posljednja osoba na Zemlji

Daj nemoj zahebavat . To je najkompatibilnije biće koje postoji .
Razumijem ja vašu sujetu ali bi ona prestala da postoji baš u tim uslovima .
Postoji jedna serija na Diskaveriju . Zove se " goli i uplašeni "
Muškarca i ženu ( dobrovoljce ) dovedu u džunglu potpuno gole i bez ičega
i ostave jedno vrijeme da prežive zajedno . Učestvuju osobe koje su se prvi puta vidjele
u životu ( neki su kompatibilni a neki nisu ) . Prije toga su postavljene kamere svuda u
okolini . Pogledajte , možda ćete promijeniti neke svoje stavove .

Gledala, nekoliko puta... Prsnu oboje... Retko kada se cuju kada se emisija zavrsi...

Losi uslovi izvuku ono najgore iz coveka, ne najbolje... Tada svako samo svoje doope gleda i spasava zivu glavu.... U takvim uslovima i nesto na sta inece ne bi obracao paznju kod te osobe ti bode oci...
 
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:
covecanstvo moze slobodno da nestane sto se mene tice, zasluzili smo to i ne bih imala trunku grize savesti da svesno ne ucinim nista po pitanju nestanka :manikir:
 
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:

ako je dobar frajer..pristala bih..ako smo vec poslednji i jedini, da nam bude zabavno...ali ne bih to radi produzetka vrste....cak sta vise..neka smo poslednji!!
:)
 
oce neki pametnjakovic sto bi da produzava vrstu da mi odgonetne sta ce kad isprdi decu da radi posle

sta dalje....ocete se reprodukovati za trinest god sa sinom i cerkom....ili njih dvoje medjusobno a vi da im namestite bracnu sobu

jel neko svestan bre sta pise il vam je samo kresanje na pameti
:bljuc:
 
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:

pravim se blesav
 
ljudi, nemojte se lagati
da imate izbor suzen na 1, da druge ljude mozete da vidite samo na nekadasnjim fotografijama, i da sem nje/njega mozete da ko-egzistirate iskljucivo sa zivotinjama, biljkama ili sta je vec ostalo na zemlji, da vidite kako bi je/ga naskocili u roku od 6 meseci
pa, ebali bi ste i metalni kontejner nakon par gopdina apstinencije, a ne drugog zivog coveka, koji eto samo malo "nije vas tip" :roll:
 
zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:

Nisam entuzijasta, a nisam ni megaloman, pa da sebe vidim u ulozi obnovitelja i mnogo sitnijih tvari nego što je čitav ljudski rod.
A što se tiče ovog nekompatibilnog mučenika koji je osuđen na mene i ja na njega, uf, pa ne znam, ćerala bih do poslednjih granica samozadovoljstva..a posle, ko zna.. :sad2:
 
zato sto ti je tesko da iskoracis i zivota koji volis
al ne moras zapravo
posto tema i ne mora biti o tome
zamisli da si prisljena, visi interesi su u pitanju, raditi nesto s nekim koga bas, bas ne podnosis...
nek bude posao recimo...
Ako je posao, onda ne mere.
Ako je u pitanju opstanak ljudske vrste, žrtvovaću se.
Ja sam uvek bila za mir, ljubav i prosperitet u svetu. :heart:
 
ljudi, nemojte se lagati
da imate izbor suzen na 1, da druge ljude mozete da vidite samo na nekadasnjim fotografijama, i da sem nje/njega mozete da ko-egzistirate iskljucivo sa zivotinjama, biljkama ili sta je vec ostalo na zemlji, da vidite kako bi je/ga naskocili u roku od 6 meseci
pa, ebali bi ste i metalni kontejner nakon par gopdina apstinencije, a ne drugog zivog coveka, koji eto samo malo "nije vas tip" :roll:

ceo dan razlisljam o ovome
meni mora da slabi libido kad ne mogu da zamislim da se kresem sa nekim samo zato sto nema nikog drugog na vidiku ni u najavi :(
 
eo, bas gledam prvu epizodu neke serije ciji naslov obecava...i prvih 10 min isto obecava
zove se - the last man on earth
sve u svemu lik je ostao sam na Zemlji...dvije godine kasnije vise nije bilo zabavno
i taman kad je odlucio da se ubije naidje na...posljednju zenu na zemlji
ali - avaj, ona ne samo da nije njegov tip fizicki vec je i mene vec iznervirala...na 2/3 epizode :mrgreen:

zamislite - posljednji ste ljudi na zemlji i zaglavite s nekim ko vas nervira za sve pare
sta cinite?
jel ipak obnovite ljudski rod kako znate i umijete ili jednostavno posaljete sve odakle je doslo...?
sta je za vas granica koju jednostavno ne mozete prijeci kad je...nekompatibilnost u pitanju? :lol:
Zrtvovao bih se, bez zadrske... Sluzimo radnom narodu!
 
ceo dan razlisljam o ovome
meni mora da slabi libido kad ne mogu da zamislim da se kresem sa nekim samo zato sto nema nikog drugog na vidiku ni u najavi :(

to je zato sto to ne mozemo ni da zamislimo..tu situaciju i to kako bi se osecali sami na zemlji..i onda...bup! eto jos jednog stvorenja, suprotnog pola...ma, sve da bi mu nasla mane nakon nekog vremena :lol:..to je bre isto kad niis gladan i kad jesi...da vidis kako ces da jedes i ono sto nikada ne bi, kada nema drugog...ljudi su bre jeli zemlju tokom rata, koliko su bili gladni
 
to je zato sto to ne mozemo ni da zamislimo..tu situaciju i to kako bi se osecali sami na zemlji..i onda...bup! eto jos jednog stvorenja, suprotnog pola...ma, sve da bi mu nasla mane nakon nekog vremena :lol:..to je bre isto kad niis gladan i kad jesi...da vidis kako ces da jedes i ono sto nikada ne bi, kada nema drugog...ljudi su bre jeli zemlju tokom rata, koliko su bili gladni

I koru s´drveca i jos svasta nesto.
Danas vise bacim nego sto pojedemo od kupljenog...bar je tako ovde kod mene. Uzas.
 
I koru s´drveca i jos svasta nesto.
Danas vise bacim nego sto pojedemo od kupljenog...bar je tako ovde kod mene. Uzas.

isto...place mi se kad viidm koliko hrane bacam..i sve s etrudim da to nekako eliminisem, al ne uspevam
u psolednje vreme mi se sve nekako zalome knjige koje citam da se radnja desava u vreme drugog svetskog rata...ljudi moji, pa mi smo skroz zaboravili koja je to strahota bila :(
ti uzasi, ta mucenja i ta GLAD-to mi danas ne mozemo ni da pojmimo
 

Back
Top