Kreme za suncanje

nista bre ne koristi...a koza mi je kao kod beba:)
treba mi jedan suncan dan...i sledeci sam kao severni afrikanac:mrgreen:
ok, noc izmedju tog prvog i sledeceg dana se mora...preziveti :fdlan:

ove godine je (ovde) previse vruce,
vec sedam dana izmedju tridestpet i cetrdeset...
i onda po celi dan na suncu;
upravo dolazim iz prirode.
cetiri sata, cetiri litara vode...i sada jos samo tusiranje :lol:
 
nista bre ne koristi...a koza mi je kao kod beba:)
treba mi jedan suncan dan...i sledeci sam kao severni afrikanac:mrgreen:
ok, noc izmedju tog prvog i sledeceg dana se mora...preziveti :fdlan:

ove godine je (ovde) previse vruce,
vec sedam dana izmedju tridestpet i cetrdeset...
i onda po celi dan na suncu;
upravo dolazim iz prirode.
cetiri sata, cetiri litara vode...i sada jos samo tusiranje :lol:

kako ide ono tibi - hvalite me moja usta, da ne biste bila pusta. :lol:

tibica. :lol:
 
Pre neki dan sam nakon par godina video jednu poznanicu koja inače obožava more i sunčanje.
Ima 28 godina a izgleda kao da me rodila. Koža oko usta i na rukama jezivo suva, zbrčkana i matora . Naravno, sveže pocrnela, tek što je došla sa mora i tretmana UV, UVB, i UFHCČDžŠ zracima od koje je tako divno grozna i nikad mi neće biti jasno da li takve osobe vide na šta liče i da li su svesne kakvo zlo sebi čine ?

Nikad namerno na sunčanje, niti je lepo niti je zdravo
Onače, dermatolozi preporučuju F50 za bebe ( kao najkvalitetniji sastojci )
 
Krenule su vrucine pa valja i o ovome prodiskutovati..
da li ih koristite.. koji faktor..sta preporucujete ..?

da li alergije imaju veze sa izborom kreme...koristite ih samo da bi dobili bronzani ten ili da bi kozu stitili od stetnog zracenja...?
da li ulja mogu da zamene kreme?

kako sanirate opekotine ako dodje do njih?
alergija na te kreme je sve cesca, pa mora da se pazi sta se stavlja
kad idem na more obavezno koristim, ali ne prija mi svaka, od nekih dobijam alergiju od nekih ne....saljiceve recimo su meni dobre ne prave mi alergije

za opetkotine jogurt prvo, da ohladi, kad se to ispere onda saljicev melem zlata vredan, ako nema to moze i jekoderm pantenol kantarion flogocid i sl cuda al su slabiji tako pojedinacno
ali slajic je alfa i omega jer je smucko sve to u jedno
 
Ne suncam se godinama...
Volim kad dodje prolece i oni prvi topli zraci da se ujutru na terasi grejem... to mi je merak... cini mi se da mi kosti greje...
Cim pocne jako sunce, gledam na svaki nacin da se sklonim.

Kad cujem da neko ide u solarijum, danas... dodje mi da mu urucim diplomu retarda :lol:
 
Ne suncam se godinama...
Volim kad dodje prolece i oni prvi topli zraci da se ujutru na terasi grejem... to mi je merak... cini mi se da mi kosti greje...
Cim pocne jako sunce, gledam na svaki nacin da se sklonim.

Kad cujem da neko ide u solarijum, danas... dodje mi da mu urucim diplomu retarda :lol:

Такође. И једно и друго подебљано.

Још нешто - никада нећу разумети људе који се сатима прже на плажи уместо да пливају.

То су могли и код куће на тераси.
 
Ne suncam se godinama...
Volim kad dodje prolece i oni prvi topli zraci da se ujutru na terasi grejem... to mi je merak... cini mi se da mi kosti greje...
Cim pocne jako sunce, gledam na svaki nacin da se sklonim.

Kad cujem da neko ide u solarijum, danas... dodje mi da mu urucim diplomu retarda :lol:

pa ne koristi se krema za zastitu samo ako sedis ko guster go na suncu
ja se nikad ne suncam, ali opali sunce kad se motas po plazi, u vodi i sl
dzaba ja sto sedim u hladu kad nisam prikovana za suncobran, nego sunjas se tuda svuda
a najlakse se izgori u vodi, ma kad iso
tako da kad si na moru obavezno kremu bez obzira sto se namenski ne suncas

i kad nisi na odmoru nego ides gradom na najjace sunce u bretele i sorcu (primer) treba da se namackas, u svim tim situacijama kad si ogoljen pred suncem valja se namackati
 
Такође. И једно и друго подебљано.

Још нешто - никада нећу разумети људе који се сатима прже на плажи уместо да пливају.

То су могли и код куће на тераси.

Došli su da odmaraju a ne da plivaju. Koga pa zabole za to...da mi je do plivanja išao bih na zatvoreni bazen Košutnjak ( full renoviran, blizu, sve naj).

Promena sredine, pejzaž i duh letnje avanture je ono što priznajem kao vredno u vezi morenceta. Ostao je shitbull

- - - - - - - - - -

Faktor 30 u početku, posle moze i manji
ulje ne jer sa njim izgorim,bitno mi da imam
podlogu,posle sam ko sa Havaja:tambalamba:

Taj dobošar ti iz Nigerije
 
Došli su da odmaraju a ne da plivaju. Koga pa zabole za to...da mi je do plivanja išao bih na zatvoreni bazen Košutnjak ( full renoviran, blizu, sve naj).

Promena sredine, pejzaž i duh letnje avanture je ono što priznajem kao vredno u vezi morenceta. Ostao je shitbull

Нису се сви родили као бабе па да им је главни провод књавање на пешкиру.
 
Došli su da odmaraju a ne da plivaju. Koga pa zabole za to...da mi je do plivanja išao bih na zatvoreni bazen Košutnjak ( full renoviran, blizu, sve naj).

Promena sredine, pejzaž i duh letnje avanture je ono što priznajem kao vredno u vezi morenceta. Ostao je shitbull

Letnja avantura, pejzaz, kolaz? Si siguran da je to?

Da im je do odmora krevet je udobniji od kamena na plazi.
 

Back
Top