Pozvala na kafu, doso, ne prodje dugo a rece: "Svi muskarci su svinje".

kaoH

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
258
Nisam je izazvao nicim da to kaze, to je rekla onako.
"Znaci, ja sam svinja?"
Spreman da joj opalim saku i odem ako mi se odgovor ne svidi.
"Ti si izuzetak. :)"

Sto ovo treba da znaci, osim da ima jako nezenstvenu (a zena je, znaci losu) osobinu da prica muskarcu o tome kakvi su drugi muskarci u vezama, bez obzira da li je to zakljucila po svojim ili vezama za koje zna.
 
Poslednja izmena:
Ти си изузетак зато што си игром случаја ту, и зато што има интерес кад си ти у питању, иначе и за тебе мисли исто. А кад ти каже да су сви мушкарци свиње ти јој одговори "па, нормално кад је*емо такве крмаче", иначе ово је моја фора, ал' слободно користи.
 
Nisam je izazvao nicim da to kaze, to je rekla onako.
"Znaci, ja sam svinja?"
Spreman da joj opalim saku i odem ako mi se odgovor ne svidi.
"Ti si izuzetak. :)"

Sto ovo treba da znaci, osim da ima jako nezenstvenu (a zena je, znaci losu) osobinu da prica muskarcu o tome kakvi su drugi muskarci u vezama, bez obzira da li je to zakljucila po svojim ili vezama za koje zna.

Znaci da je vreme za razlaz.
Zamisli dijalog sa takvom osobom na dnevnom nivou...horor.
 
Nisam je izazvao nicim da to kaze, to je rekla onako.
"Znaci, ja sam svinja?"
Spreman da joj opalim saku i odem ako mi se odgovor ne svidi.
"Ti si izuzetak. :)"

Sto ovo treba da znaci, osim da ima jako nezenstvenu (a zena je, znaci losu) osobinu da prica muskarcu o tome kakvi su drugi muskarci u vezama, bez obzira da li je to zakljucila po svojim ili vezama za koje zna.

Ma jok,hoce seks s'tobom i to ti je jasno stavila do znanja.Pretpostavljam da niste u vezi i da je poziv bila samo njena prikrivena namera,a jos ta izjava-ti si izuzetak -znaci-ajde sad,preskoci pricu,i dokazi da jesi :zper:
 
Nisam je izazvao nicim da to kaze, to je rekla onako.
"Znaci, ja sam svinja?"
Spreman da joj opalim saku i odem ako mi se odgovor ne svidi.
"Ti si izuzetak. :)"

Sto ovo treba da znaci, osim da ima jako nezenstvenu (a zena je, znaci losu) osobinu da prica muskarcu o tome kakvi su drugi muskarci u vezama, bez obzira da li je to zakljucila po svojim ili vezama za koje zna.

ludilo :orkestar:
 
Nisam je izazvao nicim da to kaze, to je rekla onako.
"Znaci, ja sam svinja?"
Spreman da joj opalim saku i odem ako mi se odgovor ne svidi.
"Ti si izuzetak. :)"

Sto ovo treba da znaci, osim da ima jako nezenstvenu (a zena je, znaci losu) osobinu da prica muskarcu o tome kakvi su drugi muskarci u vezama, bez obzira da li je to zakljucila po svojim ili vezama za koje zna.

to znachi da je imala mnogo kontakata one vrste

a mozhda to znaci da joj je to sistem rada svakome je rekla "ti si izuzetak"

bezhi od te shto pre to bolje
 
Nisam je izazvao nicim da to kaze, to je rekla onako.
"Znaci, ja sam svinja?"
Spreman da joj opalim saku i odem ako mi se odgovor ne svidi.
"Ti si izuzetak. :)"

Sto ovo treba da znaci, osim da ima jako nezenstvenu (a zena je, znaci losu) osobinu da prica muskarcu o tome kakvi su drugi muskarci u vezama, bez obzira da li je to zakljucila po svojim ili vezama za koje zna.

znachi otje da se uda :deda:
 
Ma jok,hoce seks s'tobom i to ti je jasno stavila do znanja.Pretpostavljam da niste u vezi i da je poziv bila samo njena prikrivena namera,a jos ta izjava-ti si izuzetak -znaci-ajde sad,preskoci pricu,i dokazi da jesi :zper:
pa...j***o me Kompleks za proizvodnju Knjaz Milosa ako mi ne bi imponovalo da je to htjela. Ali na osnovu cega to zakljucujes? Inace, nije mi jasno stavila do znanja, posto meni to nije bilo jasno, da mi je bilo jasno... imala je lijepe usne, cast da se napusi bila bi njena.
 
Nisam je izazvao nicim da to kaze, to je rekla onako.
"Znaci, ja sam svinja?"
Spreman da joj opalim saku i odem ako mi se odgovor ne svidi.
"Ti si izuzetak. :)"

Sto ovo treba da znaci, osim da ima jako nezenstvenu (a zena je, znaci losu) osobinu da prica muskarcu o tome kakvi su drugi muskarci u vezama, bez obzira da li je to zakljucila po svojim ili vezama za koje zna.
ma siebo je neko ko je iebe
 
Pa ti si joj ochigledno drug onda, ne smatra te mushkarcem nego rezervnom varijantom za prijatelja geja.
Pa ako mi prica o tome kakvi su muskarci neki a da je nisam ni pitao (da su svinje, koje poznaje po tom pitanju ili za koje je cula, ne znam) onda me ocigledno smatra za "gej prijatelja", jos kaze da sam ja izuzetak, pa ni to nije uredu, onda ispada da ja nisam muskarac u muskom smislu.
 
Pa ako mi prica o tome kakvi su muskarci neki a da je nisam ni pitao (da su svinje, koje poznaje po tom pitanju ili za koje je cula, ne znam) onda me ocigledno smatra za "gej prijatelja", jos kaze da sam ja izuzetak, pa ni to nije uredu, onda ispada da ja nisam muskarac u muskom smislu.

pa ti sma treba da znas dal delujes tako.
ako ne delujes tako, htela je da kaze, ma svi samo hebu al ona hoce pravo hebanje ;)
 
pa ti sma treba da znas dal delujes tako.
ako ne delujes tako, htela je da kaze, ma svi samo hebu al ona hoce pravo hebanje ;)
ne djelujem ni najmanje tako, i nisam djelovao.
pravo, mislis - NIJEZNO, posto oni sto j**u kao svinje vjerovatno nisu nijezni? Logicno? Ne volim nesto bas nijezan da budem kad j**em, a to je mogla i da zakljuci po mom ponasanju i prici iako nismo pricali bas o tome da li sam nijezan kad j***m. (Tj. kad bih j**o, posto jos nisam.)
 
ne djelujem ni najmanje tako, i nisam djelovao.
pravo, mislis - NIJEZNO, posto oni sto j**u kao svinje vjerovatno nisu nijezni? Logicno? Ne volim nesto bas nijezan da budem kad j**em, a to je mogla i da zakljuci po mom ponasanju i prici iako nismo pricali bas o tome da li sam nijezan kad j***m. (Tj. kad bih j**o, posto jos nisam.)

nije iskljuciv da nece i to hebanje, oce kompletno sa nekim ko ce kompletan hebac da bude ;)
 

Back
Top