Šta kuvamo danas six

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni se jelo nešto sirasto ali ne preteško.
Pa sam na brzinu ispekla dva tanka parceta halumi sira, isekla na kockice i pobacala po fino začinjenoj zelenoj salati.
Po ovom paklu i previše.

vazda se slatko nasmijem :))))))))
tebi je bolje da praktikujes solarnu jogu kad vec toliko malo jedes :))
ali ako je za utjehu, zivjeces 'iljadu godina, ko kornjaca sa galapagosa
bices ona mala starica od 122 godine
 
Ja napravila nešto kao salatu od makarona. Kuvane makarone, krastavac, paprika, neke šunke, sirevi, kuvana jaja, paradajz, masline, pavlaka, majonez.. fino, osvežavajuće, letnje. Mislila sam da će muški da se bune, ali nisu, važno da je bilo puno
 
zadovoljni smo urađenim,ali još ne znamo hoće li upasti na smer koji želi...to će znati taj dan kad bude išao na upis...

skroz glup sistem filološkog beogradskog faxa...:dash:

Nije to tako samo na Filološkom fakultetu. Taj sistem ima i Filozofski u Bg, FTN u NS, Filozofski u NS... Držim pesnice da upiše ono što želi.

Ja kuvala gulaš i pire krompir za danas, i skuvala boraniju za sutra. I napravila bakin kolač.
 
zadovoljni smo urađenim,ali još ne znamo hoće li upasti na smer koji želi...to će znati taj dan kad bude išao na upis...

skroz glup sistem filološkog beogradskog faxa...:dash:

I meni je glup, to sam saznala pre 3 godine kad je ćerka kolege upisivala. Kad te prozovu, možeš da biraš od toga što je ostalo na budžetu ili na samofinansiranje ako ima ono što želiš. Ona htela italijanski, pa je upisala kao samofinansirajući, ali je bila vredna pa je posle ušla na budžet. A mogla je na budžet na albanski ili nešto tako. U moje vreme si se upisivao na ono što želiš ili .... ne znam.
Nadam se da će imati dovoljno poena da izabere šta želi.

Danas muž sprema ručak pošto je dokon i kod kuće. Ja mu predložila slatki kupus s nekim mesom unutra. Ali njemu se ne jede, pa će bećarac s nekim kremenadlam ili šta već nadje u prodavnici. Pa nek mu bude komplikovanije kad neće prostije.
 
zar ne izadje lista sa poenima i na osnovu nje i liste zelja se formira lista za odredjeni smer?

ma jok..totalno glup sistem...Mrs.Bi objasnila....znači,nećemo znati do 5 jula dok ga ne prozovu po rang listi i kažu mu evo to ima u ponudi....:dash:

a on hoće samo jedan jezik i ni jedan drugi...postoje određeni razlozi..stipendiranje,bla bla...samofinansiranje ne dolazi u obzir...ja nemam odakle,a bivšeg tek to ne dotiče...otišao je na neki put,čak ni ne zna kako mu se sin plasirao na rang listi...:roll:
sreća,te me je "veza" pozvao da budemo u kontaktu i da prati šta se dešava,te je kontaktirao profesora sa katedre,ali sada sve to ide kompjuterski,nema više po familijarnu liniju i po prijateljskim intervencijama...

biće kako bog zapoveda....javiću 5 jula...držite nam fige...:ok:

ja sam optimista...kao i uvek
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top