Imala bi još jedno pitanje

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.773
Da li se na forumu kreću normalne osobe ili one od kojih je život i narod digao ruke ?

Dakle -----> neurotični , manje do vecih psihopata, bolesno ljubomorni , par puta razvedeni , alkosi, kockari , perverznjaci, ovisnik seksa i ostalih stimulansi


Kakvi profili dolaze na forume ?


Odma da vam kazem da sam normalna i često uplašena srna u nepoznatoj šumi

I uzmite u vid da većinu od vas volem :)

Ajde da cujem

Cmokitj
 
...ovisnici sexa,
to je tako smijesna floskula
da mi je smijesna jos kad sam je cuo za jednu divnu osobu Holivuda...
...sex jedino nije prevara
tu se sve filtrira i sve mjeri
kako trajanje
tako i kajanje
kako povod
tako postorgazam...okret poslije
nastojanje prije...
...postoji sex i parenje
jedno je medju onima koji znaju
a,
drugo je jednosmjerna volovska vuca...
P.S.
...uvijek sam se cudio posjetiocima Necega
kad kritikuju
to sto posjecuju...u koju kategoriju sebe ubrajaju...
 
Obicno kazu da ljudi koji su mnogo na internetu, pa i samim i tim forumu, kompenzuju ono sto im nedostaje u stvarnom zivotu.

Ne bih isao toliko da ih ima zavisnika, i psihicki oblelnih, mada mozda se i nadje po neki, ali vecina ne. A zasto su na forumu umesto sa ljudima u svom okruzenju, oni sami znaju.
Mozda im ne odgovara okruzenje, pa dodju na forum da razmenjuju misljenje sa ljudima koji imaju slicne poglede na svet.
 
Da li se na forumu kreću normalne osobe ili one od kojih je život i narod digao ruke ?

Dakle -----> neurotični , manje do vecih psihopata, bolesno ljubomorni , par puta razvedeni , alkosi, kockari , perverznjaci, ovisnik seksa i ostalih stimulansi


Kakvi profili dolaze na forume ?

Da se isključe ovi iz navedenih kategorija, forum bi ostao prazan.
Svi mi pripadamo nekoj od grupacija....
 
Obicno kazu da ljudi koji su mnogo na internetu, pa i samim i tim forumu, kompenzuju ono sto im nedostaje u stvarnom zivotu.

Ne bih isao toliko da ih ima zavisnika, i psihicki oblelnih, mada mozda se i nadje po neki, ali vecina ne. A zasto su na forumu umesto sa ljudima u svom okruzenju, oni sami znaju.
Mozda im ne odgovara okruzenje, pa dodju na forum da razmenjuju misljenje sa ljudima koji imaju slicne poglede na svet.

..ma forumaši su ljudi koji puno razmišljaju, vole da ragovaraju mnogo više nego neko drugi.
 
Da li se na forumu kreću normalne osobe ili one od kojih je život i narod digao ruke ?

Dakle -----> neurotični , manje do vecih psihopata, bolesno ljubomorni , par puta razvedeni , alkosi, kockari , perverznjaci, ovisnik seksa i ostalih stimulansi


Kakvi profili dolaze na forume ?


Odma da vam kazem da sam normalna i često uplašena srna u nepoznatoj šumi

I uzmite u vid da većinu od vas volem :)

Ajde da cujem

Cmokitj

..............
 
Da li se na forumu kreću normalne osobe ili one od kojih je život i narod digao ruke ?

Dakle -----> neurotični , manje do vecih psihopata, bolesno ljubomorni , par puta razvedeni , alkosi, kockari , perverznjaci, ovisnik seksa i ostalih stimulansi


Kakvi profili dolaze na forume ?


Odma da vam kazem da sam normalna i često uplašena srna u nepoznatoj šumi

I uzmite u vid da većinu od vas volem :)

Ajde da cujem

Cmokitj
Kao i svuda ima raznih tipova ličnosti.
Na svu sreću, više ne ne moram da komuniciram sa svima, kao kada sam bila moderator. Mada mi ni tada frikovi nisu predstavljali veći problem :)
Nekako...Lako mi je za budale, oduvek... i ovde i u rl-u. Sa pametnjakovićima je već drugačije :lol: ali, ajd, vredi. Poštujem i suprotne stavove, svako se izbori za svoje mesto pod Suncem, te pokaže :)
Kada bih mislila da su retardi na forumu, onda bih prvo pljunula sebe. Kada bih mislila da su svi ljudi dobornamerni i ok, bila bih neki lik iz mašte.
 
Kao i svuda ima raznih tipova ličnosti.
Na svu sreću, više ne ne moram da komuniciram sa svima, kao kada sam bila moderator. Mada mi ni tada frikovi nisu predstavljali veći problem :)
Nekako...Lako mi je za budale, oduvek... i ovde i u rl-u. Sa pametnjakovićima je već drugačije :lol: ali, ajd, vredi. Poštujem i suprotne stavove, svako se izbori za svoje mesto pod Suncem, te pokaže :)
Kada bih mislila da su retardi na forumu, onda bih prvo pljunula sebe. Kada bih mislila da su svi ljudi dobornamerni i ok, bila bih neki lik iz mašte.

Ovo si lepo rekla draga Egonice :)
 
Obicno kazu da ljudi koji su mnogo na internetu, pa i samim i tim forumu, kompenzuju ono sto im nedostaje u stvarnom zivotu.

Ne bih isao toliko da ih ima zavisnika, i psihicki oblelnih, mada mozda se i nadje po neki, ali vecina ne. A zasto su na forumu umesto sa ljudima u svom okruzenju, oni sami znaju.
Mozda im ne odgovara okruzenje, pa dodju na forum da razmenjuju misljenje sa ljudima koji imaju slicne poglede na svet.


Zavisi kako ko,npr.ja dosta vremena provodim na internetu zato sto mi je posao vezan za kompjutere i internet....inace u slobodno vreme najvise vremena provodim u prirodi zato sto se bas najbolje ne slazem s`okolinom...
sve sami mediokriteti koji nemaju stav o nicemu i jos uglavnom naprednjaci......
 
Da li se na forumu kreću normalne osobe ili one od kojih je život i narod digao ruke ?

Dakle -----> neurotični , manje do vecih psihopata, bolesno ljubomorni , par puta razvedeni , alkosi, kockari , perverznjaci, ovisnik seksa i ostalih stimulansi


Kakvi profili dolaze na forume ?


Odma da vam kazem da sam normalna i često uplašena srna u nepoznatoj šumi

I uzmite u vid da većinu od vas volem :)

Ajde da cujem

Cmokitj

Sta se ocekuje? Da prijavimo svako svoju patologiju?:lol:
 
pa mozda i bih, ali kad tema pocne sa *ovde su svi nenormalani, a ja sam normalna* nekako ne mogu :neutral:
Da li se na forumu kreću normalne osobe ili one od kojih je život i narod digao ruke ?

Dakle -----> neurotični , manje do vecih psihopata, bolesno ljubomorni , par puta razvedeni , alkosi, kockari , perverznjaci, ovisnik seksa i ostalih stimulansi


Kakvi profili dolaze na forume ?


Odma da vam kazem da sam normalna i često uplašena srna u nepoznatoj šumi

I uzmite u vid da većinu od vas volem
smile1.gif


Ajde da cujem

Cmokitj
 
Sta se ocekuje? Da prijavimo svako svoju patologiju?:lol:
moj nik je koto, i forumoholik sam.
medju mnogobrojnim mojim manama, tesk mi je da izaberem najznacajnije..moje mane su moji prijatelji, i ja ih negujem i cuvam ko malo vode na dlanu.
zamisli da sam bez mana u ovom svetu , gde bih zavrsila..
ovako, svetica i k.urva, sve po potribi, kako se namisti u taj cas..:heart:
 

Back
Top