POKUŠAJ LINČA PREMIJERA VUČIĆA

a, zamislite reakciju vlade neke države koja je samostalna i nezavisna, da joj napadnu premijera.

Svakim danom postaje jasnije da ovo nije ni banana.

Независна земља никада неби послала премијера да потврди пропаганду која је усмерена против његове земље и народа, дакле то је незамисливо.
 
Ne volim Vucica, sami znate koliko sam protiv njega i njegova dupelizacke prozapadne politike - ali ovo je bio pokusaj ubistva to je cinjenica.

Bosnjacki ekstremisti u okviru mase pokusali su da tu masu usmere i motivisu da izvrsi ubistvo kamenovanjem Vucica i njegovog obezbedjenja .

Ubistva kamenovanjem zbog preljube su svakodnevna pojava u islamskim zemljama sa serijatskim zakonima
 
Pogresna licnost u pogresnom momentu na pogresnom mestu. :rtfm:


Moze ispravka odn. moje misljenje?

Politicka proslost Vucica je stvarno toliko kristalno jasna, da se on na svim nivoima Vlade mora okarakterisati kao pogresna osoba.

S takvim "Vozdom" ce gradjani Srbije zasigurno zavrsiti u provaliju.

Njegova dozivotna politicka aktivnost ni u kojem slucaju nije smjela izaci iz okvira opozicije.
 
a, zamislite reakciju vlade neke države koja je samostalna i nezavisna, da joj napadnu premijera.

Svakim danom postaje jasnije da ovo nije ni banana.

Ni onda Srbija nije vodila nacionalnu politiku, jer ne bi sigurno dozvolila da muslimanski zlocinci pokolju preko 3500 Srba. I onda i sada je samo gomila bandita na vlasti u Srbiji
 
Независна земља никада неби послала премијера да потврди пропаганду која је усмерена против његове земље и народа, дакле то је незамисливо.

SFRJ je bila poslednja nezavisna zemlja.

- - - - - - - - - -

Ne volim Vucica, sami znate koliko sam protiv njega i njegova dupelizacke prozapadne politike - ali ovo je bio pokusaj ubistva to je cinjenica.

Bosnjacki ekstremisti u okviru mase pokusali su da tu masu usmere i motivisu da izvrsi ubistvo kamenovanjem Vucica i njegovog obezbedjenja .

Ubistva kamenovanjem zbog preljube su svakodnevna pojava u islamskim zemljama sa serijatskim zakonima

:fdlan:
 
Petpostavkom--- na nekoj komemoraciji prisutni premijer Velike Britanije Kamerun bude napadnut od indoktrinirane mase. Kako bi vlada Velike Britanije reagovala?.

pa bio je buš napadnut u iraku, neki novinar ga gađao cipelom još dok je bio predsednik 2008. i mislim da se nije digla ovolika dževa... plus buš je uspeo da se izmakne :D
 
"Lako je Busu da se izmakne " kad je onolicki , a vidi "ovog naseg kosarkasaa sa dioptrijom" ...!

Za par dana "od ovog cuda se nece ni zucnuti u svetskim medijima" , jer su "njima uvek u secanju Markale , Vase Miskina" , ali ne onako kako jeste bilo , vec onako kako bi oni zeleli da je bilo :

 
A drugi nisu na takvom mestu? Bugari, Hrvati, Madjari, Slovenci, Turci.......????

Ali, NEMA NI JEDNOG NARODA NA SVETU, ukljucujuci najmocnije, koji su u zadnjih 150 godina RATOVALI SA NAJVECIM IMPERIJAMA AVOG VREMENA: Otomanskom Turskom, Austrougarskom, hitlerovom Nemackom i Amerikom...

JEDINO SRBI su to uspeli i vise - niko...

I tebi je to NORMALNO?

Sama kazes da smo mali narod, ali zasto onda ratujemo?

Zasto isterujemo nekakve NASE LOKALNE PRAVDE?

KO NAS GURA U RATOVE?

Neko spolja?

Ne, ja bih pre rekao IZNUTRA....

Da bi nas posle SPASAVAO i iz zahvalnosti naroda vozio danas "Hammere" i "Mercedese"....

Већ лепо рекох: никада ми нисмо ратовали зато што смо тако хтели, већ зато што смо морали, натерани и гурнути да се бранимо, управо од стране тих великих сила.

А ти се стварно правиш много наиван. Као, није ти то јасно, па се нешто све ишчуђаваш...
 
Слушала сам неке коментаре тог дана и оно што ми је запарало уши јесте да је чин напада био "понижавање Србије и српског народа".

Не, понижавање Србије и српског народа је био чин одласка у Сребреницу.

Каменице и флаше су само одраз велике љубави коју наши народи осећају један према другоме (уколико за потурице може да се каже да су народ).
 
icon1.png
Зашто Вучић жели у Поточаре да га тамо пљују?

BRISEL - Premijer Srbije Aleksandar Vučuć izjavio je danas u Briselu da će definitivno ići na komemoraciju srebrenačkim žrtvama u Potčare, uprkos lošim bezbednosnim procenama.
"Bezbednosne procene me nikad nisu zanimale", rekao je Vučić novinarima nakon susret sa predsednikom Evropske komisije Žan Klod Junkerom u Briselu.
On je kazao da ga ne zanimaju ni pojedine uvredljive izjave na račun Srbije.
"Sto puta sam se ugrizao za jezik da ne bih odgovarao na provokacije i uvrede", rekao je Vučić i dodao da je jedino što je važno da se između srpskog i bošnjačkog naroda izgradi bolji i iskreniji odnos.
Upitan da prokomentariše današnju rezoluciju o Srebrenici koju je doneo Evropski parlament, Vučić je kazao da je primetio da su vodeću ulogu u tome imali hrvatski poslanici.
"Neću ništa više da kažem i sad ću se sto prvi put ugristi za jezik", rekao je premijer Srbije.
http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=188581
http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=188581
**************************
Ајд' што ће њега да испљују али пружа им прилику да то исто раде и Србији. А Србија са тим злочинима нема ништа.
****************************
09.07.2015 поставио сам тему са овим насловом (http://forum.krstarica.com/showthread.php/732005-Komemoracija-u-Srebrenici/page4), па је иста склоњена и није било прилике да се бар делимично прокоментарише та његова жеља.
Сада, када још увек гледамо шта се тамо дешавало, можда би би било примереније да се тема зове:​
Зашто Вучић тако жарко желео у Поточаре да га тамо пљују?


 

Back
Top