Kafana 'Dosije K'

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidim i ovde pala rekonstrukcija...opet. :mrgreen: :lol:
Albrehte druže, što češće ne svrneš kod nas u kafanče, da viš' kako je lepo.
images


1027479_0--Roman_dinner.jpg
 
Poslednja izmena:
Hey ho, dragi M, ja sam i rospija, i aspida, i karakondžula i uspijuša, ali me od sličnih razlikuje doza humora kako na svoj tako i na tuđi račun, a u suštini (dubokoj dubini) sam fina.

Jutar.

Draga Dru
Niko
"doza humora kako na svoj tako i na tuđi račun",
ne popi, a da je
"a u suštini (dubokoj dubini) sam fina"
ne zagorći (začini).
Čaša
"doza humora kako na svoj tako i na tuđi račun",
čašu
"a u suštini (dubokoj dubini) sam fina"
ište.
Smiješane, najlakše (jedino tako, ustvari) se piju
Rekao bi jedan mudar vladika.

Shvatiti jedno, kao nagradu za drugo ili drugo kao zaslugu za jedno, nije bez smisla.

A, ono: aspida, rospija, sofija, to je za svakodnevnu upotrebu i štrapac, jer koji čovek od znanja, danas hoda bez šešira?

Kad već pomenu dijasporu, niste li ti i tvoja jača polovina razmišljali da se sred svih nedaća u domovini nam, kadgod makar malo udijsporite?
Mislim da bi se sa svojim zanatom dobro snašla u nekoj zemlji koja nije Avganistan i sl.
 
Buu, bas sam se pitala gde si ti :D
Gledas li kako gubimo u ovom fudbalu,koji je nekada davno jos i bio fudbal u pravom smislu te reci...

Evo prave zavere, bravo Biki.

Nikada, pa ni davno nikada, naš fudbal nije bio fudbal u pravom smislu te reči, pogle rezultate.

A, uprkos tome, cela nacija je šizila i dalje šizi oko te gluposti, a ovamo kola klize nizbrdo i niko ič ne benda, jer mnogo je važnije, molim vas, da se odabere dobra ekipa na terenu.
To su nam sigurno ameri, cionisti i komunisti spakovali
Garant
Oni s krivi za sve naše probleme i krize

O Luna o Stellas.
 
Probuckamo svi, al meri se gradom da ne bude posle kuku lele.

Pijemo pivo kad se peče rakija, to je neka navika ovog mog kolege što ima kazanče, a i meni ne smeta.

Rakiju pijem tek posle kad se ohladi.

Mudro.
Mada, mi je malo prerano za pečenje. Kad si ti tu šljivu otresao kad je već sad pečeš?

Mislim nešto, možda biste trebali da pomerite pečenje na neku tihu noć posle mladog Meseca.
 
ova slika gore garantovano su pijane engleskinje,debel,ruzne i bele ko sira....takve sam vidjo na moru u grckoj kolko oces......i ruzne su za oskara...ni alkohol ne moz da prolepsa kake su lepotice.....:mrgreen:

Jes vala, to su mi svi pričali i u Engleskoj i u drugim zemljama! Obeznane se i valjaju upišane po zemlji, a da su najružnije žene na svetu - jesu. Ranije su bar bile vitke, pa može ono kesa na glavu, a sada kako kopiraju Amere u svemu pa i u fast food-u, još su se i izobličile od debljine, da ih čovek govnjivom motkom ne pipne!

Jutar.

Draga Dru
Niko
"doza humora kako na svoj tako i na tuđi račun",
ne popi, a da je
"a u suštini (dubokoj dubini) sam fina"
ne zagorći (začini).
Čaša
"doza humora kako na svoj tako i na tuđi račun",
čašu
"a u suštini (dubokoj dubini) sam fina"
ište.
Smiješane, najlakše (jedino tako, ustvari) se piju
Rekao bi jedan mudar vladika.

Shvatiti jedno, kao nagradu za drugo ili drugo kao zaslugu za jedno, nije bez smisla.

A, ono: aspida, rospija, sofija, to je za svakodnevnu upotrebu i štrapac, jer koji čovek od znanja, danas hoda bez šešira?

Kad već pomenu dijasporu, niste li ti i tvoja jača polovina razmišljali da se sred svih nedaća u domovini nam, kadgod makar malo udijsporite?
Mislim da bi se sa svojim zanatom dobro snašla u nekoj zemlji koja nije Avganistan i sl.

Vladika ima stvarno izuzetnu mudrost, sem ono za žene - sve su *****, izvini majko...(mada se pitam nije li tome uzrok sifilis koji je fasovao kao i Niče). A hteo moj čovek da idemo u Berlin - on je tamo jedno vreme živeo, al ja sam iz nekog patološkog razloga bolesno vezana za mamu, prijatelje, stan, Beograd, Srbiju...Mi zmije smo teritorijalne i kad se ukopamo u brlogu, ništa nas ne može isterati. Moj brat je pametniji od mene, on je tvoj kolega programer (ETF) i za 7 godina rada u Londonu, zaradi lepe pare i engleske papire..

- - - - - - - - - -

Gde si Demi, dobar ti fraktal. Imam ja jedan Corelov plug in za pravljenje fraktala!
 
Poslednja izmena:
Cao lepotani i lepotice :brus:
A jesu bre svi ruzni, samo mi smo lepi :cool:

Aaaaa, naše žene su poznate po lepoti. Mada mi se čini da su muškarci nekad bolje izgledali, svaki dan na ulici vidim bar jednu lepu ženu ili devojku, a zgodno (za moj ukus) muško mesecima ne videh! Nisu ružni, nego nekako svi isti, bez karaktera...

P.S. Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku BRITNEY 3.
 
Jes vala, to su mi svi pričali i u Engleskoj i u drugim zemljama! Obeznane se i valjaju upišane po zemlji, a da su najružnije žene na svetu - jesu. Ranije su bar bile vitke, pa može ono kesa na glavu, a sada kako kopiraju Amere u svemu pa i u fast food-u, još su se i izobličile od debljine, da ih čovek govnjivom motkom ne pipne!

Ima ih raznih kao i cveća.

To sa alkoholom i brzom hranom je nažalost trend svuda u svetu gde ne vlada glad. Gledam ovde, se klinke natuku koječega pa hoće da mru.
Moje dve su takođe prošle kroz ubrzani kurs pretrivanja u alkoholu ždranju, sa prelaznom ocenom nadam se.
To danas pogađa puk narod, slično kao i svojevremeno viski indijance, još se ni danas nisu oporavili, a jedva preživljavaju.

Engleskinje i uošte to područje poznato je po nečemu mnogo boljem.

Ljudi sa istočne atlatnske obale tradicionalno neguju latentni matrijarhat, čini mi se, na sporazumnoj bazi, među polovima.
Ništa od toga nije na velikim zvonima, jedva i da je publikovano, skoro kao da se namerno taji. Preživeli su rimljane i njihovu patrijarhalni civilizaciju, potom hristijanizaciju u novije vreme veoma lako eskiviraju te maligne trendove i polako hvataju inicijativu, ali kao u svake "sile" stvaranja nije reč o ofanzivi koja uzima maha, više liči na tihu plimu. Tiha tradicija, imena koja idu sa roditelja na sina dobijaju nastavak "son", što je manje više poznato, ali isto tako imena koja idu na kćer dobijaju nastavak "thother" i tradicionalno ne postoje devojačka prezimena koja se po udaji gube. O rasprostranjenosti i ukorenjenosti izvorne magije ne bi trebalo posebno govoriti.
 
Poslednja izmena:
......
Ljudi sa istočne atlatnske obale tradicionalno neguju latentni matrijarhat, čini mi se, na sporazumnoj bazi, među polovima.
Ništa od toga nije na velikim zvonima, jedva i da je publikovano, skoro kao da se namerno taji. Preživeli su rimljane i njihovu patrijarhalni civilizaciju, potom hristijanizaciju u novije vreme veoma lako eskiviraju te maligne trendove i polako hvataju inicijativu, ali kao u svake "sile" stvaranja nije reč o ofanzivi koja uzima maha, više liči na tihu plimu. Tiha tradicija, imena koja idu sa roditelja na sina dobijaju nastavak "son", što je manje više poznato, ali isto tako imena koja idu na kćer dobijaju nastavak "thother" i tradicionalno ne postoje devojačka prezimena koja se po udaji gube. O rasprostranjenosti i ukorenjenosti izvorne magije ne bi trebalo posebno govoriti.
Ako, ako, ja sam uvek za matrijarhat, mada tome doprinosi i nadaleko poznata ''muževnost'' Engleza - sve go ..... do ......., pa zato i grabe Pakije, Arape, Afrikance, šta će jadne sa onim kikiljavim, feminiziranim, rozikastim i nejakim Englezčićima! Ali zato pravi Kelti - Škoti i Irci -WAUUUUUUU! Bogme tu mi oči na mnoge ispadaju - npr Džerald Batler, pa Metju Mek Konahi, pa Džejms Mek Evoj, ima tu da se probere, iha ha. Dva retka zgodna Engleza - Reif i Džozef Fajns su Jevreji.A šmeker nad šmekerima Šon Koneri je naravno Škotlanđanin.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top