da li ste ikada sumnjali

jesam, ali ne zbog muža nego zbog "druga" koji šizi čim neki ortak nađe devojku :mrgreen:
Znaš šta sam radila? :P
Puštala ga sa po kojom šljokicom kojekude (ostane sa mojih kapaka), da vidim dal će da se poalavi kad ga neki fegetljija startuje....:lol:
E, i uspeo test, nije se zaveo na stranputicu :D
 
a060.gif
.....
 
majcheki:
Radosna za kakvog si se ti to čoveka udala?

... I meni ne bi na pamet palo sebe nazivam radosnom da mi muž/dečko da povod za takvo razmišljanje

Prvo nisam udata...
Drugo znam devojku koja je bila sa covekom u braku 10 godina, rodila mu tri sina
i on je ostavio zbog drugog muskarca, i to me je podstaklo na ovu temu.
Malo sirine ljudi , samo sirine u razmisljanju....
 
majcheki:
Manje mešanja u tuđe stvari, manje mešanja... Ko šta radi, zabole me baš... Ako osoba koja se uključila u forum ne iznosi svoje stavove, probleme i pitanja već tuđe nije vredna pažnje.

Ajd Ć. :wink:

Hm... mene je prosto sokiralo da je moguce biti sa nekim u braku 10 godina a da ta osoba sa kojom je stekla tri sina ima homoseksualne sklonosti. To je moj stav! Ali i takve se stvari desavaju. I to me je navelo da postavim ovo pitanje......
 
jel pun mesec :shock:
svi se poistovećuju sa temama, ako nije lično iskustvo, neće da razgovaraju, a da je nedajBožo lično, jedva bi čekale napad iz TOG ugla (što si se udala za njega!). Ybt, ne verujem svojim očima....ko je kome ovde dužan istinu??? Forum bokca ti.
Pitala šta misli, ja rekla šta mislim dvaput :wink:
O pitanju i o temi i ostalom, što da ne - zabavljajte se vi što nemate uske vidike :lol:
Radosna, bwe, pitanje je na mestu za ljude koji ne žive u selu sa tri kuće gde su svi živi hetero 101%.
 

Back
Top