prevara u braku

Zavisi kakav vam je brak generalno. Da li ste jos uvek bliski i koliko? Da li mu je to jedina avantura, koliko traje, kako si uopste saznala? Sta ti je on na to rekao?

Ako ti je tesko palo i osecas se izdanom, mozda da se rastavite malo i razmislite sta i kako dalje.
 
Nakon 8 godina,jednog djeteta, svih uspona i padova, saznala sam da me muz vara. I ne znam kako da se nosim s tim

Znas kako ovo sto si napisala zvuci?

"Eto, vencali smo se pre 8 godina...nije sad to (bila) ko zna kakva ljubav, ali eto, rodila sam mu dete i mislila da ce sve s´tim biti reseno. A on nasao ljubanvicu...samo jer sam se ja ugojila i ne doterujem se vise toliko cesto. Ali imam dete, nemam vremena da se napicavam...kako ne shvatate?"

veliki greh

tesko njemu

:rotf:

:pop2:
 
Znas kako ovo sto si napisala zvuci?



"Eto, vencali smo se pre 8 godina...nije sad to (bila) ko zna kakva ljubav, ali eto, rodila sam mu dete i mislila da ce sve s´tim biti reseno. A on nasao ljubanvicu...samo jer sam se ja ugojila i ne doterujem se vise toliko cesto. Ali imam dete, nemam vremena da se napicavam...kako ne shvatate?"



:rotf:

:pop2:

Kako znas da je tako. A sto oni puste stomacine. Podriguju i prede pred zenom. To je ok? Pa zena ne trci , bar ne svaka, u krevet kod prvog namirisanog i doyeranog muskarca.
misle ok ozenuo sam.je , sad me zabole uvo, a neeee. Tek u braku treba je zavoditi. Istina obostrano.
 
Ja bi mu vratila cisto da on oseti kako je to biti prevaren, ponizen i izdan. + promeni bravu

Tuzba za ometanje poseda.:manikir:

- - - - - - - - - -

misle ok ozenuo sam.je , sad me zabole uvo, a neeee. Tek u braku treba je zavoditi. Istina obostrano.

A posle mene krive sto sam protiv zenidbe :roll::pljus: i toga da se neka rospija useli u moj stan koji bi mogla legalno da otme cak i neopravdano samo zato sto je rodila dete.:lol:

Resenje za muskarca je da bude Prizetko i da je ne pusta u svoju kucu.
 
Poslednja izmena:
МИшљења сам да мушка и женска превара нису једно те исто. То јест да мошкарци и жене често варају своје партнере из потпуно супротних разлога. Знам да ће ме ффеминискиње разапети због тога, ал сам као Србин васпитан да кажем шта мислим.
 
Kako znas da je tako. A sto oni puste stomacine. Podriguju i prede pred zenom. To je ok? Pa zena ne trci , bar ne svaka, u krevet kod prvog namirisanog i doyeranog muskarca.
misle ok ozenuo sam.je , sad me zabole uvo, a neeee. Tek u braku treba je zavoditi. Istina obostrano.

Jel si se ti to nasla prozvanom ili ti po difoltu logicno razmisljanje nije jaca strana? :mrgreen:

Nigde nisam napisao da je tako ili onako. Ja sam samo napisao kako meni licno napisano zvuci i deluje. Na to, dopustices, imam pravo.
Zavodjenje u braku? Pa da...u 98 od 100 srpskih brakova je to standard i podrazumeva se. Varanje i tako te stvari se desavaju samo 2 od 100 osoba.

Eh, Veronika...bas imas peh da si ti jedna od retkih nesretnih zena kojima se to desilo. Na pogresnom si ovde mestu...vidis da su ovde sve srecno udate, sve prsti od erotike i seksa u njihovim brakovima...muzevi odbijaju da odu na pice sa kumovima, samo da bi bili pored svojih divnih zenica. Ni ne gledaju druge zene, a kamoli da ih vijaju i vacare. Ne, ne... to se forumasicama ne desava, jer su sve bajne, divne, lepe i nadasve inteligente. :heart:
 
Tuzba za ometanje poseda.:maniki


- - - - - - - - - -



A posle mene krive sto sam protiv zenidbe :roll::pljus: i toga da se neka rospija useli u moj stan koji bi mogla legalno da otme cak i neopravdano samo zato sto je rodila dete.:lol:

Resenje za muskarca je da bude Prizetko i da je ne pusta u svoju kucu.

Onda imas veeeliki problem.sa zenama, cim ih nazivas rospijama. Ima ih....... da me sramota sto sam zensko, al brate mili, i tu ttrba gornji mozak da posluzi. ne zeni se "rospija" zar ne?
 
Jasno, postoji nacin da se mnogo toga prebrodi ... ali opet, imamo more nesretnih i losih brakova. Dok shvatis da si trebao napustiti taj brod, prodje milion godina u nista

U vecini slucajeva su bas zato nikakvi i nesrecni jer se partneri ne trude da doprinesu bilo kakvom poboljsanju. Zive jedno pored drugog, ne jedno sa drugim.
I onda se kobajagi jednog dana cude jer se desila prevara...ma kako, pa otkud, pa mi oduvek imamo super brak, vidi kako sam lepa a on drugu nasao itd. itd.
Klasika...

Ko brak shvati kao nesto "reseno" onog momenta kada kaze "DA" i prestane nakon tog momenta da se trudi, da radi na sebi, da obraca paznju na partnera i njegove potrebe - taj neka se ne cudi ako mu se desi ovako nesto. Nazalost, u Srbiji se vencavaju uglavnom jer je devojka zatrudnela ili iz nekih drugih debilnih razloga, iako realno nisu zreli i ne znaju jos ni nos da obrisu a kamoli da budu u braku i da se nose sa svim stvarima koje brak donosi. Pogledajte oko sebe, setite svih ljudi za koje znate da su se vencali pa ce vam se odgovor dati sam.

Brak je posao u smislu da se na njemu mora stalno raditi. Deca su obaveza i posao, i sa njima se konstanto mora raditi. Pogledajte koliko njih su se vencali i pravili i radjali decu eto zato jer tako treba.
Debilno je to skroz. Samo to nece niko priznati da je bio nezreo za brak ili decu...uvek ce se naci neki drugi odgovor, iako se iz aviona vide neke stvari kod mnogih.
 
Jel si se ti to nasla prozvanom ili ti po difoltu logicno razmisljanje nije jaca strana? :mrgreen:

Nigde nisam napisao da je tako ili onako. Ja sam samo napisao kako meni licno napisano zvuci i deluje. Na to, dopustices, imam pravo.
Zavodjenje u braku? Pa da...u 98 od 100 srpskih brakova je to standard i podrazumeva se. Varanje i tako te stvari se desavaju samo 2 od 100 osoba.

Eh, Veronika...bas imas peh da si ti jedna od retkih nesretnih zena kojima se to desilo. Na pogresnom si ovde mestu...vidis da su ovde sve srecno udate, sve prsti od erotike i seksa u njihovim brakovima...muzevi odbijaju da odu na pice sa kumovima, samo da bi bili pored svojih divnih zenica. Ni ne gledaju druge zene, a kamoli da ih vijaju i vacare. Ne, ne... to se forumasicama ne desava, jer su sve bajne, divne, lepe i nadasve inteligente. :heart:

Ne nisam prozvanaa. Ne znam da li sam.prevarena. U slucaju da jesam, ne bi mu bilo dobro.
I da da bi brak opstao, podjednako treba da se potrude.
Da nisi mozda ti ovde prozvan
 
U vecini slucajeva su bas zato nikakvi i nesrecni jer se partneri ne trude da doprinesu bilo kakvom poboljsanju. Zive jedno pored drugog, ne jedno sa drugim.
I onda se kobajagi jednog dana cude jer se desila prevara...ma kako, pa otkud, pa mi oduvek imamo super brak, vidi kako sam lepa a on drugu nasao itd. itd.
Klasika...

Ko brak shvati kao nesto "reseno" onog momenta kada kaze "DA" i prestane nakon tog momenta da se trudi, da radi na sebi, da obraca paznju na partnera i njegove potrebe - taj neka se ne cudi ako mu se desi ovako nesto. Nazalost, u Srbiji se vencavaju uglavnom jer je devojka zatrudnela ili iz nekih drugih debilnih razloga, iako realno nisu zreli i ne znaju jos ni nos da obrisu a kamoli da budu u braku i da se nose sa svim stvarima koje brak donosi. Pogledajte oko sebe, setite svih ljudi za koje znate da su se vencali pa ce vam se odgovor dati sam.

Brak je posao u smislu da se na njemu mora stalno raditi. Deca su obaveza i posao, i sa njima se konstanto mora raditi. Pogledajte koliko njih su se vencali i pravili i radjali decu eto zato jer tako treba.
Debilno je to skroz. Samo to nece niko priznati da je bio nezreo za brak ili decu...uvek ce se naci neki drugi odgovor, iako se iz aviona vide neke stvari kod mnogih.

Kad ne bi se brakovi vecinom polu-automatski sklapali - ne bi bilo bas mnogo vjencani ljudi na svijetu. :D
 
U vecini slucajeva su bas zato nikakvi i nesrecni jer se partneri ne trude da doprinesu bilo kakvom poboljsanju. Zive jedno pored drugog, ne jedno sa drugim.
I onda se kobajagi jednog dana cude jer se desila prevara...ma kako, pa otkud, pa mi oduvek imamo super brak, vidi kako sam lepa a on drugu nasao itd. itd.
Klasika...

Ko brak shvati kao nesto "reseno" onog momenta kada kaze "DA" i prestane nakon tog momenta da se trudi, da radi na sebi, da obraca paznju na partnera i njegove potrebe - taj neka se ne cudi ako mu se desi ovako nesto. Nazalost, u Srbiji se vencavaju uglavnom jer je devojka zatrudnela ili iz nekih drugih debilnih razloga, iako realno nisu zreli i ne znaju jos ni nos da obrisu a kamoli da budu u braku i da se nose sa svim stvarima koje brak donosi. Pogledajte oko sebe, setite svih ljudi za koje znate da su se vencali pa ce vam se odgovor dati sam.

Brak je posao u smislu da se na njemu mora stalno raditi. Deca su obaveza i posao, i sa njima se konstanto mora raditi. Pogledajte koliko njih su se vencali i pravili i radjali decu eto zato jer tako treba.
Debilno je to skroz. Samo to nece niko priznati da je bio nezreo za brak ili decu...uvek ce se naci neki drugi odgovor, iako se iz aviona vide neke stvari kod mnogih.
Upravi sam.i rekla tako nesto ali ne toliko opsirno.
Ovo sto si napisao je bas tako od reci do reci.
 
Ne nisam prozvanaa. Ne znam da li sam.prevarena. U slucaju da jesam, ne bi mu bilo dobro.
I da da bi brak opstao, podjednako treba da se potrude.
Da nisi mozda ti ovde prozvan

Haha, a sta bi mu ti to uradila, daj svega ti??? Osim ako je neki papucar. U suprotnom su ove "ne bi mu bilo dobro" kvazi-pretnje smesne. :lol:

Ja bih jedino bio prozvan da sam Veronikin muz-puz...a posto nisam, nema sta ja da budem prozvan. Malo ste mi smesne vi zenice napacene kad vidim da vam nije dobro kod nekih za vas pipljivih tema. :mrgreen:
 
A inace tako neke aferice i varnice "sa strane" (da se tako izrazim) umeju cesto da vrate braku uzbudjenje i zanimljivost, da ga trgnu iz stanja monotonije, da vrate zar u bracni krevet (if ju nou vot aj min). :mrgreen:

E, sad nazalost moram na jednu sednicu ovde na poslu...ali pisacemo se jos. Nadam se zanimljivoj diskusiji. Do tada mi uzivajte pilici. :heart:
 
Sta je za tebe papucar? Covek.koji ceni postuje i voli svoju partnerku? Ccc
Drugo ne poznajes me i ne znas da li su moje pretnje kvazi ili....
Trece, mnogo puta sam u muskom drustvu cula glupi izgovor " varam svoju zenu, jer nam to spasav brak, ja je volim bla bla bla" Izgovor za kukavice i poltrone, koji bi da strane da se zabave ali .....ne mogu ni da prdnu bez zene. Ili kako si dao kompliment, pilica.
 
Onda imas veeeliki problem.sa zenama, cim ih nazivas rospijama. Ima ih....... da me sramota sto sam zensko, al brate mili, i tu ttrba gornji mozak da posluzi. ne zeni se "rospija" zar ne?

Eh Pepeljugo, po ovom zakonu zena moze da istera muskarca iz njegovog stana cak iako joj je dosadio i htela bi da nadje drugog, a njegovu imovinu moze da koristi do detetove 19-te ili 26-te godine slepajuci se upravo na konto tog deteta.

A ako je taj muskarac kupio stan nista mu to ne vredi.

Veoma mi se to svidja :lol:, menjanje brave.:lol:

A zamisli ljude koji su digli kredite i jos moraju da otplacuju kredite da bi im stanove otele niko drugi do krvozedne rospije.:lol:

Znaci kredit + alimentacija, a da napomenem da njeno eventualno neverstvo uopste ne bi bilo bitno.

Eto.:)
 

Back
Top