Oskrnavljeno pravoslavno groblje kod Osijeka

RickRoss

Buduća legenda
Poruka
31.893
Hrvatska policija je danas saopštila da traga za vandalom koji je na pravoslavnom groblju u Čepinu, kod Osijeka, oštetio mrtvačnicu i nekoliko desetina grobnih mesta.

policija_hr.jpg


Policija je navela da su srušeni ili razbijeni spomenici, krstovi, vaze, kipovi i metalna kućišta lampiona.

Počinilac će, ukoliko bude otkriven, krivično odgovarati zbog povrede mira pokojnika.

http://www.021.rs/Info/Svet/Oskrnavljeno-pravoslavno-groblje-kod-Osijeka.html
 
Искрено речено СВЕ ВИШЕ ПОЧИЊЕ ДА МЕ ИНТЕРЕСУЈЕ ТАЈ ОБЛИК ПСИХОПАТОЛОГИЈЕ и код Шиптара и код Бошњанаца и код 'Рвата......... јер мени као православном Србину такви поступци уопште не само што нису јасни - него не могу ни да их замислим??? Какав је то мозак, какав је то ум, какав је то менталитет једног човека КАДА КРЕНЕ ДА СЕ ИЖИВЉАВА НАД ГРОБОВИМА....... то ми је тако болесно и тако морбидно... И шта добија тиме што је развалио и раскопао нечији гроб, нечији беспомоћни леш???
Да ли мисле да на тај начин могу да поново лажу и доказују да ти покојници нису били житељи тих градова??? Није ми јасно... ЗНА ЛИ НЕКО ОВО ДА ОБЈАСНИ ???
 
Искрено речено СВЕ ВИШЕ ПОЧИЊЕ ДА МЕ ИНТЕРЕСУЈЕ ТАЈ ОБЛИК ПСИХОПАТОЛОГИЈЕ и код Шиптара и код Бошњанаца и код 'Рвата......... јер мени као православном Србину такви поступци уопште не само што нису јасни - него не могу ни да их замислим??? Какав је то мозак, какав је то ум, какав је то менталитет једног човека КАДА КРЕНЕ ДА СЕ ИЖИВЉАВА НАД ГРОБОВИМА....... то ми је тако болесно и тако морбидно... И шта добија тиме што је развалио и раскопао нечији гроб, нечији беспомоћни леш???
Да ли мисле да на тај начин могу да поново лажу и доказују да ти покојници нису били житељи тих градова??? Није ми јасно... ЗНА ЛИ НЕКО ОВО ДА ОБЈАСНИ ???

hrvati su prokleti jos od ranih radova u magdeburgu, NDH je bila samo laksi trening, demoni iz pakla koji se hrane krvlju i mrznjom.
 
Hrvatska policija je danas saopštila da traga za vandalom koji je na pravoslavnom groblju u Čepinu, kod Osijeka, oštetio mrtvačnicu i nekoliko desetina grobnih mesta.

policija_hr.jpg


Policija je navela da su srušeni ili razbijeni spomenici, krstovi, vaze, kipovi i metalna kućišta lampiona.

Počinilac će, ukoliko bude otkriven, krivično odgovarati zbog povrede mira pokojnika.

http://www.021.rs/Info/Svet/Oskrnavljeno-pravoslavno-groblje-kod-Osijeka.html

kaj se mene tiče ja bih to regulirao ovako:
Treba tuziti UKOP za odstetu...njima se plaća godisnja "članarina" tako bi trebalo..a ne od te članiranie da direktor uzima plaću 8 000 kn..a nema odgovornosti za NIŠTA...bio je unazad par dana slučaj da su djelatnici otvarali grobove i krali zlato..nema druge štirk oko vrata i ..to je to...najveca greska u svim novonastalim drzavama s područja Balkana je: ŠTO NITKO NEMA ODGOVORNOSTI ZA POSAO KOJI OBAVLJA
Kod druga Tite je postojala PARTIJSKA ODGOVORNOST pa ako si zajebao ..odi mali yaya na panj..a danas nema panja nema yaya...eto...
 
I to bas za Bozic a? Pa fino. Mada sam mislio da ovo samo Ciftari rade sto me ni ne cudi. Oni tek do kamenog doba treba da stignu. Ali nisam znao da se i tamo ovakvi vandalizmi desavaju

Дивљаци су и једни и други. И шиптари и такозвани хрвати. Међу њима нема никакве разлике. Ни интелектуалне ни умне ни културне.
 
Искрено речено СВЕ ВИШЕ ПОЧИЊЕ ДА МЕ ИНТЕРЕСУЈЕ ТАЈ ОБЛИК ПСИХОПАТОЛОГИЈЕ и код Шиптара и код Бошњанаца и код 'Рвата......... јер мени као православном Србину такви поступци уопште не само што нису јасни - него не могу ни да их замислим??? Какав је то мозак, какав је то ум, какав је то менталитет једног човека КАДА КРЕНЕ ДА СЕ ИЖИВЉАВА НАД ГРОБОВИМА....... то ми је тако болесно и тако морбидно... И шта добија тиме што је развалио и раскопао нечији гроб, нечији беспомоћни леш???
Да ли мисле да на тај начин могу да поново лажу и доказују да ти покојници нису били житељи тих градова??? Није ми јасно... ЗНА ЛИ НЕКО ОВО ДА ОБЈАСНИ ???

То не може да се објасни никаквом психологијом, психијатријом или психопатологијом.

Вероватно су то животињски истикти прачовека или оног који је мало узнапредовао па научио да живи у пећини али још увек има иснстикте који га терају да се понаша потпуно у складу са својим животињским претком.

Мада, постоји још једно далеко логичније објашњење. Мајмун је постао од човека ! А то потпуно доказују поступци такозваних хрвата па и шиптара који су сада већ у дубокој фази животињизације.
 
Nista cudno, Osijek je prepun ustasoida.

Ti si dovoljno inteligentan da poznaješ etimologiju i da znaš da ustašoid ne može biti ustaša, baš kao što i humanoid nije čovjek.

- - - - - - - - - -

Где су српски гробови, ту су српске земље...

Umro Srbin u Tokiju!
To nije problem, ali će ga i pokopati tamo.

Štaš sad!
 
Искрено речено СВЕ ВИШЕ ПОЧИЊЕ ДА МЕ ИНТЕРЕСУЈЕ ТАЈ ОБЛИК ПСИХОПАТОЛОГИЈЕ и код Шиптара и код Бошњанаца и код 'Рвата......... јер мени као православном Србину такви поступци уопште не само што нису јасни - него не могу ни да их замислим??? Какав је то мозак, какав је то ум, какав је то менталитет једног човека КАДА КРЕНЕ ДА СЕ ИЖИВЉАВА НАД ГРОБОВИМА....... то ми је тако болесно и тако морбидно... И шта добија тиме што је развалио и раскопао нечији гроб, нечији беспомоћни леш???
Да ли мисле да на тај начин могу да поново лажу и доказују да ти покојници нису били житељи тих градова??? Није ми јасно... ЗНА ЛИ НЕКО ОВО ДА ОБЈАСНИ ???

Budala i neodgojene gamadi ima na sve strane na zalost i previse

U Hrvatskoj to objave i traze pocinioce vandala a Srbi i ne objavljuju tako nesto a sto nije objavljeno nije se ni dogodilo

http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika/banja-luka-skrnavili-vjerska-groblja
 

Back
Top