Hrvatsku sekira to što Merkelova podržava Beograd

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
в>
srbija-hrvatska-zastave-jpg-660x330_660x330.jpg

srbija-hrvatska-zastave-jpg-660x330_660x330.jpg
ZAGREB -Fiks-ideja Zapada je da izvuče Srbiju iz ruskih ralja, a Hrvatsku sekira to što nemačka kancelarka podržava Beograd, ocenjuje u intervjuu za "Novosti" hrvatski politički analitičar Žarko Puhovski.
Angela Merkel je u više navrata, od izbegličke krize pa nadalje, pokazala podršku Srbiji. Htela je, jednostavno, da hrvatsku institucionalnu prednost, kao članice EU, smanji u odnosu na Srbiju koja to nije. Želja joj je da se izjednače pozicije i da se Srbija izvuče i ruskih ralja. O tome je govorio i američki potpredsednik Majk Pens nedavno u Podgorici, a očigledno je svima njima to sada fiks-ideja, kaže za beogradski list Puhovski.

Na konstataciju da se stiče utisak da se ovogodišnje obeležavanje "Oluje" održava u mirnijoj atmosferi i da su manje tenzije između dve zemlje, Puhovski kaže da su obe strane dobile jednu vrstu opomene iz Berlina.
"A hrvatska vlast se našla u poziciji da više ne kontroliše Knin i da mora da bude opreznija nego što je pre bila. Zato su se, delom, govori držali samo na tvrđavi a ne na trgu a treba znati i da sadašnja vlast ima veoma osetljivu parlamentarnu većinu", kaže on.Puhovski smatra da je i srpska strana dobila poruku iz Berlina, a da i inaguracioni govor Aleksandar Vučića i sve što je usledilo pokazuje da je novi predsednik odlučio da igra ulogu lidera onoga što je ostalo od Jugoslavije, bez Hrvatske i Slovenije.
http://www.rtv.rs/sr_lat/politika/p...to-sto-merkelova-podrzava-beograd_845743.html
****************************************
Србија није ништа срећнија што је Запад чупа из руског загрљаја и што је Меркелова подржава. Пре ће бити да Србију, набројани, черече због Русије.
 
Poslednja izmena:
ma sa hrvatskom je jasno. isti su kao 1914., 1941. i 1991.

bota je dao hrvatskoj napismeno da srbija nema nerasciscenih racuna i tema sa hrvatskom, kada je cro ulazila u eu

cro je nenormalna zemlja, tj nije sposobna za samostalan zivot, ekonomski i politicki, a mi geografski nije odrziva, zato su glupog aliju uvukli u rat devedesetih
 
в>
srbija-hrvatska-zastave-jpg-660x330_660x330.jpg

srbija-hrvatska-zastave-jpg-660x330_660x330.jpg
ZAGREB -Fiks-ideja Zapada je da izvuče Srbiju iz ruskih ralja, a Hrvatsku sekira to što nemačka kancelarka podržava Beograd, ocenjuje u intervjuu za "Novosti" hrvatski politički analitičar Žarko Puhovski.


Жарко Пуховски очигледно не прати активно политичке тенденције у Лијепој његовој.

Зар није пре десетак дана председница Хрватске отворено изјавила да се Хрватска од Немачке, као главног заштитника у међународним односима, окреће ка новом заштитнику, Сједињеним Америчким Државама, које ће свакако имати више разумевања за њен положај на југоистоку Европе?

Дакле, тамо никакве бриге у том погледу више нема, они напуштају савезништво са СР Немачком, а и прелазе под безбедносну капу САД-а.

Наравно, имају се они секирати због других ствари, али што се тиче Меркелове... она је за Хрватску политички мртва.
 
Жарко Пуховски очигледно не прати активно политичке тенденције у Лијепој његовој.
Зар није пре десетак дана председница Хрватске отворено изјавила да се Хрватска од Немачке, као главног заштитника у међународним односима, окреће ка новом заштитнику, Сједињеним Америчким Државама, које ће свакако имати више разумевања за њен положај на југоистоку Европе?
Дакле, тамо никакве бриге у том погледу више нема, они напуштају савезништво са СР Немачком, а и прелазе под безбедносну капу САД-а.
Наравно, имају се они секирати због других ствари, али што се тиче Меркелове... она је за Хрватску политички мртва.
И сада би ти да нам кажеш како боље пратиш политичка кретања у Хрватској од њиховог политичког аналитичара Пуховског.
И ја сам се пар пута уверио да су ти интересовања за Кро. политику велика.
 
И сада би ти да нам кажеш како боље пратиш политичка кретања у Хрватској од њиховог политичког аналитичара Пуховског.
И ја сам се пар пута уверио да су ти интересовања за Кро. политику велика.

al ne moras da pratis analiticare ..prati velikog medu i merkelovu a i naseg aleka..tu mesta za hrvatsku nema...:D
 
Grupa protuva uz pomoć Vatikana napravili su tzv.naciju Hrvati

Italijanima su oteli dalmaciju, pomoću Srba,

Onda su podlaci, prvom prilikom pobili Srbe.

Uz pomoć nemaca prioznata je nezavisnost

Preko SAD proterali nedoklane Srbe,

SAda su odiebali Nemce ...

- - -
To nije državotvoran narod jer je sintetički.

Dakle naiebali su ...kad tad !
 
И сада би ти да нам кажеш како боље пратиш политичка кретања у Хрватској од њиховог политичког аналитичара Пуховског.
И ја сам се пар пута уверио да су ти интересовања за Кро. политику велика.

Наравно да не мислим тако, али ваљда је свима јасно чему аналитичари служе? Поготово они који проистекну из одбора какав је Хелсиншки.

Управо зато, нас би више требало то да брине, јер нас је председник везао за политичког мртваца, док нам се ратно расположено суседство, већ ратосиљало лузера, и полако припрема терен за савез са Трамповом Америком.

Све више постаје јасно да се Вучић сналази у међународним односима као и Милошевић, и од миротворца, даклеко било, али и Вучко би могао завршити са свим мрачним епитетима које су закачили и Слоби... и то све зато, што су и један и други били "најпаметнији".

Али добро, историја је дуга, па се ми можемо играти са нашом колико хоћемо, ионако смо изгубили сваку жељу за нечим трајним и цивилизованим, код нас ће трајати изгледа само османски јавашлук и комунистички perpetuum mobile расподељивања имовине. :ceka:
 
Grupa protuva uz pomoć Vatikana napravili su tzv.naciju Hrvati

Italijanima su oteli dalmaciju, pomoću Srba,

Onda su podlaci, prvom prilikom pobili Srbe.

Uz pomoć nemaca prioznata je nezavisnost

Preko SAD proterali nedoklane Srbe,

SAda su odiebali Nemce ...

- - -
To nije državotvoran narod jer je sintetički.

Dakle naiebali su ...kad tad !

I nas Zagorce su zaebali, ima duradimo nešto po tom pitanju braćo Srbi!

Ja sam za to da ponovimo onaj stari plan, poslat ćemo vam mi iz Zagorja nekog ćopavog, pa duradimo nešta!

A za Merkelovu ste bogumi u pravu, ja ne spavam noćima otkad sam saznao koga ona podržava... :sad2:
 
Poslednja izmena:

Back
Top