НАЈ........ МЕДИЈСКА КУЋА НА БАЛКАНУ - КУРИР

Reg

Elita
Poruka
24.712
KURIR INFO: Stvorili smo najveću medijsku kuću na zapadnom Balkanu!

Preuzimanjem 100 odsto udela od evropskih izdavača, u sastavu „Kurir info“ našli su se dvoje dnevnih novina, 18 magazina i 14 digitalnih izdanja

http://www.kurir-info.rs/kurir-info...ijsku-kucu-na-zapadnom-balkanu-clanak-1130743

Најнеписменија, највулгарнија, а уједно највећа медијска кућа на западном Балкану.

Kurir-17_11_.jpg


kurir-ceca-naslovna-srecna-2011.jpg


A28-7-Kurir-21-03-2013.jpg


A33-1-Kurir-26-03-2013.jpg
 
Al sto imaju dobar restoran i kafic:D
Drzi ga jedan Grk, Jorgos, najbloji restorahn u Beograd. Meni 350 dinara,a i a la cart jako pristojne cene, najbolja klopa:D
Pa takvih novina ima svuda, samo se drugacije zovu.

Има, слажем се, али нису најутицајније. Видиш, то је разлог због кога отварамо теме о малим гологузим мајмунима по школама. Зато што их, у недостатку родитељске пажње, васпитавају овакве новине, уз свесрдну подршку државног врха.

Могуће да имају добар ресторан, али то неће поправити слику о њима.
 
Има, слажем се, али нису најутицајније. Видиш, то је разлог због кога отварамо теме о малим гологузим мајмунима по школама. Зато што их, у недостатку родитељске пажње, васпитавају овакве новине, уз свесрдну подршку државног врха.

Могуће да имају добар ресторан, али то неће поправити слику о њима.

http://forum.krstarica.com/showthread.php/665302-De%C4%8Dak-(6)-suspendovan-iz-%C5%A1kole-jer-je-poljubio-devoj%C4%8Dicu!
:kez:
 
Preuzimanjem 100 odsto udela od evropskih izdavača, u sastavu „Kurir info“ našli su se dvoje dnevnih novina, 18 magazina i 14 digitalnih izdanja

http://www.kurir-info.rs/kurir-info...ijsku-kucu-na-zapadnom-balkanu-clanak-1130743

Најнеписменија, највулгарнија, а уједно највећа медијска кућа на западном Балкану.

Pogledajte prilog 314311

Pogledajte prilog 314312

Pogledajte prilog 314314

Pogledajte prilog 314315

Ни једа медиј у Србији није српски, а камо ли слободан. У ствари ни један бмедиј у свету није слободан, и сваки је нечији. Мени је само жао што и ми Срби немам неки наш медиј
 
Tema zasluzuje lepljivu da pljemo po kurircu po vaz dan.

Najprimitivniji i najnekvalitetniji toalet papir na Balkanu.

Najprizemnije sredstvo za unistavanje ljudi,papir koji sluzi za prenosenje shifrovanih poruka robijasima i pljuvanje svakog uz odredjenu nadoknadu,radnici koji se sluze tim parcetom papira u svrhu lecenja licnih frustracija.

Pokazatelj naseg dna!

- - - - - - - - - -

Aham, za razliku od tebe ja Beograd jako dobro poznajem, sa sve restoranima.:D

Ma je li,najbolji restoran u Beograd?!:hahaha:
 
Preuzimanjem 100 odsto udela od evropskih izdavača, u sastavu „Kurir info“ našli su se dvoje dnevnih novina, 18 magazina i 14 digitalnih izdanja

http://www.kurir-info.rs/kurir-info...ijsku-kucu-na-zapadnom-balkanu-clanak-1130743

Најнеписменија, највулгарнија, а уједно највећа медијска кућа на западном Балкану.
Нешто попут штампаног "пинка", нешто што када би било засуто напалмом, не би се јавила
ни сасвим природан и људски рефлекс за саосећањем.
 
E to stvarno ne znam, samo sam fino jela kod Grka i pia neko fino grcko vino.:D
Привремено заштичени олош тај "гламур" над којом свршаваш, успоставља овако:
Једнога јутра у СПЛАЧИНИ појављује се ударна вест:... да је "директор "тај и тај", успешне фирме "Те и те",
јуче својим џипом прегазио неку бабу" све са неком фотографијом старице изнад фотографије некаквог џипа
скинуте са интернета!

На деманти СПЛАЧИНА не реагује, а кључни подаци су нетачни: Поменути не поседује џип, нигде
није "убио никакву бабу", али лајање на друге теме из штенаре СПЛАЧИНА се наставља....

ПОСЛЕ ДЕСЕТ ДАНА ИЗ СПЛАЧИНЕ СЕ У ОЛАЈАНУ ФИРМУ ЈАВЉА ФУКСА КОЈА СЕ ПРЕДСТАВЉА
КАО ШЕФИЦА МАРКЕТИНГА СПЛАЧИНЕ, тражи олајаног директора и "НАПОМИЊЕ ДА КОД ЊИХ
НИСУ КУПОВАЛИ ОГЛАСНИ ПРОСТОР"....

Е, ТАКАВ КРИМИНАЛИЗОВАНИ МЕДИЈСКИ ОЛОШ ТРАЖИ СТАТУС СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА!!!
 
Poslednja izmena:
Привремено заштичени олош тај "гламур" над којом свршаваш, успоставља овако:
Једнога јутра у СПЛАЧИНИ појављује се ударна вест:... да је "директор "тај и тај", успешне фирме "Те и те",
јуче својим џипом прегазио неку бабу" све са неком фотографијом старице изнад фотографије некаквог џипа
скинуте са интернета!

На деманти СПЛАЧИНА не реагује, а кључни подаци су нетачни: Поменути не поседује џип, нигде
није "убио никакву бабу", али лајање на друге теме из штенаре СПЛАЧИНА се наставља....

ПОСЛЕ ДЕСЕТ ДАНА ИЗ СПЛАЧИНЕ СЕ У ОЛАЈАНУ ФИРМУ ЈАВЉА ФУКСА КОЈА СЕ ПРЕДСТАВЉА
КАО ШЕФИЦА МАРКЕТИНГА СПЛАЧИНЕ, тражи олајаног директора и "НАПОМИЊЕ ДА КОД ЊИХ
НИСУ КУПОВАЛИ ОГЛАСНИ ПРОСТОР"....

Е, ТАКАВ КРИМИНАЛИЗОВАНИ МЕДИЈСКИ ОЛОШ ТРАЖИ СТАТУС СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА!!!

Ma zabole bre da ne kazem sta za njihove "reportaze" i politiku koju vode. Od kud bih ja citala Kurir?
Rekoh samo da imaju fin restoran koji drzi neki Jorgos i od kud vam ideja da meni objasnjavate politiku Kurira?
Kao ja sam pala s Marsa?:zcepanje:
 

Back
Top