Вучић се састао са Бајденом

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
Премијер Александар Вучић састао се у Давосу са одлазећим потпредседником САД Џозефом Бајденом.

Vucic-Bajden-unutra.jpg


http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/2597005/vucic-se-sastao-sa-bajdenom.html

У дану када САД дају забране Додику Вучић се смешка са истим тим људима који забрањују Додику улаз у САД.
 
O cemu su razgovarali?

vucic-i-bajden.jpg


- - - - - - - - - -

Raspitao se pasu li opanke gozpodji Bajden

Pokri se usima.

Чомски је међутим у једном делу текста оштро напао Албанце рекавши да су они као дивље племе, прихваћени од Срба
на Косову, а да је то дивље племе потом насиљем протерало домаћина и прогласило своје, што је срамотно.
 
Александар Вучић: Спреман сам на успостављање "вруће линије" Београд – Приштина, да се чујемо у сваком тренутку; Имам информацију од Американаца да ће САД увести санкције Додику

Чудно он први сазанје али се не буни. Изгледа да је он дојавио да објаве.
 
У дану када САД дају забране Додику Вучић се смешка са истим тим људима који забрањују Додику улаз у САД.

Ne bi me čudilo da je i sam intervenisao da se Dodiku uvedu sankcije.

NATO Vučić je pakostan čovek, sitna duša. Ne može da preboli što je ispao mnogo pametan podržavajući Klintonove i što njega Bajden nije pozvao na inauguraciju.

Da se Mile Dodik danas kandiduje u Srbiji za predsednika pregazio bi NATO Vučića sa lakoćom.
 
Pogledajte prilog 423520

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/2597005/vucic-se-sastao-sa-bajdenom.html

У дану када САД дају забране Додику Вучић се смешка са истим тим људима који забрањују Додику улаз у САД.

Ovaj Vucic je stvarno Looser ili mentalni bolesnik sa IQ 5. Prvo se zajebo i dao podrsku Klintonima a sad kad se svi ogradjuju od Obame on prima Bajdena.
Koje ovde normalan?.

z:(:zroll:z:((

- - - - - - - - - -

KRETEN
 
Poslednja izmena:
Ne bi me čudilo da je i sam intervenisao da se Dodiku uvedu sankcije.

NATO Vučić je pakostan čovek, sitna duša. Ne može da preboli što je ispao mnogo pametan podržavajući Klintonove i što njega Bajden nije pozvao na inauguraciju.

Da se Mile Dodik danas kandiduje u Srbiji za predsednika pregazio bi NATO Vučića sa lakoćom.

Иди питај Балуа, хоће ли да се кандидује.
 

Back
Top