Ajde, molim vas, zene, objasnite mi fenomen...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Samo ne kontam ...zamisli ovu paralelu...e, pruza ona njemu oral...on svrsava...obozava nju i svrsava ili zamislja kako ce to ispricati drugarima i svrsava...?

Strasno!

Boze, hvala ti sto nisam par godina kasnije rodjena...morala bih da se nosim sa ovim mladim tvrdoglavim tinejdzerima koji, sto je najgore, misle da su frajeri i muskarcine!
 
Da li mi se chinilo da se ovde radi o dilemi sex ili oralni? Ili, da li oralni sa tipom kojeg prvi put vidish.
Tj. pitam se koliko je ona uzivala u tome shto je to njemu radila, pa da nije mogla da se obuzda tj. kome je to morala da se dokaze kao extra fensi turbo riba i na koga se to ugledala u tim godinama, a klinac je posmatra kao komad mesa, sa par rupa, ribolovachku prichu za shire drushtvo...a nije morao ni da joj plati.Naravno nju bash briga za to i on je komad mesa bez mozga, a ona moderna riba...Da li je otishla kuci zadovoljna sobom ili je tako obezbedila da je pozove opet. Jer je extra fensi turbo riba...
 
Gljiva zjalelovka:
Da li mi se chinilo da se ovde radi o dilemi sex ili oralni? Ili, da li oralni sa tipom kojeg prvi put vidish.
Tj. pitam se koliko je ona uzivala u tome shto je to njemu radila, pa da nije mogla da se obuzda tj. kome je to morala da se dokaze kao extra fensi turbo riba i na koga se to ugledala u tim godinama, a klinac je posmatra kao komad mesa, sa par rupa, ribolovachku prichu za shire drushtvo...a nije morao ni da joj plati.Naravno nju bash briga za to i on je komad mesa bez mozga, a ona moderna riba...Da li je otishla kuci zadovoljna sobom ili je tako obezbedila da je pozove opet. Jer je extra fensi turbo riba...

po tebi extra fensi turbo ribe iskljucivo upraznjavaju oralni seks!?
u koju ti grupu riba onda spadas?
 
RaDoSnA:
po tebi extra fensi turbo ribe iskljucivo upraznjavaju oralni seks!?
u koju ti grupu riba onda spadas?

U grupu riba koje ti kazu :PROCHITAJ MOJ POST PONOVO.
A ako treba da pojasnim ,izraz je zloupotrebljen kao primer da postoji grupa mladih devojaka ,koje nemaju jaku lichnost i identitet kao ti, pa su sklone imitiranju nechega shto joj se nudi svakodnevno, da ne nabrajam gde i kako i rade stvari koje ce im''pomoci'' da budu ''cool'', uopshte ne razmishljajuci da li je to dobro za nju samu,kao lichnost u razvoju. Ako ce ti biti lakse, samo reci i ispravicu post i izbrisati ''extra fensi turbo ribe'' i ubaciti neki drugi ako ce to spasiti svet od najezde kishnih glista sa rogovima. Ovu pojavu nisam izmislila ja vec ,psiholozi koji se bave time, a ja sam samo pridodala ovoj temici.
Nikada ne moze biti isto popushiti tipu na prvom sastanku sa 25 i vishe godina, nego sa 13-14-15. Da li cu ostati bez jednog bubrega shto sam ovo napisala?
 
Gljiva zjalelovka:
U grupu riba koje ti kazu :PROCHITAJ MOJ POST PONOVO.
A ako treba da pojasnim ,izraz je zloupotrebljen kao primer da postoji grupa mladih devojaka ,koje nemaju jaku lichnost i identitet kao ti ( divno sto si vidovita pa znas koliko ja imam godina, ha,ha )
, pa su sklone imitiranju nechega shto joj se nudi svakodnevno, da ne nabrajam gde i kako i rade stvari

Ti pratis mlade devojke po ulici, pa znas sta rade...ccccc

koje ce im''pomoci'' da budu ''cool'', uopshte ne razmishljajuci da li je to dobro za nju samu,kao lichnost u razvoju. Ako ce ti biti lakse, samo reci i ispravicu post i izbrisati ''extra fensi turbo ribe'' i ubaciti neki drugi ako ce to spasiti svet od najezde kishnih glista sa rogovima. Ovu pojavu nisam izmislila ja vec ,psiholozi koji se bave time, a ja sam samo pridodala ovoj temici.
Nikada ne moze biti isto popushiti tipu na prvom sastanku sa 25 i vishe godina, nego sa 13-14-15.

|To znas na osnovu licnog iskustva?
Ili jos bolje... prateci mlade generacije sta rade i citajuci knjigice si to sama shavatila...
ha,ha,ha....
Da li cu ostati bez jednog bubrega shto sam ovo napisala?



ha,ha,ha
 
RaDoSnA:

Joj,kako si mi zavalila, prosto padoh s stolice. Ostavila si me bez teksta i ja naprosto ne znam shta da ti odgovorim i vec mi suze idu, jer sam ispala glupa. Hvala ti sto si mi pomogla da se nadjem .
P.S.Na jednoj stvari sam zahvalna Bogu. STO NISAM MUSHKO PA NE MORAM DA SE ZENIM. Ajd u zdravlje i josh ti jednom hvala shto si me bacila u ochaj. Idem da uzmem zicu od gitare i da se besim
 
Aleksej_BASO:
Znaci ustanovili smo da devojke hoce da popuse i pre sexa, i to dok imaju menstruaciju, ali...
Ne vidim sta je strasno i cudno u "tome"?Nije to nikakav fenomen..to dokazuje da devojke nisu sebicne.Cula sam da ima likova TI MENI i ONDA CU JA TEBI,u suprotnom NO-NO!Srecom,pa nisam nailazila na "takve" sebicnjake.Niti me je iko prisiljavao da mu...ako zelim nesto da uradim,ja cu to uraditi a ne da gledam da li je on meni....ako nije necu ni ja njemu!Cista GLUPOST! :)
 
Ne znam da li je sponzorusa ali znam da joj psiha tako radi.
Ko zna kakav bi orgazam dozivela da u momentu seksa taj koji je s njom izvadi 500 eura onako ljubicaste, ja mislim da bi se oduzela od mozga svrsavajuci. Mada kad covek razmisli ima tu logike i meni kad bi neka dala nesto sigurno bi se vise potrudio i bolje bi svrsio zato sto imam dva uzitka zenu i poklon.
 

Back
Top