Šta ste noćas sanjali

Jednu Mirjanu. Tražim je u nekoj maloj prostoriji, raspitujem se za nju, nesvestan da je ona tu u istoj prostoriji samnom i da prati šta radim(kako se ni ne znajući da je tu raspitujem za nju). U jednom momenu ona me kratko ošišana(zato je nisam makar u tom snu prepoznao)pipa po ramenu "Vaskee" ja se trgnem-uplašim i tu se san prekida...
 
Jednu bivšu simpatiju kako se udvara nekom momku. Posmatram ja nju, ona se tako lepo smeška, dok mazi tog momka. Razum mi govori "Ma daj bre Vaske, godinama se boriš da se oslobodiš od nje, šta ti je sad" Al srcu se ona toliko svidja barem u tom snu, da joj se potpuno predajem. Prosto sam ljubomoran na tog momka kome se ona smeška i koga mazi po glavi. Tu se san prekida...
 
Jednu bivšu simpatiju kako se udvara nekom momku. Posmatram ja nju, ona se tako lepo smeška, dok mazi tog momka. Razum mi govori "Ma daj bre Vaske, godinama se boriš da se oslobodiš od nje, šta ti je sad" Al srcu se ona toliko svidja barem u tom snu, da joj se potpuno predajem. Prosto sam ljubomoran na tog momka kome se ona smeška i koga mazi po glavi. Tu se san prekida...
hahah
Ortak ima simpatiju, i ona se jebbe gde stigne sa kim stigne otprilike, ali nikako sa njim. Kaže on, neka je, nek se jebbe ja ću i dalje da ćutim i da je volim sa strane. :mrgreen:


Sanjao da krešem mladiće u voćnjaku

Kako jedna crtica pravi razliku hahah
 
Poslednja izmena:
"Još uvek sanjam
Još uvek sanjam
Još uvek sanjam staru ljubav
a onda tražim bilo koju...

Tako valjda nekako...

Noćas sam sanjao bivšu koleginicu Ivanu (možda i najlepšu ženu koju sam ikada makar kao kolega poznavao). Priča sa mojim burazerom, ali i ja nećutim. U jednom momentu ostajemo sami samo nas dvoje, što me oduševljava (ta situacija) i tu se san prekida
 
Uvrnut san, 80% sam zaboravio ali u sustini sve bradati vitezovi templari oko mene u punoj ratnoj opremi, oklopi, konji, macevi, guzva, spremamo se kao na neki pohod, i ja jedva cekam da krenemo, i sav onako euforican slucajno pogledam sebe u odrazu nekog ogledala i vidim da jedino ja imam onaj srednjovekovni monaski ogrtac sa kapuljacom, i tek tad 'ladno skapiram da sam bas ja morao da budem svestenik.... :roll: u fazonu , "ne ides ti nikuda, ti si taj koji mora da nas blagosilja ostajesh ovde sa zhenama i decom" ... bedak, ispalishe me i u snu. Ne secam se shta se kasnije izdesavalo ali verovatno sam im bacio neku kletvu ..:
 
Poslednja izmena:
Zovu me na mobilni iz službe za zapošljavanje, nude mi posao Menadžera u hotelu

Ps. Za pet godina koliko sam na birou nisu me ukupno dva-tri puta zvali za posao u struci(nisu me ni toliko puta zvali). Gotovo da sam i prestao da tražim posao u struci (Master inženjer Menadžmenta), jer nas Menadžera ima kolko hoćeš. Npr kad sam ja bio na dodeli diploma, bilo je 50. Master Menadžera, a ostalih struka po (do)desetalPosvetio sam se pčelama i vinogradarstvu. Radim za burazera i sebe. Ova godina je dobro krenula
 
Poslednja izmena:
Neki čudan san. U snu me je iznervirala ujna koju ja u više navrata boksujem :hahaha: Ona se za gostovanje kod mene ugojila i ofarbala u narandžasto, ali mene u par navrta toliko nervira i mi se boksamo :hahaha:

Ps. Moja ujna je poznata ličnost, i generalno jedna divna osoba. Nikada ni ružnu reč nismo razmenili, a nekmoli da se tučemo :hahaha:
 

Back
Top