Због чега сте на Крсти?

Pročitaću sve kasnije, obećavam. 🙂 Registrovala sam se davno, davno. Napisala malo postova i nekako se nisam uklopila u društvo i otišla sam.

Vratila sam se i više ne mrdam odavde.

Dopada mi se što postoji sloboda govora. Dopadaju mi se postovi nekih forumaša. Ukratko, sve mi se dopada i zato sam ovde.
Направила си себи пријатно окружење, чему сваки човек тежи и у рл...

Podforum Politika je pun pacijenata, trolova i raznih botova sa agednama, zato je toksičan. To nije slučaj sa drugim podforumima na Krsti, na njima su forumaši normalniji/pristojniji i duskusije su prijatnije.
postoje razne vrste pacijenata. mentalna bolest je cesto mnogo teza ako nije na prvi mah prepoznatljiva.

iz velikog iskustva ako vec treba generalizacije, sto se covek upinje da bude za okolinu finiji i pristojniji veca je sansa da je idiot i bolesnik koji po difoltu nalazi samo sebi slicne "fine" idiote.

mogu i na pokaznim primerima sa citiranim nikovima sa svih podforuma, ali me mrzi da ne bi bilo da ja uvek prvi pustam krv :lol:

napr. jedan takav idiot me je vec ovde na temi nicim prozvan cerekajuci se ko mandril, pomenuo ni sam ne znam kojim povodom da eto opet ponovo jasem. a njega siroma jase svako na bilo kojoj temi gde se upre da pokaze kako je fin, pa kad popizdi jer mu je iq na nivou amebe, onda psuje i fine zene na najprostackiji nacin kako to rade taki "pristojni".

to su ti "fini" sa ovog foruma. :rotf:

Poslednja izmena:
Направила си себи пријатно окружење, чему сваки човек тежи и у рл...
forumi ne postoje i nisu napravljeni da bi neka sektaska grupica pravila sobu za svoj privatni chet, vec da bi se konfrontirala razlicita misljenja i stavovi.

ako nekom treba okruzenje za druzenje, ima pricaonica krstarice pa lepo nadjes sobu sa sebi slicnima i tamo pricate o zajednickim temama. na forumu mora da vrca od diskusija a ne od slanja srdaca i dobrojutrisanja :rotf:

ni to ne znate, a moderatori ste.

Poslednja izmena:
i forum ne propada preko noci, barem veliki forum. propada godinama ako se pametno ne zaliva, vec se sve radi sa suprotnom svrhom njegovog postojanja.

ko i kako kadrira, ko i kako vodi politiku, ko je i kakav bos gazda ili vec sta, on o tome odlucuje. kao u restoranu. ako je vlasniku restorana stalo do prometa, stalo da dobije miselinovu zvezdicu, stalo do glasa koji ce da se siri kako je njegov restoran vrh mesto gde se dobro jede, taj sigurno nece raditi sve suprotno. sigurno nece dopustiti da sa gostima sede svi zaposleni i za svojim stolom opanjkavaju goste a kada neko od gostiju kaze pa bre to nije red, to se ne radi, onda krene izbacivanje gostiju iz restorana samo da bi zaposleni imali svoj "mir" i svoje mesto za "druzenje" :lol:

to je komunisticka doktrina kad drzvanu firmu preuzme buranija koja se osili i postaje sama sebi cilj. ali to je deja vu na ovom mestu godinama unazad.

dodje gost sedne i ceka da mu neko donese jelovnik a skoro svi zaposleni od kelnera, kuvara i cistacice sede za stolovima i drve ne obracajuci paznju na gosta. kafana prazna ko rupa, u cosku sedi neki pijanac, jedan koji cita naglas naslove iz novina i neki koji prica sam sa sobom :lol: a zaposlenih triput vise no gostiju. gost videvsi da nema leba da bude usluzen, kaze nako za sebe, ebes ti ovu kafanu i u trenu svi zaposleni ko po komandi se okrenu prema njemu i kazu, jel te ko zvao da dodjes da nam narusavas nas mir, ajde sad izadji lepo da te mi ne bi izbacivali... poznato? :lol:

kada neko napravi restoran sigurno nece ko dileja sedeti i cekati da mu gosti padaju sa neba. zato pozove svoje prijatelje i oni stvaraju vestacku guzvu da bi svako sa strane ko prolazi rekao vidi kolko ljudi ima, ovde se sigurno dobro jede, pa i on udje. tako je bilo i na forumu na njegovim prapocetku sa simuliranjem diskusija da se ljudi uvuku u neku pricu i pokazali svoja interesovanja.

a danas, samo opskurni zaposlenici kojima ko sojicu nije nista jasno zasto se nesto desava pa se sve nesto iscudjavaju, pa kako ovo, pa zasto ono..... i namazu svakog gownima ko im saspe istinu u lice na to njino licemerje, ili ako ne uspeju u nameri jer se gost ne da, onda najveci rmpalija medju njima ga izbaci. apsurd te metafore je da su ovde najvece rmpalije zenskog roda :lol:

reko davno ne jednom sredoju il tabu sta ce biti od foruma kada ga napravi kafanom, a on se smejao. eto mu ga sad, nek vadi trnje iz one stvari sa temicama koje otvara ko sumanut :hahaha:

U ono vreme na poslu (2004) nismo imali pristup mnogim sajtovima, za divno cudo Krstarica nije bila pod sankcijama :D i tako iz dosade dosla i ostala.
Ako bas jednom ne svratim u toku dana nisam ziva haha salim se
Upoznala sam neke divne ljude ovde i ta prijateljstva bas dugo traju. Ima dana kad se bas dobro ismejem/o i sa tom dozom smeha zapocnem dan.
Eto, to me drzi

Тако је. Као кад кукамо на Пинк, а држимо даљински у руци.

Па није тако. На Пинку нема двосмерне комуникације. Овде је привидно имаш.

Кенселовање од ДругоСрбијанера је упаковано у лажну двосмерну комуникацију.

То се зове Медијска политика .

Back