treba li srbiji nova vojska

Prsut i slaninu,crnog luka i sira,kajmaka i ajvara.
Doduse sve to vi i jedete,samo krisom, da se ne zna.A volite i da popijete koju domacu.Eeee, pa nije krv voda,jel da poturice?
Ajde reci da bi ste nesto uradili da vam nije bilo NATO-a.
 
ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА!!!


flag_serbia.gif
 
fosilvaso:
jaka fora, nekoliko 'iljada slabo naoružanih vojnika RSK protiv 150000 vojnika HV-a, plus još 'balije' sa leđa.....
pa sto ste se htjeli jebavati kad nijeste mogli izdrzati..i nemoj 'odje lagati,samo je u bivsoj tkz rsk bilo dvije stotine tenkova..znam veoma dobro..slabo naoruzani a jes' vidjo one slike vojne tehnike koju su predali ustasama...kome ti lazes i maslas ovdje..
 
vispak:
pa sto ste se htjeli jebavati kad nijeste mogli izdrzati..i nemoj 'odje lagati,samo je u bivsoj tkz rsk bilo dvije stotine tenkova..znam veoma dobro..slabo naoruzani a jes' vidjo one slike vojne tehnike koju su predali ustasama...kome ti lazes i maslas ovdje..

Izdržali bi da nas Crni Sloba nije izdao/prodao..Osim toga: 200 tenkova rasporedi na granicu od 1000 kilometara: jel' to na svakih 5 km po jedan tenk....koja velesila i silna armija..hehe...
 
Ma kakvi Hrvati i kakve poturice,5 godina smo drzali Krajinu i Srpsku,nista nam nisu mogli.A onda kad im je pomogao NATO,i jos uz izdaju Slobe,pa im je lako da se sad kite tudjim perjem.
A rado ide Srbin u vojnike,sve bi ja ove sto sluze civilno u komunalne sluzbe ili motiku u sake,pa sve da prsti.
 
vuk80:
Ma kakvi Hrvati i kakve poturice,5 godina smo drzali Krajinu i Srpsku,nista nam nisu mogli.A onda kad im je pomogao NATO,i jos uz izdaju Slobe,pa im je lako da se sad kite tudjim perjem.
A rado ide Srbin u vojnike,sve bi ja ove sto sluze civilno u komunalne sluzbe ili motiku u sake,pa sve da prsti.
je,je.....nije bas pet godina..kakish.ali kad smo se mi Bosnjaci i ustase docepale naoruzanja,lijepo je bilo gledati baba Joku kako narice.....ajoooooooooooo,moj milane sta bi od tebe....ajooooooj..ko ce meni sad noge dizati...ajoooooooooooooooj...etc
 
panther:
Sva sreca pa se takvi mentoli ne pitaju, bar ne vise.

Ti mora da si neki mali demokrata,onako sveze pecen tek izasao iz rerne,i sigurno radis za neku NEvladinu organizaciju,ili bi voleo da radis.
Bio ja mentol ili ne,Bogu hvala ,pa ima jos dosta ovakvih kao ja,inace bi nam ova jadna i napacena Srbija otisla u majcinu.
Ja odzluzih vojsku,i nista mi ne fali,sta bi i tebi falilo.Naucices neke stvari,naucices da se snadjes u nekim situacijama,znaces sta da radis kad dodje do sranja,a bice sranja,nista nije ovde gotovo i reseno,ne sto ja tako prizeljkujem,nego zato sto je to tako.Balkan je ovo,ako si zaboravio gde zivis.
A za ono mentol,imas od mene motiku ,a i budak,pa sve da prsti.
 

Back
Top