Kafana 'Dosije K'

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, zvuči paradksalno, ali nema većeg ljubitelja Jevreja od mene (na žalost nemam ni kap njihove krvi) a Nemce nikad nisam volela, onako tradicionalno srpski. Nego sam ja jedna tempermentna priroda (oštrokonđa) a volim deskriptivno da se izražavam!

Dovoljno je reći:


jer se ono ostalo:

a volim deskriptivno da se izražavam!

time već podrazumeva ;)
 
Da, zvuči paradoksalno, ali nema većeg ljubitelja Jevreja od mene (na žalost nemam ni kap njihove krvi - tako da sam potpuno nepristrasna, stvarno mislim da su nadprosečan narod)) a Nemce nikad nisam volela, onako tradicionalno srpski. Nego sam ja jedna tempermentna priroda (oštrokonđa) a volim deskriptivno da se izražavam!

Ostrokondzo moja :zag:............ fina :lol:
 
Ostrokondzo moja :zag:............ fina :lol:
Ne smem ništa da obećam, ali mi se malo frke smanjile, pa se nadam da ćemo se bar iduće nedelje napokon videti kad ispratim polako milu mi dijasporu - celo leto su mi tu najdraži prijatelji koje mi je surova sudbina (Sloba Milošević) oterala u beli svet - kuma koju sam ja venčala došla iz Melburna, kuma koja je mene venčala iz Njujorka, jedan od najdražih prijatelja iz Londona a najbolji zajednički prijatelji iz Valensije.Sad se polako i tužno vraćaju a i meni je teško.
 
Poslednja izmena:
pozdrav svima u kafani....

Ja crko' od muka raznoraznih...posle duuugo vremena mi je krenulo i na poslu i umesto da uzivam, ja se jedem oko 80 i kusur matorog oca koji je sada nasao da pokazuje i dokazuje ko je i sta je....
Jedan od radnika umislio da je neurohirurg bez kojeg se ne moze i trazi da mu dam punu dnevnicu i platim gorivo sto potrosi da dodje na posao.Valjda bih trebao i svoja kola da mu dam?
A posla kao u bajci...samo fali carobni stapic....
 
O da, Druzila, Baba Gata (ovo sam samoj sebi nadenula još kad sam imala 22 godine -P.N.E.), Maga Vračarević, imam ja mnoge nadimke...

hqdefault.jpg


:lol:
 
Ne smem ništa da obećam, ali mi se malo frke smanjile, pa se nadam da ćemo se bar iduće nedelje napokon videti kad ispratim polako milu mi dijasporu - celo leto su mi tu najdraži prijatelji koje mi je surova sudbina (Sloba Milošević) oterala u beli svet - kuma koju sam ja venčala došla iz Melburna, kuma koja je mene venčala iz Njujorka, jedan od najdražih prijatelja iz Londona a najbolji zajednički prijatelji iz Valensije.Sad se polako i tužno vraćaju a i meni je teško.

Ja u ponedeljak odoh u Grcku...tek krajem septembra me planiraj..:(
Nadam se da su gastosi u toku u kakvoj ludnici zivimo pa su pored posete i druzenja malo i budzet popunili...ako ga nisu ojadili gostovanjem? :mrgreen:
 
pozdrav svima u kafani....

Ja crko' od muka raznoraznih...posle duuugo vremena mi je krenulo i na poslu i umesto da uzivam, ja se jedem oko 80 i kusur matorog oca koji je sada nasao da pokazuje i dokazuje ko je i sta je....
Jedan od radnika umislio da je neurohirurg bez kojeg se ne moze i trazi da mu dam punu dnevnicu i platim gorivo sto potrosi da dodje na posao.Valjda bih trebao i svoja kola da mu dam?
A posla kao u bajci...samo fali carobni stapic....
Otišo' ti Uran sa Sunca, sada će bolje da ti ide, rekoh ti ja to još davno, das' ti meni živ i zdrav...
 
pozdrav svima u kafani....

Ja crko' od muka raznoraznih...posle duuugo vremena mi je krenulo i na poslu i umesto da uzivam, ja se jedem oko 80 i kusur matorog oca koji je sada nasao da pokazuje i dokazuje ko je i sta je....
Jedan od radnika umislio da je neurohirurg bez kojeg se ne moze i trazi da mu dam punu dnevnicu i platim gorivo sto potrosi da dodje na posao.Valjda bih trebao i svoja kola da mu dam?
A posla kao u bajci...samo fali carobni stapic....

pozdrav..puna nam je zemlja neurohiruga tesli ajsntajna i ostalih neshvacenih umetnika....valjda bog kad je nosio kesu sa ludacima za rusiju..pukla tu negde iznad nase zemlje......:hahaha:
 
pozdrav svima u kafani....

Ja crko' od muka raznoraznih...posle duuugo vremena mi je krenulo i na poslu i umesto da uzivam, ja se jedem oko 80 i kusur matorog oca koji je sada nasao da pokazuje i dokazuje ko je i sta je....
Jedan od radnika umislio da je neurohirurg bez kojeg se ne moze i trazi da mu dam punu dnevnicu i platim gorivo sto potrosi da dodje na posao.Valjda bih trebao i svoja kola da mu dam?
A posla kao u bajci...samo fali carobni stapic....

A ti imas 3 godine pa ne mozes da se suprostavis tati...cuti bre i glej si pos'o :D
A tog nacitanog radnika posalji kod mene na 3 dana, nedostajace mi teretana kad odem na more a moram negde dobro da se istresem :cool:
 
Ja u ponedeljak odoh u Grcku...tek krajem septembra me planiraj..:(
Nadam se da su gastosi u toku u kakvoj ludnici zivimo pa su pored posete i druzenja malo i budzet popunili...ako ga nisu ojadili gostovanjem? :mrgreen:
Imam stvarno fine i darežljive prijatelje - jesu mi pomogli i oko mame, i fizički i materijalno, treba sve te privatne lekare poplaćati jer kod ovih državnih mož' samo da crkneš!
A za more sjajno, kad smo čekali do sad, 'će se načekamo još malo, samo se ti fino odmori (i još ponešto ti želim - šu, šu, šapt, šapt, domunđ, he he he ...)
 
Poslednja izmena:
pozdrav..puna nam je zemlja neurohiruga tesli ajsntajna i ostalih neshvacenih umetnika....valjda bog kad je nosio kesu sa ludacima za rusiju..pukla tu negde iznad nase zemlje......:hahaha:


Lepo receno..:super:

- - - - - - - - - -

Imam stvarno fine i darežljive prijatelje - jesu mi pomogli i oko mame, i fizički i materijalno, treba sve te privatne lekare poplaćati jer kod ovih državnih mož' samo da crkneš!

E drago mi je da to cujem, oni koje ja poznajem a gastosi su oduvek, samo mi budu trosak, nikad ni zvaku nisam dobila od njih...fuj.
 
u je.....bas si velikodusna neka osoba...:hahaha:

Jesam, znam...sta cu :cool:

- - - - - - - - - -

Bogme Biki :zper::whistling::whistling::whistling::klap:
a evo dela posta koji sam dodala a ti nisi videla:
''A za more sjajno, kad smo čekali do sad, 'će se načekamo još malo, samo se ti fino odmori (i još ponešto ti želim - šu, šu, šapt, šapt, domunđ, he he he ...)''

Hehehehe...hvala, poslusacu te, kao i uvek ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top