Zene budite iskrene

Vragolasta Amfibija:
da ali usto mora da bude bas dobar frajer sa velikim inace nista.

odgovor na pitanje nikad neces saznati jer prvo ,ni jedna ti nece reci iskreno,drugo iz licnog iskustva sigurno neces.

dakle..ti si ljubomoran na tipove koji to mogu !!!

ha !!

I ja to sve mogu. Samo je razlika sto ja svoj zivot necu provesti u zabludi.8-)

A sta ti nudis kad sve to trazis? Ti si vec zbog godina out of the game.
 
pa sunce li vam balavo, a sto se onda lozite na besna kola i zavidite frajerima koji ih voze? Zasto pokusavate na raznorazne nacine da stignete do istih? Zato sto su vam dobra kola zaista neophodna u zivotu jer provodite u njima veci deo vremena ili da bi savatali pokoju "drolju" koja vas drugacije ne bi ni pogledala, pa posle pricate ekipi u kraju kako ste maznuli dobru cicu? Sad to sto niste mogli duze od 1.5 minut, nema veze, docice i to sa godinama.
 
sinnke:
I ja to sve mogu. Samo je razlika sto ja svoj zivot necu provesti u zabludi.8-)

A sta ti nudis kad sve to trazis? Ti si vec zbog godina out of the game.

naprotiv....covek tih kvaliteta i trazi zenu mojih kvaliteta....kupuje inteligenciju,lepotu,zrelost(hahahah),drzanje,obrazovanje....

sori,ti to sve ne mozes...ne zbog godina....nego zbog svega ostalog
 
one4me:
pa sunce li vam balavo, a sto se onda lozite na besna kola i zavidite frajerima koji ih voze? Zasto pokusavate na raznorazne nacine da stignete do istih? Zato sto su vam dobra kola zaista neophodna u zivotu jer provodite u njima veci deo vremena ili da bi savatali pokoju "drolju" koja vas drugacije ne bi ni pogledala, pa posle pricate ekipi u kraju kako ste maznuli dobru cicu? Sad to sto niste mogli duze od 1.5 minut, nema veze, docice i to sa godinama.

Eto iz tvoje price se vidi de spadas. Kad se mazne dobra ili bilo kakva o tome se ne prica jer sta koga boli kita za tim. To rade teski paori ili djiberi.
A dobar auto se nema da bi ulovio zensku (opet ultra seljacko razmisljanje) nego da je udobniji za voznju. A ko voli sportski voli zato sto dize adrenalin.
 
Vragolasta Amfibija:
naprotiv....covek tih kvaliteta i trazi zenu mojih kvaliteta....kupuje inteligenciju,lepotu,zrelost(hahahah),drzanje,obrazovanje....

sori,ti to sve ne mozes...ne zbog godina....nego zbog svega ostalog

Pa nesto te dugo traze ili te ne zele naci. Na kraju to sto sam ja prosao ti ne mozes ni u masti.
 
sinnke:
Ma znam ali di je tu ta njihova famozna ljubav na koju se stalno pozivaju?
I onda mi muski gamad sto ih tretiramo kao stoku.


Ljubavi ima koliko hoces. Ali ljubavi prema parama. Ma, pricam gluposti, nije tu lova u pitanju vec odredjeni osecaj uzivanja u sebi samoj kada te lik cini princezom (jeste, mnogo su nam citali pepeljugu kad smo bile male) kupujuci ti sve i svasta, dovozeci dobra kola ispred tvoje kuce (zamisli tek kako komsije crkavaju od muke kad vire kroz cipkaste zavese), kad ti posalje 1001 ruzu kao mali znak paznje (pa se momak koji to dostavlja sino namuci da se ne izbode.....)
 
sinnke:
Eto iz tvoje price se vidi de spadas. Kad se mazne dobra ili bilo kakva o tome se ne prica jer sta koga boli kita za tim. To rade teski paori ili djiberi.
A dobar auto se nema da bi ulovio zensku (opet ultra seljacko razmisljanje) nego da je udobniji za voznju. A ko voli sportski voli zato sto dize adrenalin.

Adrenalin, rece? Ah da, kako ono bi: Ko nema obilni ima mobilni! Malo prevazidjeno, al moze da se primeni.
 
one4me:
Adrenalin, rece? Ah da, kako ono bi: Ko nema obilni ima mobilni! Malo prevazidjeno, al moze da se primeni.
podsetila si me na pesmu "Mala je dala" :lol:

"...Fokusiramo tetovaže na brdovitom mladiću
Svi ga znaju, ima zlatan lančić oko vrata
Dva mobitel aparata, kola bisna
Al' mu narav malko tisna
Al' inaće nije loš... mislim... nije nešto ni dobar
Al' dobro sad..."
 
blondi:
podsetila si me na pesmu "Mala je dala" :lol:

"...Fokusiramo tetovaže na brdovitom mladiću
Svi ga znaju, ima zlatan lančić oko vrata
Dva mobitel aparata, kola bisna
Al' mu narav malko tisna
Al' inaće nije loš... mislim... nije nešto ni dobar
Al' dobro sad..."

I dala je na kraju. Dobila je seve po lampi od Lucica. Samo je vikala jako me jako me...
 
>> pa sunce li vam balavo, a sto se onda lozite na besna kola

Ne.

>> i zavidite frajerima koji ih voze?

Ne.

>> Zasto pokusavate na raznorazne nacine da stignete do istih?

Ne.

>> Zato sto su vam dobra kola zaista neophodna u zivotu

Ne.

>> Sad to sto niste mogli duze od 1.5 minut, nema veze, docice i to sa godinama.

Sta 1.5 minut? :roll:

Zaključak: Budi svoj, sledi svoje instikte. :mrgreen:
 

Back
Top