"Српски марш" 1. октобра, "Фирер" жели ослобађање Европе

Što? Ne razlikuju vam se frizurure?
A šta se onda, konkretno, razlikuje?

Mislim, puka je floskula tvrditi da taj neko "nije rodoljubiv" ako ne definišeš rodoljublje, i napraviš komparativnu analizu onoga što oni tvrde da je rodoljublje, i onoga što ti tvrdiš da je rodoljublje.
Ako ne možeš da napraviš tu komparativnu analizu, onda je, biće, animozitet tu zaista samo zbog njihove spremnosti da se nazovu pravim imenom.

- - - - - - - - - -

Pa sad... istina je da oni ne vole svoj narod, oni vole samo onaj deo koji se ideološki slaže njima.

Ali, čekaj... to je slučaj i kod vas, zar ne?
Čim neko nije srpski nacionalista, poteže se no true serbman argument :malav:
Kako sam ja upala u ovu pricu...?
Tako je.
Ko ne moze da napravi komparativnu analizu zaista ne bi trebalo da ucestvuje na ovim temama.
 
Добро, да видомо редом:

- nacionalizam kao ideologiju

Национализам као идеологија нема везе са нацизмом, настала је много пре нацизма и не може се изједначавати са њим. То је бесмислено ако се зна да су многи који су се борили против Хитлера такође били националисти. Хитлеров национализам је био изопачен, био је помешан са расизмом и био је то немачки национализам. Али није сваки национализам исти и уопште не може се сматрати универзалном идеологијом. Национализам је индивидуална ствар и зависи од нације до нације.

Дакле, аргумент ти није ваљан. Идемо даље:
- mržnju prema Hrvatima
Бесмислен аргумент. Поготово ако знамо да су Хрвати листом (част изузецима, наравно) били за Хитлера и нацисте.
- mržnju prema muslimanima
Такође, бесмислен аргумент. Поготово ако знамо да се Хитлер дивио Исламу, да су се нацисти дивили Исламу. Рецимо, Хајнхрих Химлер је на свом радном столу држао Куран, дивио се муслиманском ,,светом рату" тј. ,,џихаду". Нацисти су одлично сарађивали са муслиманима, познат је тадашњи исламски верски вођа, јерусалимски велики муфтија Хусеини који је склопио пакт са нацистима. Познато је да су постојале муслиманске СС-јединице које су верно служиле Хитлеру. Најпознати је свакако босанска СС Ханџар дивизија коју су чинили босански муслимани. То зна свако ко познаје историју. И данас чак, велики број неонациста симпатише Ислам и муслимане.

Али, ето, ја не мрзим ни Хрвате, а ни муслимане, а српски сам националиста. И како то да се ја не уклапам у твоје дефиниције?
- mržnju prema komunistima
Дај, сестро, па против комуниста нису само нацисти. Па није антикомунизам тачка која некога одређује да је нациста. Знаш ко је све био антикомуниста?
- ljubav prema četničkom pokretu
Бесмислен аргумент. Четнички покрет је био антифашистички покрет који је подигао устанак против нациста још док су комунисти били са нацистима у пакту.

А иначе, колико знам овај ,,фирер" и екипа не готиве четнике, чак напротив.
- ljubav prema srpskoj mitologiji
Бесмислен аргумент.
Бесмислен аргумент.
- odnos prema dajguzićima?
Такође бесмислен аргумент. Њих су комунисти мрзели и слали их у логоре, муслимани их убијају, итд. Па зар су онда и сви они ,,нацисти"?

Дакле, видимо да немаш ниједан аргументован и конкретан доказ за своје тврдње и очигледно је да су твоји аргументи бесмислени и неозбиљни.
 
„Не организујем марш у Београду, нећу присутвовати, али очигледно да некоме много смета назив и разлог окупљања 1.октoбра па из тог разлога од срца подржавам српску омладину.

Данашња насловна страна београдског дневног лица Блиц је веома неочекивана и чудна.

Прогон неистомишљеника, бруталне неистине, увреде и подметања, постали су заштитни знак Блица. Иако сам навикао на сличне свињарије, овај пут не видим никакав разлог, нити смисао оволике хајке на мене и на једно регистровано удружење чији чак нисам ни оснивач.

Национални српски фронт је регистровано удружење које независно од мог утицаја постоји од марта ове године. Нити сам био међу организаторима нити сам сада организатор новог окупљања. За седам месеци постојања НСФ је већ имао један већи јавни скуп у Београду 24.марта, звао се Марш сећања и колико знам све је прошло у најбољем реду.

Поред тога јавност зна и за трибину о илегалној миграицији на којој је говорио некадашњи посланик ЕП и потпредседник Алијансе за мир и слободу при Европском парламенту Ник Грифин и професор Зоран Буљугић. НСФ је имао и многе друге легалне и јавне активности а међу њима и хуманитарне. То наравно Блиц не пише.

Уместо смисленог новинарског текста, па макар и критике ми имамо следеће:

„Држава ово мора да заустави“ . Шта то држава мора да заустави? Поштовање сопствених закона? Слободу говора и окупљања?

„Нацисти најавили јавни скуп“. Блиц има право да примитивно качи етикете али нема право да то продаје као информацију. То је најгрубље кршење закона о јавном информисању.

„Фирер хоће поново да маршира Србијом“ . Тај медијски измишљен пејоративни надимак говори сасвим јасно о каквом новинарском тексту се ради. Не налазим се у Србији, нисам тамо био 6 година и не знам када ћу доћи. У страху су велике очи. Блиц види да су им стари ментори пропали као што им и ЕУ пропада па су се уплашили.

Текст наравно шизофрено не следи тако помпезан наслов.

Због свега тога не знам да ли уопште има смисла упутити захтев за објављивање одговора и тужити се преко београдских судова. Али ћутати на овакве полуидиотске пашквиле наравно да нећу. Да сам ћутао не бих био где сам сада и не бих преживео све хајке и прогоне.

У сваком случају познато је да се насловна у Блицу плаћа приличном сумом новца. Мене ова реклама није коштала ништа. Хвала Блицу на томе. А народ није више тако глуп да гута њихове будалаштине“ – написао је Давидовић у свом саопштењу за јавност.
 
Добро дакле сви српски родољуби су нацисти?

- - - - - - - - - -

Шта се овај Горан буни против надимка Фирер што у преводу значи вођа? Да су мени накарикали такав надимак је би им од срца био захвалан.:cool:
 
Što? Ne razlikuju vam se frizurure?
A šta se onda, konkretno, razlikuje?

Mislim, puka je floskula tvrditi da taj neko "nije rodoljubiv" ako ne definišeš rodoljublje, i napraviš komparativnu analizu onoga što oni tvrde da je rodoljublje, i onoga što ti tvrdiš da je rodoljublje.
Ako ne možeš da napraviš tu komparativnu analizu, onda je, biće, animozitet tu zaista samo zbog njihove spremnosti da se nazovu pravim imenom.

- - - - - - - - - -

Pa sad... istina je da oni ne vole svoj narod, oni vole samo onaj deo koji se ideološki slaže njima.

Ali, čekaj... to je slučaj i kod vas, zar ne?
Čim neko nije srpski nacionalista, poteže se no true serbman argument :malav:

Хајде једном да си лупила па да ти човек опрости - али, бре, на овој теми најмање си се 10х налупетала... теби нико није крив што си толико необразована да не разликујеш драстичну разлику
између НАЦИОНАЛИЗМА и НАЦИЗМА.....
 
А шта си ти родољубе и Христов ратниче учинио за Српство више од ,,Фирера,, и другова му ?

Самим тим што стајеш на страну анархије комунизма и наркоманије и сестре им демократије показујеш колико вреди твоје Српство.

- - - - - - - - - -



Он колико знам предводи НСФ,и то је лепо,то показује да они поштују различитости,а ја сад тебе питам,шта ти имаш против јевреја ?!

Ко си ти дијаспорац да мене пропитујеш шта сам ја учинио за своју земљу и свој народ? Ти који се декларишеш као љотићевац који је био отворени колаборант нациста, чији су људи водили ученике на стрељање у Крагујевцу мени постављаш таква питања?
Ко је дозволио једном јеврејину да буде агресиван и да прича у моје име о мом народу?
Ко си ти да ми кажеш да ја стајем на страну комуњара, шта ти знаш о мени, мојој породици и шта смо све доживели од тог поганог олоша?
И ко си ти да ми постављаш та гејевска питања типа шта ја имам против јевреја, а твоји идеолози су заговарали мржњу према њима?
 
А шта си ти родољубе и Христов ратниче учинио за Српство више од ,,Фирера,, и другова му ?

Самим тим што стајеш на страну анархије комунизма и наркоманије и сестре им демократије показујеш колико вреди твоје Српство.

Прво, лупеташ глупости. Нити сам на страни наркоманије, нити сам на страни комунизма, нити сам на страни данашње ткз. ,,демократије". Далеко од тога. Али нисам ни на страни нацизма, а не бити на страни нацизма никако не значи бити на страни свега овога што си навео. Поготово ако знамо да је Хитлер друговао са комунистима, да је у његовим СА-одредима такође владала анархија и хулиганство (опијали су се и пребијали људе, често не гледајући кога бију, зато их је Хитлер и уклонио, толико о њиховој нацистичкој ,,дисциплини") и да постоје сведочанства да се и сам Хитлер дрогирао. И то су озбиљна сведочанства.

Иначе, немам ја шта теби да се правдам и причам шта сам урадио за своју земљу и народ. Па чак и да нисам урадио ништа, опет сам урадио више од Фирера и другова му. ;)
 
Хајде једном да си лупила па да ти човек опрости - али, бре, на овој теми најмање си се 10х налупетала... теби нико није крив што си толико необразована да не разликујеш драстичну разлику
између НАЦИОНАЛИЗМА и НАЦИЗМА.....

Pa dobro... neka je... nije se snasla na temi... to je samo nekoliko slova....;)
Kad zazmurim na jedno oko i meni to deluje slicno
 
Хајде једном да си лупила па да ти човек опрости - али, бре, на овој теми најмање си се 10х налупетала... теби нико није крив што си толико необразована да не разликујеш драстичну разлику
између НАЦИОНАЛИЗМА и НАЦИЗМА.....

Па и није тако различита јер нацизам је од Национал Социјализам. Национал значи национализам то јест љубав према својој нацији у најчистијој форми.
 
Ко си ти дијаспорац да мене пропитујеш шта сам ја учинио за своју земљу и свој народ? Ти који се декларишеш као љотићевац који је био отворени колаборант нациста, чији су људи водили ученике на стрељање у Крагујевцу мени постављаш таква питања?
Ко је дозволио једном јеврејину да буде агресиван и да прича у моје име о мом народу?
Ко си ти да ми кажеш да ја стајем на страну комуњара, шта ти знаш о мени, мојој породици и шта смо све доживели од тог поганог олоша?
И ко си ти да ми постављаш та гејевска питања типа шта ја имам против јевреја, а твоји идеолози су заговарали мржњу према њима?

Сувише си плитак да би разумео коме сам упутио питање,ти си показао мржњом према изабраном народу ко си и шта си :mrgreen:
 
Прво, лупеташ глупости. Нити сам на страни наркоманије, нити сам на страни комунизма, нити сам на страни данашње ткз. ,,демократије". Далеко од тога. Али нисам ни на страни нацизма, а не бити на страни нацизма никако не значи бити на страни свега овога што си навео. Поготово ако знамо да је Хитлер друговао са комунистима, да је у његовим СА-одредима такође владала анархија и хулиганство (опијали су се и пребијали људе, често не гледајући кога бију, зато их је Хитлер и уклонио, толико о њиховој нацистичкој ,,дисциплини") и да постоје сведочанства да се и сам Хитлер дрогирао. И то су озбиљна сведочанства.

Иначе, немам ја шта теби да се правдам и причам шта сам урадио за своју земљу и народ. Па чак и да нисам урадио ништа, опет сам урадио више од Фирера и другова му. ;)

1.Па добро ако ти смета Српски марш,изволи организуј скуп против,постоји већ један придружи се црвенима па обновите љубав из 1941.године.
2.Ког нацизма момче ? Где видиш нацизам у маршу против ЕУ и прикључења Србије истој? Јеси ли ти за ЕУ ?
3.Ништа ти онда настави да Србујеш преко нета и нападај ,,зле нацисте,, и буди на истој страни са демократским и комунистичким олошем.
 
Уосталом, ова тема и сва та медијска галама око тог Давидовића и његове екипе је бесмислена. Јер, нацизма у Србији и у Срба, хвала Богу, нема, нити га је икада било. Нема га ни данас. Тај Давидовић и та егова група су маргиналви који служе антисрпским снагама да етикетирају српске родољубе као ,,нацисте".

Ето, то је једина њихова улога и ,,заслуга".
 
Уосталом, ова тема и сва та медијска галама око тог Давидовића и његове екипе је бесмислена. Јер, нацизма у Србији и у Срба, хвала Богу, нема, нити га је икада било. Нема га ни данас. Тај Давидовић и та егова група су маргиналви који служе антисрпским снагама да етикетирају српске родољубе као ,,нацисте".

Ето, то је једина њихова улога и ,,заслуга".

А јеси ли ти сигуран да га нема?
 
Ко си ти дијаспорац да мене пропитујеш шта сам ја учинио за своју земљу и свој народ? Ти који се декларишеш као љотићевац који је био отворени колаборант нациста, чији су људи водили ученике на стрељање у Крагујевцу мени постављаш таква питања?
Ко је дозволио једном јеврејину да буде агресиван и да прича у моје име о мом народу?
Ко си ти да ми кажеш да ја стајем на страну комуњара, шта ти знаш о мени, мојој породици и шта смо све доживели од тог поганог олоша?
И ко си ти да ми постављаш та гејевска питања типа шта ја имам против јевреја, а твоји идеолози су заговарали мржњу према њима?

Филип Давид невероватно МРЗИ СРБЕ..... био је више година у иностранству (јер му се може као и свим Чивутима) а овим изјавама је заиста прекардашио све могуће границе - а најцрње у целој ствари што ће исти тај када добије ваљан одговор по њушци одмах да се позива на угроженост Чивута...... Уопште ми није јасно зашто се овде вратио када му је на Западу било супер... и шта хоће који мој ???
 
Уосталом, ова тема и сва та медијска галама око тог Давидовића и његове екипе је бесмислена. Јер, нацизма у Србији и у Срба, хвала Богу, нема, нити га је икада било. Нема га ни данас. Тај Давидовић и та егова група су маргиналви који служе антисрпским снагама да етикетирају српске родољубе као ,,нацисте".

Ето, то је једина њихова улога и ,,заслуга".

У реду ево ја тебе етикетирам :mrgreen:
 
1.Па добро ако ти смета Српски марш,изволи организуј скуп против,постоји већ један придружи се црвенима па обновите љубав из 1941.године.
2.Ког назизма момче ? Где видиш нацизам у маршу против ЕУ и прикључења Србије истој? Јеси ли ти за ЕУ ?
3.Ништа ти онда настави да Србујеш преко нета и нападај ,,зле нацисте,, и буди на истој страни са демократским и комунистичким олошем.

1. Не смета ми, наравно. Не бих ја никакав проблем правио да се око тога не прави медијска галама која се и прави да би се давала реклама том маргиналном покрету. Заправо, то се највероватније све ради у договору са тим Давидовићем.
2. Не, старче, нисам за ЕУ, ли није тај Давидовић једини ко је против ЕУ, ако је стварно против, тако да не знам што бих сад морао да подржавам њега и скупове његових маргиналаца?
3. Лупетање глупости.
 
Филип Давид невероватно МРЗИ СРБЕ..... био је више година у иностранству (јер му се може као и свим Чивутима) а овим изјавама је заиста прекардашио све могуће границе - а најцрње у целој ствари што ће исти тај када добије ваљан одговор по њушци одмах да се позива на угроженост Чивута...... Уопште ми није јасно зашто се овде вратио када му је на Западу било супер... и шта хоће који мој ???

Зар не капираш до сада да јевреји раде на томе да нас униште?
 
Да. Нацизам и Срби- то не иде у једну реченицу. Зато је потенцирање ликова као што је овај Давидовић антисрпска работа.

Давидовић је агент провокатор. Немачки облик национал социјализма нема јер ово није Немачка и није 1921 година.
 
Давидовић је агент провокатор. Немачки облик национал социјализма нема јер ово није Немачка и није 1921 година.

Нама треба српски национализам и српско родољубље. И ништа више, никакве нам туђинске идеје и идеологије нису потребне. И слажем се за Давидовића.
 
quote_icon.png
Оригинал поставио eremita

Хајде једном да си лупила па да ти човек опрости - али, бре, на овој теми најмање си се 10х налупетала... теби нико није крив што си толико необразована да не разликујеш драстичну разлику
између НАЦИОНАЛИЗМА и НАЦИЗМА.....

Па и није тако различита јер нацизам је од Национал Социјализам. Национал значи национализам то јест љубав према својој нацији у најчистијој форми.

...---- .......................................
 

Back
Top