Da li je homoseksualnost kod muskaraca rijetka?

bez.duha

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
206
KAKO ZNAM DA NIJE RIJETKA POJAVA, GDJE SAM TO BIO I STO SAM VIDIO?
GDJE SAM BIO?
Bio sam u velikim krugovima gdje se sastaju muskarci da puse drogu, piju bodu ili smrcu drogu... Bo i nije niko. Od narkomana se ne bode ni 1%, ja sam se bo, i ne znam nikoga drugog da je to radio, osim u sali bez limuntusa, sto nema efekta, jer heroin ne moze da se rastrvori kad se ne stavi limuntus, osim ako je posebna vrsta molekula koja je skupa i kod nas je nema u ulicnoj prodaji nego na posebnim mjestima, probao sam taj molekul odlican je.
Bio sam u vozovima...
Bio sam na koncertima...
Bio sam u diskotekama, kaficima, klubovima, svuda....
Bio sam zatvaran na mjestima kao zatvori, ali nisu to bili zatvori. Ja sam zatvoren od strane drzave zbog pricanja o drzavnoj tajni nekoj. Tu su bili ljudi i normalni i nenormlalni. Vezivali su nas za neposlusnost, itd.. Tu sam primijetio ono sto sam mogo jer sam tu bio 4 puta, pa sam sreo tu oko 1000 ljudi, jer su neki i dolazili.
I STO SAM VIDIO?
Vidio sam da najveci protivnici verbalni na djelu ne samo da nisu protivnici nego pricaju viceve sadrzaja "crnogorac dok turcin njegovu zenu drzi njega za mu.**" i oblace se u LGBT boje, onda sam vidio da buduci svestenici dr.kaju na tim mjestima gdje su zatvori u sobama pred svima, onda sam vidio da mi jedan rodjak kaze "sto ce ti zene, bolje da sjedis sa nama, zene budu i odu", odna sam vidio da toboz kako bi drzali zajedno vino da ga sto prije prinesu ustima kad zatrebe se brat moj i taj rodjak pribijaju jedan uz drugog, odna sam vidio kako se covjek pravi da mi se udvara, kaze da se pravi, a stvarno udvara se ne pravi se, onda sam vidio da mi se salju slike penisa od ljudi nekih kad su zbog askeze mislisli da sam homoseksualan, onda sam vidio da profesori vole isto kao i "obicni seljaci" da pricaju o tome koliki je kome sa ucenicima, pa umjesto da spopadaju neku lijepu ucenicu da sam njom raspravljaju o teorijama seksualnosti ili percepcije ili filozofiji o drugim neutralnim po pitanju seksa temama, muski profesori uzimaju da o tome pricaju sa mnom, sto da sad mogui da promijenim bi reko: dje me nadje pored ovoliko pi.ckica da samnom raspravljas o teoriji koju je Dekart imao....
Neizostavne price koliko ko ima velik ali ne da bi to reko, nego kao da bi znao da li ima cura njegova pravo sto ga je prevarila...
I sl budalastine...
I za preko 20% muskaraca koje poznajem ili sam vidio na televiziji ili su mi nekad bili drugivi a da nisam o njima to znao, a necu reci koliko posto, mozda je i 50%, kao strucnjak za dubinsku psihologiju iznosim tvrdnu: homoseksualci su.
Sto se tice biskeusalnosti kod zena, prisutna je samo kod jako inteligentnih zena, i kod jako glupih, i inteligentnu mozes da nagovoris da pred osoba vise tvoju zenu ili djevojku zadovoljava ali to ona radi iz stila a ne iz prave biseksualnosti... I obicno su te zenske mnogo lijepe pa nisu ni glup da ne bi znale da lijepo na lijepo ide, i da lijep prizor jeste vidjeti njihove lijepe glave glave i usne na naravno lijepim medjunozjima drugih zena... A kod muskaraca je biseskualnost bolesna... Stojim iza svega sto radim i pricam, i ovu temu otvaram da bi zene bile na oprezu i poznale da li im je decko biseksualan... Prva odlika: pivo. Ako vidite da vise voli pivo nego ostali alkohol... vjerovatnoca da nije homoseksualan je 50% samo, tvrdim to imenom, i tvrdim da je mozda i veca nego sam namjerno smanjio. Druga odlika: kladionica, Treca odlika: ako uzima drogu, trava i kokain, a ostalo nece, nece nikakvu "moju izmisljotinu" ili "moj ekstrakt" ili "moj caj", kad ih nudis LSA nece, kad nudis kodein nece, nece midazolam, koaksil, sedativne antihistamine, venski lorazepam, nece opijum, nece pregabalin, DXM, i nece tioridazin i bupropion, nece na venu nista itd. Cetrvrta odlika: slusaju haus ili 90te ili tehno ili folk mijesan sa tehnom, ili pjesme tipa "će će će će - će će re re će - će će - će će - će će re re će - će - će - će" (ne znam naziv) - sto govori koji su im nivoi inteligencije unisteni, a koji mali preostali.
 
Poslednja izmena:
To ne može bit normalno, nikako. Pored takve ženske lepote, on se žvalja sa muškarcima. Fuj, sve na prevaspitavanje!
slazem se da je svaki dio zenskog tijela i glave stvoren da bude prijatan za seks ali i umjetnicki lijep istovremeno... i da mnoge zene i ne znaju pa su u vezi toga da li treba brijati medjunoge pravile pogresne izbore :P
 
Ajd kupite mu limontus....

Gejeva ima realizovanih i nerealizovanih..
Ako gledamo i ove nerealizovane, gejeva ima od 10% do 15% u trenutnom srpskom drustvu...
Ako gledamo lezbose, ima ih daleko vise, od 30% do 50%....

Procenti su manje ispoljeni u unutrasnjosti, ali nisu puno manji...
Kupi ga sebi mali, imam ja limuntus i sve, a pusti ti to treba li meni nesto da se kupi >ovdje ide rijec zabranjena pravilnikom>
 
slazem se da je svaki dio zenskog tijela i glave stvoren da bude prijatan za seks ali i umjetnicki lijep istovremeno... i da mnoge zene i ne znaju pa su u vezi toga da li treba brijati medjunoge pravile pogresne izbore :P

haahahahaha :D

- - - - - - - - - -

Jezik mi staroasirski,
pismo mi klinasto,
a razredni mi Nabukodonosor !

Pusti ga bre. Kad završi 7. razred, naučiće šta si napisao :)
 

Back
Top