Brak bez seksa kako?

Bez otvorenog i iskrenog razgovora nema nista. Pokusaj da ga iniciras, mozda to bude kljuc svega. Ukoliko ni to ne pomogne onda ces morati da rascistis sam sa sobom sta su ti prioriteti u zivotu i da se u skladu sa tim postavis. NIje lako, ali bolje svakako od sedenja skrstnih ruku i nezadovoljstva.
 
Anonymous:
Bez otvorenog i iskrenog razgovora nema nista. Pokusaj da ga iniciras, mozda to bude kljuc svega. Ukoliko ni to ne pomogne onda ces morati da rascistis sam sa sobom sta su ti prioriteti u zivotu i da se u skladu sa tim postavis. NIje lako, ali bolje svakako od sedenja skrstnih ruku i nezadovoljstva.
To sam bila ja, samo sam zaboravila da se prijavim. :D
 
Anonymous:
uzhaaas brakovi su dakle uzas
ma "razgovori" uspevaju samo u americkim filmovima

Ovo jednostavno nije tacno.
Ako postoji obostrana dobra volja da se problemi rese i da brak uspe onda je razgovor najbolji lek. A ako ne postoji kod jednog dobra volja, onaj drugi moze da dubi na trepavicama i ne vredi.
 
Sto se tice razgovora, mozes ti pricati koliko hoces, ako taj neko nece da ter cuje! Razgovor je moje middle name, ali to nista ne vredi! Navuceni smo na americke dfilmove, a to je daleko od normalnog.
 
Euridika:
Sto se tice razgovora, mozes ti pricati koliko hoces, ako taj neko nece da ter cuje! Razgovor je moje middle name, ali to nista ne vredi! Navuceni smo na americke dfilmove, a to je daleko od normalnog.

Ama, kakve veze imaju americki filmovi? Ako sa nekim ne mozes da razgovaras i na miran nacin resis sve probleme koji su ispred vas, onda od takvog braka nema nista. Pa zato, gledajte da sto vise pricate i sto bolje se upoznate pre braka. I imajte na umu jedno: Nekoga upoznas tek kad pojedes dzak soli sa njim pod istim krovom.
 
Ja sam 7 godina proveo u braku sa svojom bivsom suprugom.Slican problem se pojavi i kod nas nakon rodjenja naseg deteta.Ona je postala hladna odbojna i nekako odsutna.U pocetku to mi nije toliko smetalo.Jer sam smatrao to je trenutno stanje.Stvar se pogorsava vremenom nas seksualni zivot vise gotovo nije ni postajao.Jednostavno seli smo jednu noc na terasu.Bila je odlicna prilika da porazsovaramo.Ona je shvatila da sam ja nasao neku.Ona je takodje u medjuvremenu pronasla nekog.I tu jekraj price.Mislim da je za dete zdravija sredina da zive i kod jednog roditelja a drugo da posecuju.Nego da svaki dan zive u neizvesnosti.Mislim postovani gospodine da razvod moze biti jedno od resenja.
 
moje misljenje a nazalost i moje iskustvo upravo govori o tome da netreba puno mudrovati i filozofirati,vasa zena vas jednostavno nevoli i pitanje je zasto je i usla u brak sa vama mozda iz kompromisa ili zato sto je vreme uglavnom verujte mi razlog je veoma jednostavan
 
Anonymous:

tragedija je....postovati svog muza, ne varati ga, ziveti izuzetno lepo u svim domenima, sem u sexualnom, jer, 10 godina nema zelje za njim, a on bi hteo svaki dan.......
tragedija je, da oboje volimo nas dom i decu i postujemo jedno-drugo, a meni ne treba u krevetu i sta sad?razvod?ili kraj....tuga i do kraj azivota trpi
 
duga:
Anonymous:

tragedija je....postovati svog muza, ne varati ga, ziveti izuzetno lepo u svim domenima, sem u sexualnom, jer, 10 godina nema zelje za njim, a on bi hteo svaki dan.......
tragedija je, da oboje volimo nas dom i decu i postujemo jedno-drugo, a meni ne treba u krevetu i sta sad?razvod?ili kraj....tuga i do kraj azivota trpi

shvrljajte sa strane a
 
E, stvarno, jel' moguce imati ne samo brak vec bilo kakvu vezu bez sexa, ili, da se bolje izrazim, bez redovnog sexa. U veze, naravno, ne ubrajam maldice i djevojke koji su mladi, tek se poceli zabavljati....
 
..gde nalazis ovakve teme..
moguce je samo i iskljuchivo ako se nadju dvoje aseksualnih ljudi..tako da nikome ne smeta..
moguce je i da opstane onaj brak na pochetku topica, ako muz shvati i prihvati njene razloge, a ona prihvati da on to potrazi negde drugde.. :roll: a i to mi je onda neki brak..mada, sve je moguce..
(joj shto je ovo tugaljivo za razmishljati...)
 
november child:
..gde nalazis ovakve teme..
moguce je samo i iskljuchivo ako se nadju dvoje aseksualnih ljudi..tako da nikome ne smeta..
moguce je i da opstane onaj brak na pochetku topica, ako muz shvati i prihvati njene razloge, a ona prihvati da on to potrazi negde drugde.. :roll: a i to mi je onda neki brak..mada, sve je moguce..
(joj shto je ovo tugaljivo za razmishljati...)
Ma, dosadno mi danas, ocekujem neki poziv pa citav dan dangubim kod kuce.
Cudno mi procitati ovakav topic, cudno i pomalo nevjerovatno, pa se onda sjetim tema poput "vara me momak, vara me muz..." mislim, naravno da necu da kazem zene nece sex a zale se kad ih dragi vara, al' eto, moze se, recimo, desiti da zena ovog koji je postavio topic dodje na forum i zali se kako je muz vara.....a ona, opet, ima svoje razloge za ne-sex.
Inace mi je ta prevara, ti musko-zenski odnosi jedan veliki upitnik sa bezbroj odgovora.....
 
gost0707:
Zivim u celibatu njenom voljom, i zelim je i zelim sex ali ga imam jednom u tri do sest meseci. Kako da promenim to.
Pali odatle dok jos imas fore da navatas neku mladu koja hoce. Nema tu foliraze, ona negde u dubini sebe ne oseca zelju za tobom i tu je kraj, sve ostalo je mucenje i agonija. I sta ako si u braku, pricaj sa njom oce il nece, i ajd zdravo to nije za moljenje!
 
Iskreno ni ja ne razumem kako neki nemaju seks ili mnogo retko,mozda je zena preokupirana decom i obavezama
kada dodje brak i jednostavno ne razmisljaju,dok je kod muskraca drugacije manje misle o kuci , samo bi trebalo da razgovarate,al opet ne razumem sto tako retko,kako je bilo u vezi tako treba i u braku.
 
Zivim u celibatu njenom voljom, i zelim je i zelim sex ali ga imam jednom u tri do sest meseci. Kako da promenim to.

Izvini,ali zasto zivis u celibatu NJENOM voljom?Sta nije uredu sa njom?Je l ima zdravstvenih problema ili religijski razlozi?Ne kapiram,mlad covek-zena,imaju sexualnih potreba,naravno,nakon par god braka ne mozes ocekivati strast kao na pocetku,ali postoji potreba i zelja.
 

Back
Top