Jel bilo akcija izmedju posetilaca foruma?

Pa jednom se zivi, tu se slazem... ali ne moras bas sve da znas ;)

Zapamti, ja sam jedina legitimna osoba na forumu zaduzena da zna 'mracne forumske tajne' (ukljucujuci i one koje imaju mene za aktera)...

a ti lolice, ne moras nista da kazes Gazdinki... njoj je zivot interesantan i bez znanja pikanterija iz zivota forumasa ;) :lol: :twisted: ... Ja sam se lepo izvinio zbog mojih postupaka te pijane veceri... a ni ti nisi bas bila 'nevinasce' ;)
 
lol... znam ko je ubio Kenedija (ali ne smem da kazem), znam gde spava mrak (na suprotnoj strani planete) ... itd.

:lol:

A sto se tice filosofije zivota, ja sam otkrio tajnu zivota i zivecu dozivotno! ;)

A sto se intuicije tice, nesto od informacija, nesto od intuicije... saberes, oduzmes... i eto ;)

Moj vrhunski 'poduhvat' (pa razresio to za 5 minuta, ali ipak je delovalo cudno kad sam posle ponovo pogledao) je bio kad sam jednoj devojcici sa foruma, koja zivi u gradu u kom sam bio samo jednom (i to u prolazu), pogodio prezime, ime majke, gde zivi (ulica, broj), broj telefona, koje je godiste i sl. ... A jedinu informaciju koju sam znao o njoj je ono sto ima u profilu... grad u kome zivi i email adresu ;)

To je bila kombinacija intuicije i 'informacija' (tacnije znanja kako da se dodje do informacija)... ;)

baaah... nego dosta o tome... nije ovo Svastara ;)
 
Incognito:
Pa jednom se zivi, tu se slazem... ali ne moras bas sve da znas ;)

Zapamti, ja sam jedina legitimna osoba na forumu zaduzena da zna 'mracne forumske tajne' (ukljucujuci i one koje imaju mene za aktera)...

a ti lolice, ne moras nista da kazes Gazdinki... njoj je zivot interesantan i bez znanja pikanterija iz zivota forumasa ;) :lol: :twisted: ... Ja sam se lepo izvinio zbog mojih postupaka te pijane veceri... a ni ti nisi bas bila 'nevinasce' ;)

Ma stani, jesam li ja rekla neshto loshe? :)
Osim toga, ja nikad nisam ni bila *nevinasce* (uvrnutog li izraza...;)
 

Back
Top