Dinkić: Dačić živi u devedesetim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_nobody_

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.370
Drinkić:
Dačić živi u devedesetim (IZVOR: BETA)

http://www.b92.rs/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=07&nav_category=11&nav_id=740347

Beograd -- Predsednik URS Mlađan Dinkić ocenjuje da refome u Srbiji ne mogu da se sprovedu sve dok je Ivica Dačić premijer koji kao da i dalje živi u devedesetim godinama.

"Možete, takođe, dovesti (Dominika) Stros-Kana za ministra finansija, ali ako Dačić bude dao nalog da se masovno zapošljavaju partijski kadrovi u javnim preduzećima, ako bude tražio da se ne dira Simpo, iako duguje pet milijardi dinara za neplaćeni porez, te ako bude tražio da se država neobuzdano zadužuje, jer mu je inače svejedno da li je budžetski deficit dva ili 12 odsto, samo da se ne bi nikome zamerao i da bi što duže ostao premijer, Stros-Kan neće imati nimalo bolji učinak od Mirka Cvetkovića", tvrdi Dinkić.

Citam ja sve ovo... I nekako mi pada na pamet: dok se dvoje svadjaju, treci to koristi... Dakle, dok se cetnici i partizani, mondijalisti i patriote, crveni, crni, plavi i zuti svadjaju, EU polako, ali sigurno vodi ProSerbiju u Bankrot... :whistling:

A sta znaci Bankrot ProSerbije?! Ima li dobrovoljaca da pojasne? :mrgreen:

_nobody_
 
Citam ja sve ovo... I nekako mi pada na pamet: dok se dvoje svadjaju, treci to koristi... Dakle, dok se cetnici i partizani, mondijalisti i patriote, crveni, crni, plavi i zuti svadjaju, EU polako, ali sigurno vodi ProSerbiju u Bankrot... :whistling:

A sta znaci Bankrot ProSerbije?! Ima li dobrovoljaca da pojasne? :mrgreen:

_nobody_

E, ali kako se super slažu dok su u vladi, a čiiiiim izbace koga, taj počne da pljuje... Čudo se nije bunio što mu takav premijer ometa rad njegovih ministarstava...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top