Abortus je ubistvo, a majčinstvo je sreća

cave man

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.317
Agneta Azirović dva meseca nakon raskida emotivne veze otkrila je da je u drugom stanju sa bivšim partnerom. Iako je bila svesna činjenice kako će sama odgajati dete, nije želela da prekine trudnoću, pa je pre četiri meseca rodila ćerku Nalu.
- Abortus je ubistvo i po mom mišljenju zločin protiv čovečnosti. Apelujem na sve mlade devojke da to ne rade, već da se uhvate u koštac sa novonastalom situacijom kao što sam i ja uradila. Nema lepšeg osećaja od onog kada postaneš majka, pa makar bila i samohrana.
Vise na: http://www.story.rs/intervju/32065-agneta-azirovic-abortus-je-ubistvo-a-majcinstvo-je-sreca.html
Pre nego sto me ekipa napadne nek ima u vidu da ovo nisu moji citati,a pre nego sto napadne doticnu i novinara,nek procitaju ceo tekst...
 
Poslednja izmena:
Licni izbor, ako je sposobna i zeli to dete, zasto da ne.
Sebicno odluciti se na tako nesto jer su mama i tata popili malo vise i zaboravili gumicu to vece, ali ako to dete niko nece voleti, odbacivace ga ceo zivot, odricati ga se, gledati ga kao teret, ko ce ga znati.
Mozda moze da usreci neku drugu porodicu i ljude koji ne mogu da imaju dece, ali verovatno nije lako dati dete na usvajanje i potpuno ga iskljuciti iz svog zivota.
 
Agneta Azirović dva meseca nakon raskida emotivne veze otkrila je da je u drugom stanju sa bivšim partnerom. Iako je bila svesna činjenice kako će sama odgajati dete, nije želela da prekine trudnoću, pa je pre četiri meseca rodila ćerku Nalu.
- Abortus je ubistvo i po mom mišljenju zločin protiv čovečnosti. Apelujem na sve mlade devojke da to ne rade, već da se uhvate u koštac sa novonastalom situacijom kao što sam i ja uradila. Nema lepšeg osećaja od onog kada postaneš majka, pa makar bila i samohrana.
Vise na: http://www.story.rs/intervju/32065-agneta-azirovic-abortus-je-ubistvo-a-majcinstvo-je-sreca.html
Pre nego sto me ekipa napadne nek ima u vidu da ovo nisu moji citati,a pre nego sto napadne doticnu i novinara,nek procitaju ceo tekst...


radii 4 posla - manekenka, instruktor, booker i u organizaciji snimanja spotova...
ovo je bas onako...jedna svakidasnja topla ljudska pricha...eo, rasplakacu se....:sad2:

zapravo, necu - mnogo je glupo, cak je i za story preglupo :neutral:
 
Zna se sta je ZDRAVA porodica a sta su ove "moderne" i kako funkcionisu jedna i druga pa promisli malo pa tek onda pisi.

Aj matere ti nemoj lupat,znači ako papan ostavi curu (ženu ) u osmom mjesecu trudnoće ( eto nije to bilo to ) šta ona treba da radi ?
Ako je sposobna i ako želi da rodi dijete pa makar radila kao čistačica ja smatram da je normalna i smatram da je to zdrava porodica .Mislim o čemu ti pričaš
 
Aj matere ti nemoj lupat,znači ako papan ostavi curu (ženu ) u osmom mjesecu trudnoće ( eto nije to bilo to ) šta ona treba da radi ?
Ako je sposobna i ako želi da rodi dijete pa makar radila kao čistačica ja smatram da je normalna i smatram da je to zdrava porodica .Mislim o čemu ti pričaš
Svaka nacija MATERE TI shvata to drugacije,a necu da komentarisem kako vi to shvatate,ne bih da ispadne da vredjam,i ostajem pri svom stavu u svom prethodnom postu.
 
Aj matere ti nemoj lupat,znači ako papan ostavi curu (ženu ) u osmom mjesecu trudnoće ( eto nije to bilo to ) šta ona treba da radi ?
Ako je sposobna i ako želi da rodi dijete pa makar radila kao čistačica ja smatram da je normalna i smatram da je to zdrava porodica .Mislim o čemu ti pričaš

znas kolika je plata cistacice?
olako pricas o stvarima koje ne kapirash

- - - - - - - - - -

aj batali sa poznatim licnostim...na to sam mislila. prosecna srpska zena nije poznata licnost, niti se o njoj prica...osim ako se ne racunaju medjukomsijski tracevi.

aj sto nije poznata licnost
vec joj ni siroki spektar imaginarnih poslova nije dostupan
 

Back
Top