Nisam stroga, jer ispadnem smesna

BDSM... dominacija... :zper:

:lol:

bicuje-1.gif



evo mi ga tatica na ngch
hitler-ljutko-1.gif


- - - - - - - - - -

znas ko mi ***** hitler role play najcesce
aska
taj stvor ne ebe zivu silu :lol:
kad se razderem svi vataju tutanj i dvonozni i cetvoronozni stvorovi, ali aski ako se razderem za nesto samo me pogleda u fazonu "what? you were saying? :manikir:"
:zcepanje:
 
bicuje-1.gif



evo mi ga tatica na ngch
hitler-ljutko-1.gif


- - - - - - - - - -

znas ko mi ***** hitler role play najcesce
aska
taj stvor ne ebe zivu silu :lol:
kad se razderem svi vataju tutanj i dvonozni i cetvoronozni stvorovi, ali aski ako se razderem za nesto samo me pogleda u fazonu "what? you were saying? :manikir:"
:zcepanje:

:lol: Kapira te, ne boji te se, ono u sebi misli "mani se Metlo tih germanskih fazona, daj da se vecera"... :lol:
 

Ljudima jos i nekako da se odglumi strogoca, ali zvercicama tesko. :D Pricala je jedna prijateljica da su imali malog jazavicara, stalno im je bezao iz avlije i furao po ulicama kad god hoce, dok joj se suprug nije setio da ojaca ogradu, ker je lezao kraj njega i gledao kako covek stavlja dodatke na ogradu, slusao ga kako besni i objasnjava mu i preti da vise nece uspeti da izadje, sve onako naslonjen na prednje sapice, u fazonu "aha" smajlija. I naravno vec sutra su ga videli kako opet strapacira po ulici. :lol:
 
Ljudima jos i nekako da se odglumi strogoca, ali zvercicama tesko. :D Pricala je jedna prijateljica da su imali malog jazavicara, stalno im je bezao iz avlije i furao po ulicama kad god hoce, dok joj se suprug nije setio da ojaca ogradu, ker je lezao kraj njega i gledao kako covek stavlja dodatke na ogradu, slusao ga kako besni i objasnjava mu i preti da vise nece uspeti da izadje, sve onako naslonjen na prednje sapice, u fazonu "aha" smajlija. I naravno vec sutra su ga videli kako opet strapacira po ulici. :lol:

djavoli
:lol:
 
Nikako.
Strogoca i autoritet su mi ispod nule.Kada se nekad iznerviram (jako retko) pa pocnem da histerisem i budem bas ozbiljan svi su u fazonu - Ih,al' si opasan :hahaha:
Mislim da bih bio strog otac,recimo.Ali sam isto tako siguran da me ni deca ne bi fermala 1%.Valjda imam tako neki bezopasan i pitom vajb.

Ja kad bas bas pobesnim faca mi se deformise i tad se svi saseru. Cak i ljudi koji me dobro znaju. Doduse i sebe zadivim koliko ruzna budem tad. Tako da sumnjam da to ima veze sa strogocom.
 

Back
Top