Да ли је атеиста Србин?

Pravi Vlah

Domaćin
Poruka
4.845
Да ли је атеиста Србин, или је самим тиме искључен из српског народа? Ако неки Србин сматра да је Свето Писмо уствари рад обичних смртника -- а не Бога -- да ли тиме напушта српство?
 
Да ли је атеиста Србин, или је самим тиме искључен из српског народа? Ако неки Србин сматра да је Свето Писмо уствари рад обичних смртника -- а не Бога -- да ли тиме напушта српство?

То је врло револуционарна поставка, да је Бог химселф писао Свето Писмо, под различитим (четворо)именима.:eek:
 
Да ли је атеиста Србин, или је самим тиме искључен из српског народа? Ако неки Србин сматра да је Свето Писмо уствари рад обичних смртника -- а не Бога -- да ли тиме напушта српство?
Pitanje je prilicno uvrnuto i umno nehigijensko. Pomalo mi lici na nekog ovdasnjeg Srbendu. On bi rekao da taj nije srbin ako nema srpsku nacionalnu svest, bez obzira na njegovo genetsko poreklo.

kakvo je to sranje?
Srbin je ako veruje u Srpstvo
A sta ako Arapin veruje da je Srbin? Sta onda biva? A sta biva ako Ganac veruje da je pravoslavac i Srbin? Pa, jos navijac Crvne Zvezde? Da li onda u njemu umire Ganac, a radja se Srbenda.

- - - - - - - - - -

Kako da mu smetaju Hrvati kad su za njih svi prečanski Srbi, ustvari, "Vlasi, takozvani Srbi".
A sta je lose biti Vla'? Cisti iliri:hahaha:
 
A sta je lose biti Vla'? Cisti iliri:hahaha:

Loše je biti "Vlah" kada si prečanski Srbin jer si na pola puta do Hrvata, tj. do onog ko (u proseku) svake 3 decenije ubija druge Srbe. Zato je loše. Frankovska (ustaška) istoriografska ideologija romanofonih vlaha kao predaka prečanskih Srba služi za slabljenje srpskog narodnosnog identiteta prečanskih Srba u cilju njihovog pretapanja u Hrvate.
 
Pitanje je prilicno uvrnuto i umno nehigijensko. Pomalo mi lici na nekog ovdasnjeg Srbendu. On bi rekao da taj nije srbin ako nema srpsku nacionalnu svest, bez obzira na njegovo genetsko poreklo.

A sta ako Arapin veruje da je Srbin? Sta onda biva? A sta biva ako Ganac veruje da je pravoslavac i Srbin? Pa, jos navijac Crvne Zvezde? Da li onda u njemu umire Ganac, a radja se Srbenda.

- - - - - - - - - -

A sta je lose biti Vla'? Cisti iliri:hahaha:

Eto Hogarijus, ti si i Srbin i Ateista, :)
 
Ako je pravoslavlje dokaz srpstva onda je svaki Bugar pravoslavac veći Srbin od mene
pošto sam nekršten .
Da skrenem pažnju nekim pritupavim forumašima da kod Albanaca postoje Albanci
katolici , Albanci pravoslavci , Albanci muslimani i Albanci ateisti
Mislim da u Albaniji ima oko dvadesetak procenata Albanaca pravoslavaca .
( Mrkalj i Srebrena će to bolje znati )
 
Loše je biti "Vlah" kada si prečanski Srbin jer si na pola puta do Hrvata, tj. do onog ko (u proseku) svake 3 decenije ubija druge Srbe. Zato je loše. Frankovska (ustaška) istoriografska ideologija romanofonih vlaha kao predaka prečanskih Srba služi za slabljenje srpskog narodnosnog identiteta prečanskih Srba u cilju njihovog pretapanja u Hrvate.
Imas raznih vlaha, onih u BiH, u Kroaciji, u Srbiji, Makedoniji. Negde je to pezorativni kvalifikativ, a negde pozitivan. Sta ti kazes na to?
 
Poslednja izmena:

Back
Top