Pishete li neshto?

Znachi, kad sam bila 8. razred ja sam pisala neke kao pesme. :lol: Ne znam gde su sada, samo znam da su bile takvo sh*it. :lol: Neke nevidjene nebuloze... Nisam ja umetnik, poeta... Pisala sam kao klinka priche, bash dosta, sve ih sachuvala u jednom palmtopu, i sistem se srushio i svo otishlo dodjavola...
 
ja pishem svaki daaaaaaan.
razmeru likoravni delimo sa razmerom osnove kako bismo dobili razmeru crtezha, i koristimo se sa kolineacijom ravni i blaaaaaaabllablalalal

a inache, dal pishem?... pa ono. koga briga za njega pishem (:
 
Keeper:
ja pishem svaki daaaaaaan.
razmeru likoravni delimo sa razmerom osnove kako bismo dobili razmeru crtezha, i koristimo se sa kolineacijom ravni i blaaaaaaabllablalalal

a inache, dal pishem?... pa ono. koga briga za njega pishem (:

heh
svidjaju mi se tvoje pesme... ono sto sam procitala...
podseca me pomalo na mesavinu block out-a i ekv-a...
jako lepo
posebno eros i tanatos....
 
@ iluzionista: dame... ovaj, stariji imaju prednost (:

@ moonchica: a ono ako se tebi svidja, onda..... (:
meni se ne svidja neshto. smoreno je ko i ja. ma smaram.
i da, ne lichim ja na BO i EKV nego oni na mene, to je bitno ;p
 
Master_Chief:
mnogo sam losh u pisanju...sve bih mogao opisati u jednoj maksimalno dve rechenitze.

hehe Haiku... :lol: Nije ni to loše... Ponekad to zvuči i ok... Evo ti jedan vrlo poznat primer... Deluje malo smešno, ali efektivno...

Branko Miljković:
Ubi me prejaka reč.

To je cela pesma, verovao ili ne... ;)

P.S. Šta je to u tvom avataru? Tile. :lol: Ja mislio da ćeš da ubaciš Mečku... Izneverio si principe bratstva & jedinstva. :mrgreen:
 
@iluzionista: Ovaj avatar je nachin kako ja odajem poshtu drugu Titu...:D

P.S:Kad ovo Keeper vidi ima da me napadne...


P.SS:Ma ta pesma je super,kratko ali jasno...znash sta je chovek mislio,kratka analiza,a ne pesme koje mi sad obradjujemo iz nordijske mitologije,sa po vishe strana i jedno pedesetak strofa...
 
Toplo mirno
Plutam bez ruku
Na talasu srece
Ne osecam muku

Leptiri u stomaku
Sjaj u oku
Osmeh na usni
Svashta na umu

I treptaj traje
Milsi lete
"eno ih slonovi"
umirem od smeha

Zmurim I mislim
Tonem I cutim
Sanjam I ne primecujem
Da vec odavno sam zaspao.


al to beshe takooooo davnoooooo...
 
Master_Chief:
@iluzionista: Ovaj avatar je nachin kako ja odajem poshtu drugu Titu...:D

P.S:Kad ovo Keeper vidi ima da me napadne...

A ne brineš da ti drugari iz Mercedes Benca ne ukinu sponzorstvo. :mrgreen: A za Tileta... :roll: Neću ni da komentarišem. :lol:


Master_Chief:
P.SS:Ma ta pesma je super,kratko ali jasno...znash sta je chovek mislio,kratka analiza,a ne pesme koje mi sad obradjujemo iz nordijske mitologije,sa po vishe strana i jedno pedesetak strofa...

Ufff... :shock: Jel' vas time muče? To je gore od Gorskog Vijenca. Pa, jel' učite napamet? :lol:
 
Master:
Ovaj avatar je nachin kako ja odajem poshtu drugu Titu...

P.S:Kad ovo Keeper vidi ima da me napadne...

shto bih te ja napadao shto ti odajesh poshtu Drugu Kiti. ;p

@ iluzionista: onda mozhe link do tih tvojih drugih mesta na forumu? (: :arrow:

@ Munchica: eeeeeee. da, svima se ne svidja ono shto pishu. samo nekima s razlogom.;p

@ Tunjevina: da, vidi se da je bilo daaaaavno (: nadam se da si predrastao taj melanholichki rasuti ton. kracje recheno - adolescentski. ja josh nisam. zato necju ni da postujem svoje. necju biti primer mladjima (;
 
ja pisem price iz mog zivota.. (uglavnom u vezi ljubavi-ali to nisu strogi ljubici-samo opisem neki momenat) ,price o nekim okupljanjima- npr. proslava nove godine,bozica,1. maja,... itd. dobro opisem atmosferu.ali zasto-pjesme mi nikako ne idu,iako vise volim poeziju nego prozu...
 
Svaki dan pishem jer na taj nachin sam stalno u koraku sa sobom i svojim osecanjima, n tj, na taj nachin svakim trenom sve vishe spoznajem sebe i druge ljude...
Pochela sam zaista rano jer sam nauchila da chitam sa dve godine iz male knjizice o vuku i crvenkapi, zlatokosi bla bla... (:
Imam pregrsht pricha, pesama, a u toku je i jedna knjiga samo shto se to u poslednje vreme mnogo razvlachi poshto mi nedostaje onih ,mojih' trenutaka koji mi kreiraju inspiraciju(:
 
ne.
za pesme nisam nikako.. ne umem ni da ih chitam, a kamoli pishem. mozhda bih i uspela posle mnogo vremena da sklopim neshto, ali uvek imam utisak da pesme nastaju u naletu, pa... to ipak nije to.
shto se pricha tiche... nisam bash dobra sa rechima, pa se tako zapetljavam u krug shto vishe pishem, pa ni to ne ide.
 
Shto se tiche pesama, ista stvar kod mene. Inspiracija dodje neki put totalno neochekivano i moram odmah da je zapishem ne bi li je zaboravila, shto mi se vec dogadjalo(; daklem... kad god imam papir i olovku kod sebe, a gotovo uvek imam, zapishem stih i dok shetam na ulici, dok sam na chasu, kada se usred noci probudim iz chista mira i 'neshto' sjajno mi padne na pamet ili glupost(:
Uvek i svuda(:
 
Lutjena Tinuvjela:
I da hocu ne mogu jer mi to dodje kao trece oko otprilike(:
A za mobilni nije losha ideja samo shto je meni redovno Draft popunjen maximalno, a ne bi trebalo da se brishe, sve je vazno bash tamo gde se nalazi(:
uf, uf, pa mozhe trecje oko da se zamagli.. ;p ne ozbiljno, ne zezaj se s tim, ne daj ni po koju cenu. (;
ha, hvala Bogu shto moj mob ima arhivu (8
 

Back
Top