danas...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve nešto imam utisak da bi postavljač teme hteo da ga stalno cimaju preko telefona, da ga gnjave, da sa njim hoće nešto ozbiljno. :think:
Možda grešim, ali sad će on da dođe, pa da me ispravi. Nije lepo da me utisak vara.
 
Video zapis i krstenicu, ili se nije nikad dogodilo :mrgreen:

Gentleman ne prica o tome... :kez:

- - - - - - - - - -

Sve nešto imam utisak da bi postavljač teme hteo da ga stalno cimaju preko telefona, da ga gnjave, da sa njim hoće nešto ozbiljno. :think:
Možda grešim, ali sad će on da dođe, pa da me ispravi. Nije lepo da me utisak vara.

I ja bih hteo da karam Vesnu Zmijanac... :zcepanje:
 
...mi jedan jebbač reče kaže ove mlađe su puno maštovitije u krevetu od ovih matorijih, plus su zgodne za upotrebu kaže padne jebbačina i svak na svoju stranu...ni njoj ne treba vezivanje kao i meni...dok kod ovih starijih sve neka cimaža telefonima, očekuje nešto ozbiljnije, da se viđamo stalno i to...nemoš se otkačit...
ja sam imo kontra mišljenje, pa sam sad zbunjen...
pomagajte Vašim bogatim iskustvima...jel ovo tačno il nije...?

- - - - - - - - - -

ju...:eek:
ja mislio ovo ljis...:fdlan:

aj nema veze....isto je i ovde, samo ovo namirisano i zapakovano malo bolje...može i ovde...

Sve nešto imam utisak da bi postavljač teme hteo da ga stalno cimaju preko telefona, da ga gnjave, da sa njim hoće nešto ozbiljno. :think:
Možda grešim, ali sad će on da dođe, pa da me ispravi. Nije lepo da me utisak vara.
Ja sam imao utisak da je zeleo ispraviti "kontra misljenje" ali nisam imao srca da mu ukazem na sustinu problema glede te ispravke
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top