkoj i Poljskoj, te da je Nemačka bila podržana materijalno i tehnički za napad na Rusiju od strane Rokfelera agenta Rotšilda...

... dolazimo do zaključka KOJA familija je širila uticaj po Evropi pa onda vaspostavila monetarnu kontrolu plaćanjem svih strana u sukobu

Ono šte me ipak oduševlljava je matematički tatkički precizno sprovedena akcija
Naravno takvi planovi su nenadjebivi i lako ih je sprovesti nad gologuzijom poput nas - Slobe, Djindjići, Vučići...
Na takve mozgove se računa i svuda ih postave po belom svetu jer zaista odakle su iznedrili kad ima učenijih i sposobnijih?
Medjutim bude neki put problem kad vam se pojave likovi iz zatvora i prozru igru pa odgraju svoj set poteza poštujući trenutno stanje na tabli.
Staljin je misterija :D
 
Poslednja izmena:
Znate možemo mi da se natežemo izmedju PLAĆENIH "stručnih analiza" sa kilometarskim i bombastičnim mantrama gde posle par pasusa nećete imai pojma šta se sa čime kosi, ali ne može čika Rotšild da kaže - "dosadno mi aj sad ću da budem glavni" tek tako.
Iza svega stoje generacije i generacije da bi se došlo do današnje pozicije.

To znači da su bili okruto disciplinovani a neodovorna društva bez smisla sa samo hedonističkim ciljem - eto ne da ne mogu napredovati
već moraju i propasti

Naš hedonizam da svako sebi nabavi džip i kuću bez obzira na štetu koju će da napravi - evo dolazi na naplatu

Jer možemo mi po srBski da otmemo na zloupotrebu sile i manipulacije zakonom pa da prodamo
odosno da ubijemo vola za pola kile mesa

a možemo i Rotšildovsi da nas džip i kuća ne koštaju ništa samo na kursnim razlikama, da stojimo u mestu i da zaradimo!?
To se zove MENAJČNICA :D
I najveći besmisao što si dobio džabe na čistom jajarenju a tobož džip ima vrednost?!
 
Poslednja izmena:

Back
Top