koji je bolji auto

googi

Početnik
Poruka
19
Narode ne znam sta da kupim koji auto od navedenih ???
Zanima me opel vektra 2002 god disel 2000>>> kubika koja kosta recimo 9000 evra za sada.....
Renault megane karavan di 2002 koji kosta oko 8000 evra
audi 4 98 god 9000 disel

molim vas da nesto napisete sta bi ste vi uzeli od ova tri auta posto je izbor pao na samo ova tri auta
i na kraju moraju biti automatici to sam zaboravio napisati
veliki pozdrav od googija
 
Audi je ok auto samo valja ga naci da nije presao vise od 120000 hiljada km ako mi to podje za rukom uzimam ga!!!
ali jeli audi bolji od mladje cure?? Mislim renoa ili vektre koja je samo tri godine stara e to mene najvise zanima
ja sam mislio da uzmem benzinca samo zbog toga sto mislim da benzinci manje prelaze km od dizelasa
i suska se nesto ovih dana da ce pustiti uvoz za invalide bez carine i poreza do sest godina ako to bude to ce biti manje oko 2000 evra za auto koji kosta oko 9000 evra. Ajde uz zdravlje>>>>
 
Ja bih realno tu najradije uzeo Megana. Prvo auto je stvarno provereno dobar (nije dzaba tolko popularan), Reno je oduvek pravio dobre i pouzdane automobile. Takodje posle VW, FIATA i Opela, Reno je verovatno najzastupljeniji kod nas, a pritom te servisi nece tuci po ushima kao za Audia ili Vectru.

To da se benzinci manje voze od dizelasa u km, nema nikakve veze i uopste ne mora da znaci. A dizel motori su po pravilu izdrzljiviji i trajniji. Pogotovo danas su dizel motori maximalno ispeglani, tako da vise ne vaze ni one stare price: e dizel, e trom je, e nije cist, e zimski problemi, e ovo - e ono. To su davno prosla vremena.
 
Tesko je naci audija u dobrom stanju, pogotovo ovde. Reno je prilicno konforniji od vektre, ali je vektra jeftinija za odrzavanje. Motor je super (preko 100ks), ide mirno, radi tiho, a prakticno trosi oko 6l u gradu. A ipak je razlika 4 godine... Vektra je stara 3 godine, a audi 7. 120 000 km za 7 godina, to je samo 17 000 godisnje. Pitanje...i preko se sredjuju kilometraze.
Ja bih uzeo tu redizajniranu vektru, sa dobrom opremom u odlicnom stanju.
 
Ne bih se slozio da je Vectra jeftinija za odrzavanje! Nemci su ultra-popularni kod nas, ali su malo i precenjeni. To je cinjenica. Tako da kad dodjes sa nekim Nemcem i trazis da posao bude obavljen kvalitetno i da se ne koriste shkart delovi, majstor te jedva doceka da te klepi po dzepu. A i to nije neka matora Vectra, pa ajd', nego prakticno nova!

Drugo, Megan i Vectra nisu ista klassa u sushtini. Renoov ekvivalent Vectri bi trebala da bude Laguna (koju bi ja takodje rado uzeo u obzir).

A sto se Audia tice - to je mashina koja se aka bez pardona. Josh kad uzmes u obzir godine... machka u dzaku.
 
Koji je po vama najbolji auto mislim na motor a da ima dobar gepek po mogucnosti karavan ili limuzina sa dobrim gepekom najmanje 400 litara gepek samo da nije previse skup za odrzavanje
i sta milite o japancima ili koreancima vredi li kupiti japanca koji nije nimalo jeftin a i skupp je za odrzavanje po mom misljenju nije losa hyundai elantra je da se proizvodi u Koreji Stvarno neznam na sta da se odlucim sutra idem na bubanj potok pa cu napisati cene koje su sada
i nasao sam stranca audi a4 2000 god 85000 evra stranac ajde u zdravlje

ps googi
 
Ja sam pravideo megan, mislio sam da pise laguna..
Audi jeste dobar auto, ali se stvarno mnogo drnda i uglavnom slabo odrzava kod nas. Kao i golf3 recimo.
Ja bih, opet kazem, uzeo vektru definitivno u tom izboru. Mada, moguce da ces kasnije imati problema za nalazenje delova koji ce tesko da se pokvare, ali ako zanemarimo to, japanci su odlicni automobili. Ako nadjes nesto zanimljivo, to bi moglo da zameni vektru (tojota, mazda dizeli).
Ali cinjenica je da odrzavanje ni vektre nece biti jeftino, jer su sve to novi automobili, sa "kompjutorima"...
 
NARODE STA MISLITE O FIJAT MAREA 2002 GOD 1,9 JTD. NASAO SAM JE JEFTINO KOD JEDNOG PREPRODAVCA 7000 EVRA TVRDI DA MU JE PRESLA 71000 HILJADU UVEZENA PRE DESETAK DANA KAKAV JE AUTO I KAKAV MU JE MOTOR TAJ DIESEL AJDE POZDRAV VELIKI GOOGI
 
googi:
NARODE STA MISLITE O FIJAT MAREA 2002 GOD 1,9 JTD. NASAO SAM JE JEFTINO KOD JEDNOG PREPRODAVCA 7000 EVRA TVRDI DA MU JE PRESLA 71000 HILJADU UVEZENA PRE DESETAK DANA KAKAV JE AUTO I KAKAV MU JE MOTOR TAJ DIESEL AJDE POZDRAV VELIKI GOOGI

ako je u njemu motor 1.9 d pezo ,to je odlicno.
ali ja bih najpre uzeo onaj reno .
sa njim greske nema.
perfektan auto.

a ti nam reci sta si odlucio i uradio .
pozdrav
 

Back
Top