"Тотално си модерна мачко мајке ми"

gost 313363

Poznat
Poruka
7.178
Отприлике се тако може описати ситуација... У последње време сви су неки експерти што се психологије тиче, све је модерније то као читати о психологији, као говор тела, итд итд, и сви се нешто труде да упознају друге а заправо ни себе не могу да упознају, и у том неком јурњавом за "проваљивањем" других људи потпуно остану непознати себи што је и ок у неку руку јер све више занима шта могу и како могу искористити друге него шта све могу сами да понуде, па ме занима шта бисте ви пре изабрали, да добро упознате друге или себе?

:aha2:
 
Отприлике се тако може описати ситуација... У последње време сви су неки експерти што се психологије тиче, све је модерније то као читати о психологији, као говор тела, итд итд, и сви се нешто труде да упознају друге а заправо ни себе не могу да упознају, и у том неком јурњавом за "проваљивањем" других људи потпуно остану непознати себи што је и ок у неку руку јер све више занима шта могу и како могу искористити друге него шта све могу сами да понуде, па ме занима шта бисте ви пре изабрали, да добро упознате друге или себе?

:aha2:
ja sam se odavno uplašio sebe kad sam vido koko ne ličim ni na jednog prosečnog građanina i građanke, a o sebi i službi da i ne pričam...
zato nekako rađe provaljujem druge...al ne sve, no samo one za koje procenim da su uvrnuti ko ja il makar skoro tolko...

- - - - - - - - - -

druge ja sam dosadan

ma nemoj sad tako...zanimljiv si veoma...:mazi:
 
Отприлике се тако може описати ситуација... У последње време сви су неки експерти што се психологије тиче, све је модерније то као читати о психологији, као говор тела, итд итд, и сви се нешто труде да упознају друге а заправо ни себе не могу да упознају, и у том неком јурњавом за "проваљивањем" других људи потпуно остану непознати себи што је и ок у неку руку јер све више занима шта могу и како могу искористити друге него шта све могу сами да понуде, па ме занима шта бисте ви пре изабрали, да добро упознате друге или себе?

:aha2:

ja sebe dobro ili vrlo dobro poznajem
a za druge i nemam zivaca a u vecini me i ne zanima da ih upoznam
osim nekima govor tela :mrgreen:
 
Отприлике се тако може описати ситуација... У последње време сви су неки експерти што се психологије тиче, све је модерније то као читати о психологији, као говор тела, итд итд, и сви се нешто труде да упознају друге а заправо ни себе не могу да упознају, и у том неком јурњавом за "проваљивањем" других људи потпуно остану непознати себи што је и ок у неку руку јер све више занима шта могу и како могу искористити друге него шта све могу сами да понуде, па ме занима шта бисте ви пре изабрали, да добро упознате друге или себе?

:aha2:

Nešto se mislim... valjda upoznavanjem prvo sebe, možemo steći dobre uslove za upoznavanjem svih oko sebe.
 
nisam bash sam retro a ispred vremena sam jer sam ko 100godisnjak neinteresantni
50godisnjak
to je dobro dok nije dosadno... volela bih da mogu malo radim pa ceo dan igram igre i zabole me

- - - - - - - - - -

volela bih da odem u neki turbo svet de imaju sva ona sokocala i skoro su androidi ali nisu siromasni :think:

- - - - - - - - - -

a siromasne pomazes finansijski tako nekako : lol:

- - - - - - - - - -

medjutim i dalje mozes ukucati forum : ))
 
druge
od sebe ne treba da se stitim :lol:

naslov ti ne odgovara, ja se ponadala neka pljuvacina po nekoj :lol:

- - - - - - - - - -

ima ona fora da ovi sto upisuju psihologiju, upisuju da bi sebe skapirali, boli ih uvo za druge :lol:
moguce je

Ако некоме требају предавања да би себе скапирао тај треба да се лечи :lol:
 
upravo cuvam jednu, ma ni mjauknuo nije za svojom porodicom..pas bi verovatno odlepio od tuge :neutral:

ja sam odrasto s mačkama...imali smo ih jedno vreme tri komada...al nikad ispod dve...majka mi je mnogo volela mačke...
i znam im dobro karakter...jako odvratne životinje, al vidim da ih ovde na forumu mnogo forsiraju i vole...ko faraoni da svraćaju ovde jeote...:/
 

Back
Top