ex ljubav

da li vidjate bivše ljubavi?šta mislite,da li je moguće ostati prijatelj posle neke lj.veze?da li vas vuče da se sa njim/njom prisetite starih dana?

Nemam razloga da od nekog bivseg pravim novopecenog prijatelja. Prijatelje vec imam, to mi je dovoljno, nisu nikli iz ljubavnih veza.
Nisam za varijantu da sa nekim bivšim evociram uspomene, ispijam kafe, da se ispomažemo u bilo kakvom smisu, itd...
Ako može kulturiška i civilizovano pozdrav, to je ok. Eventualno neka rečenica pri susretu (može i ne mora), što isključuje sms dopisivanja i slično.
Msm da je valjalo, trajalo bi.
Nekako mi je snažna ta reč prijatelj. Možda neki kvazi drug kao jedan, a tu opet nema stalnog kontakta i nije neophodno.
Uglavnom ne gradim neprijateljstva sa bivšima (ako ne mora :lol: jedan primer pokazuje suprotno), a ne gradim ni prijateljstva.
 
Ne. Sve moje veze su bile pogresne investicije sa pogresnim osobama. Nikad nismo bili prijatelji, tako da nema potrebe da bilo sta odrzavamo.
Imao sam mogucnost da obnovim (one su inicirale kontakt) ali nisam zeleo.
 
Viđam se sa par njih sa kojima se i završilo tako što smo se ohladili, bez neke drame
I o svemu pričamo, iskreno, ali nema tendencije ka obnavljanju tih odnosa, i drago mi je zbog toga
A ima i nekih sa kojima bih mogla da pričam o raznim stvarima, ali bi mi bilo odbojno da razgovaramo o tome s kim se sad viđamo

sve u svemu, nije nemoguće održati ok odnos, kad se smire strasti
 

Back
Top