Sta bi ste izabrale?

Muahahaha, al ce profitiras od izdavanja lokala u Srbiji

:zcepanje: jeli a kome ih izdas u srb, jel ovima sto na tri meseca zatvaraju jer propadnu :lol:

joj sto volim vas naivce

vidi sinak mi smo prosle godine ponudili srbiji pare za biznis, ne ovolike iz teme, srbija se zezala sa zakonima i rekla ne moze sad aj posle...ja se sa neozbinima ne upustam u biznis....posle kod mene nema....
tako da te price ja da imam pare ja bih ovo ono u srb, meni ne mozes da prodajes....ti slobodno plivaj u svom camcu optimizma i romanticnih dusa....ja cu sa realnog kopna da ti masem :aha:
sreca tvoja pa ne znas koliko je 200 000 mala para

Alo vas dvoje jeste vi neki iz porodice Karadasijan ili Tramp ili Eklston ili Berluskoni ili Miskovic ( :lol: )pa mi se tu sad gadjate nekim milionima ovo-ono.U Srbiji je 200.000 dobra para i tacka!
Da,tri lokala i (dobra lokala) i izdas ih i uzimas za njih mesecno 1500 do 2000 eura.U SRBIJI JE TO PA-RA!I padne ti sa neba,neko ti pokloni,ej.Mislim znam da u belom svetu ljudi brisu bulju sa novcanicama od 500 eura ali ja sam bio vise orijentisan na nase podneblje.Sad ako necete,nemorate :rtfm:
 
Pa imam (2 pretoceno u nekretnine), ali imam i godine da "imam". :lol:

Ja sam od onih tipova ljudi sto ne mogu da funkcionisu ni na jednom polju, ako ih ne pokrecu dobre vibracije iznutra. Bez pozitivnih emocija jednostavno bih se razlila u bezlicnu fleku. :(
1. jeste no.1! :heart:

Dozvolite mi da vam se udvaram :dzentlmen:

Evo kako moze da se objedini svo troje.Samo treba ici pravim redom.

- - - - - - - - - -

ma daj ti 4 mil i ne tupi :lol:

Dobro,kad si bas navalila. :roll: Samo da skoknem do Kipra da pokupim nesto.

- - - - - - - - - -

:lol:
 
Znaš li ti koliko srodniš duša može da se nabavi za sumu pod rednim brojem 2?
Šta bi ti izabrao?

Dobro se neko setio i mene da pita!!! :super:
Prvo ovo,moze da se kupi partner,ljubavnica,devojka,zena...ali ono sto sam ja mislio pod tim "srodna dusa" nisam mislio na one sto se kupuju novcem nego ono bas,bas srodna dusa.Partner za forevr end evr.

Pa vidis ja bih mozda izabrao pod 1.Trudim se,kao sto se da videti po mojim odgovorima na temi,da dam argumente i protiv argumente za sva tri odgovora.Ali bih verovatno stvarno izabrao pod 1.Verovatno bih se posle toga mozda i pokajao ali sa ovom,trenutnom pamecu - pod 1!
 
Svako bi izabrao ono što nema i čega je gladan.
Ovi što su našli srodnu dušu olako shvataju tu privilegiju pa bi se prvo zalepili za novac,
Ovi što imaju dovoljno novca a nemaju s kim da ga troše hteli bi srodnu dušu za sve pare ovog sveta
Posao iz snova ne postoji. Sve što se zove posao je obaveza a obaveza nije dobro zezanje.
Eto
 
Auuu...nisam znao da ima i bajka o Pepeljuzi i Snezani.Jel to neka "moderna bajka" if ju nou vot aj min? :per:
Ali ne mora da bude taj fazon nego nesto sto tebi odgovara.Mora da ima neki tip devojke koja bi ti bas onako legla.Zato i jeste srodna dusa ali dobro,ako neces...Znaci ipak kesh.

Ne mislim nista pervy, vec na taj fazon happily ever after i soulmate. Kesh, kesh..., te koje odgovaraju se lako nalaze.:)
 
Svako bi izabrao ono što nema i čega je gladan.
Ovi što su našli srodnu dušu olako shvataju tu privilegiju pa bi se prvo zalepili za novac,
Ovi što imaju dovoljno novca a nemaju s kim da ga troše hteli bi srodnu dušu za sve pare ovog sveta
Posao iz snova ne postoji. Sve što se zove posao je obaveza a obaveza nije dobro zezanje.
Eto

A znas kako kazu - nadji posao koji volis i neces morati da radis do kraja zivota :) Inace za ostalo se slazem.
Nego ne rece ti sta bi izabrala? :think:

- - - - - - - - - -

Ne mislim nista pervy, vec na taj fazon happily ever after i soulmate. Kesh, kesh..., te koje odgovaraju se lako nalaze.:)

Ma ovo gore
Auuu...nisam znao da ima i bajka o Pepeljuzi i Snezani.Jel to neka "moderna bajka" if ju nou vot aj min?
sam napisao jer si ti stavio da ne verujes u romantiku tipa Romeo i Julija,Pepeljuga i Snezana...Ma nista,samo moj pokusaj humora koji je prosao nezapazeno. :(
Opet,te sto dolaze na kesh nisu srodna dusa,to je nesto drugo.I ja se slazem da ces tim putem najlakse naci partnerku ali srodnu dusu ne.

- - - - - - - - - -

Нешто не верујем у те послове из снова.

Imas li ti neki posao iz snova?
 
A znas kako kazu - nadji posao koji volis i neces morati da radis do kraja zivota :) Inace za ostalo se slazem.
Nego ne rece ti sta bi izabrala? :think:

- - - - - - - - - -



Ma ovo gore sam napisao jer si ti stavio da ne verujes u romantiku tipa Romeo i Julija,Pepeljuga i Snezana...Ma nista,samo moj pokusaj humora koji je prosao nezapazeno. :(
Opet,te sto dolaze na kesh nisu srodna dusa,to je nesto drugo.I ja se slazem da ces tim putem najlakse naci partnerku ali srodnu dusu ne.




Imam posao koji nije iz snova ali je blizu, i srodnu dušu
Nije mi ostalo mnogo opcija Ja bi se mašila za cifru. :lol:
 
Broj jedan definitivno. Samo srodna dusa,sve drugo moze da bude kako svima tako i meni ali bez toga se osecam prazno.

Mada je perfect dobro rekla da svako to gleda iz svoje perspektive odosno onoga sta mu fali. Ako do neke stavke lako dolazi i ne ceni je previse.
 
Svako bi izabrao ono što nema i čega je gladan.
Ovi što su našli srodnu dušu olako shvataju tu privilegiju pa bi se prvo zalepili za novac,
Ovi što imaju dovoljno novca a nemaju s kim da ga troše hteli bi srodnu dušu za sve pare ovog sveta
Posao iz snova ne postoji. Sve što se zove posao je obaveza a obaveza nije dobro zezanje.
Eto
Moram, opet iz iskustva, da kazem da postoji "posao iz snova" zapravo ja sam ih imala vise, u sopstvenoj reziji, naravno. Kad je jedan prestajao da bude "san" prelazilo se na drugi, na treci...I naravno da isti ti poslovi za mnoge druge i nisu bili neki, ali nama su odgovarali savrseno. Radilo se 9 meseci, pa tri skitalo, sve tako dok cerka nije krenula u skolu. Onda sam kukala sto nemam ni babu ni dedu da mi bar ponekad cuvaju dete. :lol:
p.s. posao iz snova, za mene je onaj posao gde sama sebi odredim sta, kako, kad...uopste pod tim ne podrazumevam basnoslovnu platu.
 
Ja radim ono sto mnogo volim. Meni je to posao iz snova.

That's the spirit!

Imam posao koji nije iz snova ali je blizu, i srodnu dušu
Nije mi ostalo mnogo opcija Ja bi se mašila za cifru. :lol:

Tacno sam znao! Pa dobro,sad,ako imas sve ostalo.
OVDE BRE SAMO JA NEMAM NISTA OD PONUDJENOG!!! :dash::dash::dash:

Broj jedan definitivno. Samo srodna dusa,sve drugo moze da bude kako svima tako i meni ali bez toga se osecam prazno.

Mada je perfect dobro rekla da svako to gleda iz svoje perspektive odosno onoga sta mu fali. Ako do neke stavke lako dolazi i ne ceni je previse.

Pa da.Ali vidis meni fali svo troje.Pa bih opet mogao da izaberem jedno.Nekako mi se cini da je lakse doci i do para i do posla iz snova nego do srodne duse.

- - - - - - - - - -

Procena mekoće posteljine u najelitnijim svetskim hotelima bi bio moj posao iz snova, ali to mesto je čini mi se zauzeto! :)




Gde si Višnjice, nisam te dugo videla na forumu? ljubim, :)

Poslovna pratnja??? :eek:

Ljubim i ja.
 
That's the spirit!



Tacno sam znao! Pa dobro,sad,ako imas sve ostalo.
OVDE BRE SAMO JA NEMAM NISTA OD PONUDJENOG!!! :dash::dash::dash:



Pa da.Ali vidis meni fali svo troje.Pa bih opet mogao da izaberem jedno.Nekako mi se cini da je lakse doci i do para i do posla iz snova nego do srodne duse.

Duso, pa ne lupaj glavu, nema ti pomoci od toga. Baci se na trazenje onoga sto zelis. Srodna dusa, je l tako? :mazi:
 

Back
Top